Aktuálne 16.4.2021

Fortuna liga | Exkluzívne vysielacie práva získala na tri sezóny skupina Markíza

Fortuna liga má nového strategického partnera na mediálnom trhu. Exkluzívne vysielacie práva na najvyššiu slovenskú futbalovú súťaž získala na nasledujúce tri sezóny skupina Markíza.

„Uzavretie strategického partnerstva so skupinou Markíza je skvelou správou pre všetkých fanúšikov slovenského klubového futbalu. Veľmi sa tešíme na našu ďalšiu spoluprácu. Záujem o slovenský futbal bol eminentný. Zmenou hracieho modelu, ale aj ďalšími krokmi, sme sa spoločne s klubmi vydali na správnu cestu a spolupráca s renomovaným partnerom je toho potvrdením," povedal prezident riadiaceho orgánu súťaže Únie ligových klubov Ivan Kozák.

Skupina Markíza so svojou streamovacou službou VOYO sa od začiatku novej sezóny stane domovom slovenského klubového futbalu. Všetkých 192 zápasov v sezóne nájdu fanúšikovia práve na tejto platforme. Navyše, dva vybrané zápasy ponúknu televízia DAJTO prémiové športové stanice Nova Sport.

Všetky televízne priame prenosy budú vysielané vo vyššom štandarde s využitím minimálne deviatich kamier. Budú obohatené o sprievodné štúdiá, rozhovory a analýzy.

„Sme radi, že máme príležitosť prispieť k rozvoju slovenského klubového futbalu vysielaním exkluzívnych priamych prenosov a rozsiahlym redakčným pokrytím. Zároveň ide o ďalšie výrazné zatraktívnenie programovej ponuky našej streamovacej služby VOYO, televízie DAJTO, ako aj prémiových športových staníc Nova Sport,“ povedalgenerálny riaditeľ skupiny Markíza Matthias Settele.

„Ide o rekordné partnerstvo z pohľadu televíznych práv Fortuna ligy na území Slovenska a my si veľa sľubujeme od atraktívnej spolupráce s inovatívnou platformou VOYO. Budeme tak mať možnosť obsiahnuť skutočne široké publikum a posilniť neustále stúpajúci záujem o Fortuna ligu nielen na Slovensku, ale aj v Česku,“ doplnil výkonný riaditeľ ÚLK Marketing Michal Mertinyák,.

Skupina Markíza bude zároveň podporovať kluby Fortuna ligy a aktivity Únie ligových klubov, zároveň na VOYO prinesie pravidelný magazín, spravodajský portál TVnoviny.sk ponúkne futbalovú talkshow.

Autor: úlk, astn
Rozpis zápasov
4:0 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
19:30 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 15.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Bohemians Praha 1905

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Bohemians Praha 1905.

ASTV 15.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Bohemias Praha 1905

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Bohemians Praha 1905...

A-tím 14.7.2024

Kmeť | Prehrali sme po vlastných chybách

V zápase s českým prvoligistom Bohemians 1905 Praha sme zaznamenali vysokú prehru 0:4. Náš tím...

A-tím 14.7.2024

Príprava | Vysoká prehra bez vsieteného gólu s pražskými Bohemians

Náš tím zaznamenal v prípravnom zápase v rámci letného sústredenia...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa