Aktuality - archiv 10.2.2010

S tímom sa pripravuje aj skúsený hrot Pavol Straka

Sústredenie v Uherskom Hradišti sa chýli ku koncu.

Na sústredení v Uherskom Hradišti plynie tímu Adriána Guľu čas ako voda. Iba pred pár dňami sme priniesli informáciu, že sa výprava AS presúva na Moravu a dnes už pomaly konštatujeme, že futbalisti sa vracajú domov. Kým sa tak stane, čaká ich ešte piatkový duel s Opavou.

Trenčania trénujú každý deň dvojfázovo. Po tréningoch na kvalitnej ploche sa oddávajú blahodarným účinkom regenerácie. Okrem masáží majú k dispozícii bazén i sauny.  Kým sa ale unavení hráči dostanú do oddychových zón, musia si relax zaslúžiť tvrdou tréningovou drinou.

Tréneri zaradili do nominácie na sústredenie aj sedemnásťročného mladíka Tomáša Maleca. Dvojmetrový hrot sa im odmeňuje prakticky na každom tréningu. Už menej radosti majú z jeho prítomnosti brankári. Pohotový strelec ich zamestnáva tvrdými projektilmi takmer zo všetkých pozícií. Naši gólmani po jeho strelách neraz bezmocne lovia loptu zo siete. Dvojici Volešák – Rožník dáva poriadne kvapky aj Filip Hlohovský. Majster stávok ich vyzve po každom tréningu na duel v penaltách.

Na sústredení aj skúsený Pavol Straka

Skupinu ofenzívnych hráčov doplnila v stredu zaujímavá postava. Z Viktórie Žižkov prišiel do tréningového kempu AS Pavol Straka. Bývalý útočník Dubnice, Žiliny, Antalyesporu a Jablonca pricestoval do Uherského Hradišťa na trojdňovú skúšku. V prípade, že sa trenčiansky rodák v červeno-bielych farbách osvedčí a že oba kluby nájdu spoločnú reč, mohol by dvadsaťdeväťročný futbalista s približne 250 ligovými štartmi posilniť ofenzívnu silu mužstva.

Zdravotný stav futbalistov AS je uspokojivý. Až na krátky tréningový výpadok Vallu, spôsobený krátkym ochorením, sú všetci v poriadku a naplno trénujú.

Autor: ms
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 22. kolo, 2.3.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
15:00
NIKÉ LIGA, 23. kolo, 9.3.2024
FC Košice - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 3.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu 22. kola základnej časti Niké ligy proti MFK...

ASTV 3.3.2024

Bariš | Sme sklamaní, budeme sa snažiť vyhrať spodnú šestku

Bezgólová remíza nám napokon k postupu do prvej šestky nestačila. Do gólového...

ASTV 3.3.2024

Kmeť | Celú sezónu sme podávali dobré výkony, no zlyhali sme v koncovke

V poslednom zápase základnej časti Niké ligy zaznamenal náš tím...

ASTV 3.3.2024

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase 22. kola základnej časti...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus