Aktuálne 6.6.2022

A-tím | Ančic a Galád končia v AS Trenčín

Šéf A-tímu Juraj Ančic a konzultant realizačného tímu prvého mužstva Ivan Galád nebudú ďalej pokračovať vo svoje práci v AS Trenčín. Obom vypršal kontrakt a klub sa rozhodol nepokračovať v ďalšej spolupráci. O zložení nového realizačného tímu budeme oficiálne informovať v priebehu najbližších dní.

„Juraj (Ančic) pôsobil u nás veľmi dlhé obdobie. Prešiel mládežníckymi mužstvami a dostal sa až do realizačného tímu fortunaligového tímu. V poslednom období s kompetenciami hlavného trénera. Klub mu otvoril cestu k trénerstvu na najvyššej úrovni a my veríme, že nadobudnuté skúsenosti využije vo svojej ďalšej kariére tak, aby sa z neho stal ešte kvalitnejší tréner. Predpoklady na to má. Ďakujeme mu za všetko, čo doposiaľ odviedol pre AS Trenčín. Rozhodnutie aj vzhľadom k spomínaným okolnostiam nebolo jednoduché. Verím, že s odstupom času ho vyhodnotíme v prospech rastu výkonnostnej úrovne oboch strán. Prajeme mu všetko dobré. Náš klub bude mať pre Juraja vždy dvere otvorené,“ povedal generálny manažér klubu Róbert Rybníček.

„Pán tréner Ivan Galád nebol u nás po prvý raz. Aj po skončení aktuálnej spolupráce môžem potvrdiť, že AS Trenčín si bude jeho odbornosť, prístup a prácu pre náš klub vždy vážiť. Ukončenie vzájomnej spolupráce je vyústením tvorenia novej štruktúry realizačného tímu. Sú obdobia, keď máme na lavičke mladých trénerov, ktorým chceme poskytnúť skúsenejšieho konzultanta, aby mohli rásť. Sú však aj rozhodnutia, keď takúto zodpovednosť plnohodnotne preberie hlavný kormidelník. Trénerovi Galádovi patrí poďakovanie za jeho prínos pre klub a spoluprácu s Jurajom Ančicom. Prajeme mu veľa šťastia v ďalšej práci,“ doplnil výkonný šéf klubu.

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 21. kolo, 25.2.2024
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava
17:00
NIKÉ LIGA, 22. kolo, 2.3.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 1.3.2024

Kmeť | Vieme o čo hráme, ideme sa pobiť o hornú šestku

Tím pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká už tento víkend vyvrcholenie základnej...

Fanúšikovia 27.2.2024

Výjazd | Poďte s nami na výjazd do Skalice, tím potrebuje vašu podporu

Tím okolo kapitána Damiána Bariša čaká záverečný zápas základnej...

ASTV 25.2.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti ŠK Slovan Bratislava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu 21. kola základnej časti Niké ligy proti...

ASTV 25.2.2024

Kmeť | Ukázali sme svoju kvalitu

V predposlednom kole základnej časti našej najvyššej futbalovej súťaže sme na domácom trávniku podľahli...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus