ASTV 4.1.2016

ASTV: Hviezdy deťom podporili tradične aj DEMY

Charitatívny projekt „Hviezdy deťom“ prekročil v siedmom roku svojho života hranicu 100 000 €. Náš futbalový klub pomohol počas tohto obdobia vďaka podpore viacerých spoločností, drobných firiem a jednotlivcov mnohým nielen v našom regióne. Vďaka akcii z úvodu minulého leta putuje na charitatívne účely na prelome rokov 2015 a 2016 takmer dvadsaťtisícová suma. Postupne vás zoznamujeme so subjektmi a jednotlivcami, ktorých sme spoločne s partnermi akcie „Hviezdy deťom“ podporili.

Oficiálne odovzdávanie šekov prebieha inak než v predchádzajúcich rokoch. Nezorganizovali sme odovzdanie darov na jednom mieste, ale zástupcovia klubu spoločne s hráčmi navštevujú našich recipientov postupne. Okrem financií sa tak snažíme priniesť svojou prítomnosťou aj ďalší špeciálny darček.

Štvrtým obdarovaným subjektom je už tradične Centrum sociálnych Služieb DEMY Trenčín (2500 €), ktoré v súčasnosti poskytuje starostlivosť päťdesiatim deťom a mladým ľuďom s mentálnym postihnutím a poruchami správania sa. Lukáš Skovajsa, Matúš Opatovský, Ryan Koolwijk, Kingsley Madu a zástupkyňa generálneho partnera projektu spoločnosti Enel Veronika Čičová si tentoraz zobrali aj posilu v podobe Dr. Klauna, ktorý deťom pripravil zábavný program.

„Športový klub by mal okrem svojej podstaty napĺňať aj spoločensko-sociálnu úlohu. Našim cieľom nie je vychovávať iba výborných futbalistov, ale aj osobnosti, ktoré budú vzorom pre svoje okolie. Veríme, že aj vďaka tomuto projektu, sa nám to darí,“ povedala manažérka projektu „Hviezdy deťom“ a projektová manažérka AS Trenčín Petra Drábová. „Prežili sme skvelé stretnutie s deťmi z DEMY, ktoré nás privítali zvukom afrických bubnoch. Na záver nechýbala spoločná bubnovačka. Cítime, že medzi našim klubom a DEMY sa vybudoval skutočne blízky a úprimný vzťah.“

Autor: astn
Rozpis zápasov
19:00 Žilina
Fortuna liga, 9. kolo, 4.10.2020
AS Trenčín - FK Senica
1:2 Radimov
Slovnaft Cup, 3. kolo, 30.9.2020
TJ Družstevník Radimov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 30.9.2020

SC | Po zápletke a dvoch góloch Kadáka postup do ďalšieho kola

Zverenci trénera Stijna Vrevena vyhrali v 3. kole Slovnaft Cupu na ihrisku...

ASTV 30.9.2020

SC | Záznam zo zápasu Slovnaft Cupu proti Družstevníku Radimov

ASTV vám prináša záznam zo zápasu 3. kola Slovnaft Cupu proti TJ Družstevník...

A-tím 30.9.2020

SC | Radimov pred rokom potrápil Dunajskú Stredu

Dnešným súperom AS Trenčín v zápase 3. kola Slovnaft Cupu je TJ Družstevník Radimov. Zápas...

A-tím 28.9.2020

Ligeon | Mali sme šance a mohli sme rozhodnúť

Víkendový zápas proti suverénovi doterajšieho priebehu aktuálneho ročníka Fortuna ligy DAC...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Edart
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  slovlak