A-tím 16.10.2022

A-tím | Gajdoš pod zmluvou do leta 2025

Jeden z najväčších talentov slovenského futbalu súčasnosti Artur Gajdoš podpísal nový kontrakt s AS Trenčín. Stále iba osemnásťročný nádejný stredopoliar podpísal novú trojročnú zmluvu. Klubu sa upísal do leta 2025.

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo predĺžiť zmluvu na dlhšie obdobie. Dovolím si povedať, že Artur Gajdoš sa postupne stáva tvárou AS Trenčín, tak ako to boli v minulosti Stanislav Lobotka, Matúš Bero, či Jakub Kadák. Jeho talent je už od útleho veku nespochybniteľný. Futbalový a osobnostný rast Artura je podložený aj správnym nastavením, víťaznou mentalitou a tvrdou prácou. Za ostatné obdobie sa fyzicky plnohodnotne adaptoval na mužský futbal. Som presvedčený, že jeho výkonnosť bude mať stúpajúcu krivku. Stane sa kľúčovou súčasťou návratu nášho klubu na vrchné priečky,“ povedal generálny manažér klubu Róbert Rybníček.

Artur Gajdoš zasiahol v aktuálnom ročníku do trinástich zo štrnástich odohraných kôl. Na svoje konto si pripísal dva góly. Dôležitú rolu zohral aj v odvetnom zápase úvodného kola mládežníckej UEFA Youth League proti Žalgirisu Vilnius. Prvoligový dres AS Trenčín oblieka už tretí rok v rade. Vo vizitke mu dnes svieti 27 fortunaligových štartov. Ligovú premiéru zažil začiatkom novembra 2020 proti Ružomberuk vo veku 16 rokov a 286 dní. Stal sa tak druhým najmladším hráčom nášho klubu v prvej lige.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva...

ASTV 12.6.2024

ASTV | Zostrih z finálového zápasu československého pohára

ASTV vám prináša zostrih z finálového zápasu Československého pohára proti AC...

Aktuálne 8.6.2024

Klub | Generálny manažér Rybníček o výmene trávnika

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť odštartoval v priebehu tohto týždňa. Počas...

ASTV 5.6.2024

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa