Marketing 8.6.2022

Komunita | Otvárame spoluprácu s trenčianskou univerzitou

Katedra manažmentu a rozvoja ľudských zdrojov z Fakulty sociálno-ekonomických vzťahov Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka otvára dlhodobú spoluprácu s AS Trenčín.

Spomenuté subjekty budú spoločne organizovať prednášky spojené s praktickými prípadovými štúdiami z oblasti digitálneho marketingu v Tréningovom centre personálnych činností FSEV.

„Okrem teoretických tém otvárame aj praktické hodiny v športových kluboch fungujúcich pod značkou AS Trenčín. Ide najmä o futbal, basketbal, hádzanú a florbal. Pre študentov tak prinášame možnosť vyskúšať si svoje získané teoretické vedomosti v praxi,“ povedal garant spolupráce na strane nášho klubu Jakub Savara.

Autor: astn
Rozpis zápasov
7:1 voestalpine Stadion
Prípravný, 12.7.2025
LASK Linz - AS Trenčín
18:00
Prípravný, 19.7.2025
AS Trenčín - MŠK Púchov
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 18.7.2025

Príprava | V generálke privítame doma Púchov

Tím trénera Ricarda Moniza čaká už túto sobotu generálka pred nadchádzajúcim ligovým ročníkom...

Aktuálne 16.7.2025

A-tím | Obšivan a Praženka na hosťovanie do Púchova

Členovia širšieho kádra AS Trenčín Matej Obšivan a Ľuboš Praženka odchádzajú na...

Fanúšikovia 15.7.2025

Fanúšikovia | Spúšťame voľný predaj permanentiek na sezónu 2025/2026

Od utorka 15. júla pokračujeme voľným predajom celosezónnych vstupeniek...

Fotogalérie 14.7.2025

Fotogaléria | Prípravné stretnutie proti LASK Linz

Fotogaléria z prípravného stretnutia LASK Linz - AS Trenčín (7:1).

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM