ASTV 18.9.2020

Čatakovič | Musíme byť pripravení na brejky Nitry

Naša najvyššia futbalová súťaž pokračuje v rýchlom tempe a po úspešnom pohárovom zápase proti Myjave čaká naše mužstvo ďalšie dôležité stretnutie. V siedmom fortunaligovom kole privítame v našom žilinskom azyle mužstvo z Nitry. Zápas povedie z pozície hlavného rozhodcu Peter Ziemba, ktorý prvýkrát fúkne do píšťalky o 19.00 h.

Hamza Čatakovič pre zápasom 7. kola Fortuna ligy proti FC Nitra


Corgoni v minulej sezóne zachraňovali príslušnosť v najvyššej ligovej súťaži až v baráži. V nej si poradili s mužstvom Dubnice. Zverenci trénera Gergeja Geriho odohrali v aktuálnom ligovom ročníku šesť stretnutí, v ktorých si pripísali dve výhry, dve prehry, dvakrát sa so svojimi súpermi rozišli zmierlivo. Aktuálne stoja na piatom mieste tabuľky.

V poslednom ligovom kole si v ťažkom zápase poradili doma s Pohroním, keď rozhodli až gólmi z poslednej desaťminútovky. Počas týždňa úspešne zvládli pohárové stretnutie proti Zvolenu, ktorému nadelili päť gólov.

Nitra je ďalším z našich súperov, proti ktorému sa nám dlhodobo nedarí. Poslednú výhru proti mužstvo spod Zobora sme zaznamenali takmer presne pred troma rokmi. Na štadióne na Sihoti sme víťazili 2:1 a o naše góly sa vtedy postarali Antonio Mance a Rangelo Janga. V minulej sezóne sme sa stretli trikrát. V základnej časti sa zrodili dve remízy, v nadstavbovej časti sme prehrali rozdielom triedy. Dnes však netreba pozerať na štatistiky, ale potvrdiť dobré výkony zo zápasov proti Žiline a Slovanu Bratislava a naplno bodovať.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
18:00 Skalica
NIKÉ LIGA, 29. kolo, 27.4.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 24.4.2024

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Nicolas Nižňanský

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Nicolas Nižňanský z...

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa