A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva aj naďalej pod Čákovým hradom. S klubom sa dohodol na ročnej zmluve. "Som veľmi šťastný, že sme sa s klubom dohodli na pokračovaní," povedal po podpise stále len dvadsaťročný brankár.

Matúš Sláviček sa pred dvoma rokmi tešil zo zisku majstrovského titulu s našou "devätnástkou". Okúsil aj chuť mládežníckej ligy majstrov, kedy hájil našu bránu proti Žalgirisu Vilnius i aténskemu Panathinaikos FC: "Moje pôsobenie v tíme bolo aj náročné, ale dalo mi veľa do života. Mládežnícka UEFA Youth League bola pre nás všetkých neskutočným zážitkom," zaspomínal si Sláviček.

Jeho úspešná sezóna v drese nášho staršieho dorastu vyústila do podpisu prvého profesionálneho kontraktu s naším klubom. Počas uplynulých dvoch ligových ročníkov kryl chrbát či už Michalovi Kukučkovi alebo Vozinhovi. Jeho zmluva koncom sezóny 2023/2024 vypršala.

Klub však s talentovaným brankárom trval na pokračovaní svojej cesty, ktorá odštartovala v klubovej This is my sen academy. "Teším sa na novú sezónu a som rád, že zostávam v Trenčíne. V kabíne sa cítim výborne. Mám tu aj chlapcov, s ktorými som vyrastal. Posledné dva roky boli ťažšie, nakoľko som mal aj problémy so zraneniami. Verím, že postupne dostanem príležitosť aj v najvyššej súťaži. Chcem pomôcť mužstvu k úspechom," dodal na záver Sláviček.


Autor: astn
Rozpis zápasov
4:1 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
18:00
NIKÉ LIGA, 1. kolo, 28.7.2024
FC Spartak Trnava - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 20.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Galatasaray SK

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Galatasaray SK.

ASTV 19.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Galatasaray SK

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Galatasaray SK (1:4).

A-tím 19.7.2024

Gajdoš | Prvý polčas sme boli viac ako vyrovnaným tímom

S tureckým Galatasaray SK zaznamenal náš tím prehru 1:4. Aj napriek sile súpera sme...

A-tím 19.7.2024

Bariš | Predvedená hra nás teší

V generálke pred blížiacou sa sezónou sme si zmerali sily s aktuálnym tureckým majstrom Galatasaray SK. Aj...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa