This is my sen 11.4.2022

TiMS | Víťazom This is my sen 2022 Hajduk Split

Víťazom turnaja This is my sen 2022 hráčov do jedenásť rokov sa stal chorvátsky Hajduk Split. Druhú priečku obsadila Sparta Praha a tretie skončilo Zaglebie Lubin. Domáci AS Trenčín obsadil v konkurencii šestnástich tímov z ôsmich krajín štrnáste miesto.

Chlapci vo farbách úspešnej chorvátskej akadémie predviedli pod Čákovým hradom takmer dokonalú jazdu. Po štrnástich víťazstvách v rade prehrali až v záverečnom zápase turnaja, keď už ako celkový víťaz podľahli druhej Sparte Praha. Hajduk mal najpevnejšiu defenzívu na turnaji, keď v pätnástich stretnutiach inkasoval iba štyri góly. Zaskvel sa však aj ofenzívne. Lepší v počte strelených gólov bol iba tretí Lubin.

Priame prenosy z This is my sen 2022

Druhá Sparta Praha stratila rozhodujúce body po remíze proti Liverpoolu a prehre proti Club Bruggy. Dlho bol v hre o popredné umiestnenie práve klub, ktorý bol najväčším lákadlom turnaja. „The Reds“ však nezvládli nedeľu. Hoci na úvod dňa zdolali ďalšiu veľkú značku SSC Neapol, následne nestačil na Hajduk Split, Slovan Bratislava, Górnik Zabrze a remizovali proti Slavii Praha. Liverpoolu to napokon stačilo na konečné štvrté miesto.

Sumár výsledkov z This is my sen 2022

V kvalitnej medzinárodnej konkurencii bol zo slovenských tímov najúspešnejší DAC 1904 Dunajská Streda. Tím zo Žitného ostrova obsadil šiestu priečku z bilanciou osem víťazstiev, dve remízy a päť prehier. Prekvapením bolo deviate miesto Hamšík Academy. Banskobystrické nádeje boli druhým najlepším slovenským tímom. Tím AS Trenčín tri zápasy vyhral, tri remizoval a deväť prehral. Zdolali MTK Budapešť, Slovan Bratislava a FATK. Remizovali proti Hamšík Academy, SSC Neapol a Club Brugy.

Najlepším hráčom turnaja sa stal Fillipo Cirillo z SSC Neapol. Najlepším strelcom bol Jakub Karasinski zo Zaglebie Lubin a najlepším brankárom Jules Lanckriet z Club Bruggy.

Fotogaléria

               
 
Autor: astn
Rozpis zápasov
10:30
Prípravný, 24.6.2023
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 9.6.2023

A-tím | V príprave proti izraelskému vicemajstrovi a Sigme Olomouc

Pred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš...

A-tím 8.6.2023

A-tím | Realizačný tím má definitívnu podobu

Nový tréner AS Trenčín Ilija Stolica uzavrel v uplynulých dňoch realizačný tím, s ktorým bude...

ASTV 7.6.2023

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

ASTV 6.6.2023

Coffee Sheep Halftime | Zimen a Kleščík sa ukázali ako znalci kávy

ASTV otvorila štvrtú sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio