Marketing 23.9.2016

Edart novým hlavným partnerom AS Trenčín

Dopravná spoločnosť Edart rozširuje spoluprácu s futbalovým klubom AS Trenčín. Viacročné vzájomné partnerstvo naberá novú úroveň.

„AS Trenčín patrí do mesta pod Čákovým hradom. Práve preto sme veľmi radi za každého partnera prichádzajúceho práve z nášho regiónu. Tešíme sa na to, že logo spoločnosti Edart bude už od zápasu proti Slovanu Bratislava súčasťou dresov prvého mužstva AS Trenčín,“ povedal marketingový manažér klubu Igor Schlesinger.

Snahou AS Trenčín je kvalitná práca nielen po športovej stránke a pri výchove mladých futbalistov, ale našim cieľom je úspešne pracovať aj na poli marketingu. Spoločnostiam spolupracujúcim s našim klubom chceme prinášať stále zaujímavejšiu viditeľnosť, kvalitné projekty a obojstranne výhodnú reklamnú spoluprácu.

„Edart a AS Trenčín spolupracovali na viacerých projektoch v oblasti spoločenského života, rozvoja mládeže a charity nielen v našom regióne. Silnejšie partnerstvo medzi oboma subjektmi podporí spoluprácu aj v spomenutých oblastiach,“ doplnil Schlesinger.

„Takmer od samého počiatku má naša spoločnosť sídlo v Trenčianskej Turnej. Množstvo zamestnancov má korene v trenčianskom regióne. Preto si môžeme hrdo povedať: My sme Trenčania. Sme radi, že naše úspechy môžu priniesť podporu pre úspechy iných. S klubom AS Trenčín sme začali spoluprácu pred viac ako dvoma rokmi. Sme nesmierne radi, že sa nám podarilo zaradiť do skupiny hlavných partnerov tohto skvelého futbalového klubu. AS Trenčín sa v nemalej miere venuje mládeži, na ktorú sa nesmie zabúdať. Aj táto skutočnosť bola dôležitá pri prehĺbení vzájomnej spolupráce. Sme prvým hlavným partnerom z Trenčianskeho kraja. Veríme, že týmto krokom motivujeme ostatných Trenčanov, aby sa pripojili. Aby podporili šport, ktorý má úspešnú históriu a zaujímavú budúcnosť,“ povedal majiteľ spoločnosti Edart Eduard Dolník.

Dopravná spoločnosť Edart pôsobí na európskom trhu od roku 2010. Svoje služby v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy poskytuje nielen lokálnym zákazníkom. Prácu dáva takmer stovke zamestnancov. K dispozícii má flotilu štyridsiatich vozidiel od najmenších až po kamiónovú prepravu. Disponuje širokou škálou návesov. V prípade exportu a importu realizuje celovozové prepravy a dokládky do všetkých krajín Európy vlastnými vozidlami, ale aj vozidlami svojich zmluvných partnerov. V prípade záujmu zabezpečuje aj preskladnenie a optimálne colné odbavenie.

Autor: astn
Rozpis zápasov
  Žiar nad Hronom
Fortuna liga, 6. kolo, 24.8.2019
FK Pohronie - AS Trenčín
1:2 Trnava
Fortuna liga, 5. kolo, 17.8.2019
FC Spartak Trnava - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Rozhovory 19.8.2019

A-tím | Novou tvárou Kneževič z Dinama Záhreb

Novou tvárou v kabíne AS Trenčín je dvadsaťročný stredopoliar Tomislav Kneževič. Odchovanec...

Rozhovory 19.8.2019

Skovajsa | Mali sme to rozhodnúť skôr

V prvom ligovom kole odohral celých deväťdesiat minút proti Senici. Následne sa na tri zápasy vytratil...

ASTV 18.8.2019

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Trnave

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FC Spartak Trnava (2:1).

Fotogalérie 18.8.2019

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Trnave

Fotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti FC Spartak Trnava (2:1).

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak