A-tím 3.9.2020

El Mahdioui | Je čas získavať body, je jedno ako

Všetky kľúčové štatistiky v zápase proti Slovanu Bratislava boli na našej strane. Napriek tomu sme tento prestížny súboj nedokázali doviesť do úspešného konca.

„Každý videl, že sme boli lepším mužstvom. Hrali sme dobre, ale body nám chýbajú. Ale práve to je pre nás kľúčové,“ povedal jeden z lídrov kabíny Achraf El Mahdioui.

Tím pod vedením nového trénera sa výsledkovo trápi, ale herná tvár mužstva napreduje. „Nehráme zle. Rovnako tomu bolo proti Zlatým Moravciam a tiež proti Žiline. Musíme byť však presnejší v súperovej šestnástke a dôslednejší v našom pokutovom území,“ povedal holandský stredopoliar.

Úradujúci majster bol lepší v jedinom ohľade, čo uznal aj odchovanec Ajaxu Amsterdam „Urobili sme dve chyby a súper ich potrestal. Slovan má kvalitu, aby takéto momenty využil. Škoda gólu v závere prvého polčasu. Inkasovali sme príliš ľahko a to sme si aj v kabíne povedali. Napriek tomu sme mali dosť šancí na plný bodový zisk. Najmä v prvom polčase sme ukázali kvalitu, ktorou sa môžeme prezentovať. Hrali sme v tempe a držali loptu.“

Mužstvo má pred sebou reprezentačnú prestávku. Napriek tomu všetci už dnes myslia na dôležitý zápas v Michalovciach. „Z dvanástich bodov máme len dva. Veľmi dobre to vnímame. Najbližší zápas potrebujeme vyhrať a je jedno ako. Je načase získavať body,“ dodal El Mahdioui.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
18:00 Skalica
NIKÉ LIGA, 29. kolo, 27.4.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa