A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň prípravy predstúpili pred kamery generálny manažér Róbert Rybníček, tréner Ilija Stolica, kapitán Damián Bariš a staronová tvár tímu Jakub Holúbek. Viac na klubovej ASTV.

"Od dnešného dňa sa začíname pripravovať v domácich podmienkach, následne nás čaká krátke sústredenie v Česku a Rakúsku. Začínajú sa logistické preteky pre náš tím. Situácia je taká aká je a my sa jej musíme prispôsobiť, preto budeme na trénovanie využívať našu akadémiu a trávniky v okolí Trenčína. Podarilo sa nám predĺžiť spolupráce s domácimi lídrami v kabíne a to Lukášom Skovajsom a Damiánom Barišom. Okrem toho ich doplnila trenčianska legenda Jakub Holúbek. Toto trio bude tvoriť silný základ kabíny. Taktiež sa k A-tímu pripojí aj šesť hráčov z majstrovskej devätnástky," povedal generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček. 


"Momentálne ma najviac teší, že môžem viac-menej pokračovať s rovnakým mužstvom. Pozitívne hodnotím aj príchod Jakuba Holúbeka. Už pri príchode do klubu som komunikoval s Trenčínom, že chcem v tíme hráčov, ktorí budú reprezentovať hodnoty klubu v kabíne. S Barišom a Skovajsom tak máme v tíme základ, ktorý vyjadruje čo je to Trenčín. Sú lídrami a príkladom nie len pre domácich, ale i zahraničných hráčov," povedal pred prvým tréningom tréner A-tímu Ilija Stolica. 


"Nie sme spokojní s umiestnením v predchádzajúcej sezóne, keď nám postup do prvej šestky ušiel. Máme päť týždňov na prípravu. Nové mužstvo sa možno inak vyskladá. Máme však veľa vecí naučených z minulej sezóny, takže to budeme môcť budúcu sezónu posunúť. Minulú sezónu nás trápila efektivita, verím, že sa to zlepší," zhodnotil kapitán A-tímu Damián Bariš. 


" Vrátiť sa späť bol dobrý pocit a motivácia, aby sme Trenčín trošku opäť pozdvihli. Verím, že sa pretavia veci z predchádzajúcej sezóny a zlepšíme. V tej predchádzajúcej Trenčín tlačila topánka v premieňaní šancí. Musíme sa zlepšiť v poslednej časti ihriska a začať dávať góly," povedal navrátilec Jakub Holúbek. 


Autor: astn
Rozpis zápasov
4:1 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
18:00
NIKÉ LIGA, 1. kolo, 28.7.2024
FC Spartak Trnava - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 20.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Galatasaray SK

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Galatasaray SK.

ASTV 19.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Galatasaray SK

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Galatasaray SK (1:4).

A-tím 19.7.2024

Gajdoš | Prvý polčas sme boli viac ako vyrovnaným tímom

S tureckým Galatasaray SK zaznamenal náš tím prehru 1:4. Aj napriek sile súpera sme...

A-tím 19.7.2024

Bariš | Predvedená hra nás teší

V generálke pred blížiacou sa sezónou sme si zmerali sily s aktuálnym tureckým majstrom Galatasaray SK. Aj...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa