Fanúšikovia 16.9.2021

Fanúšikovia | Všetky potrebné informácie k zápasu proti Senici

Mladý tím AS Trenčín čaká zápas 8. kola najvyššej domácej súťaže. V sobotu podvečer privítame na Štadióne Sihoť aktuálne piatu Senicu (18.00 h). Všetky dôležité informácie nájdete v nasledujúcich riadkoch.

VSTUPENKY | Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji v našom vernostnom programe mysmetrencania.sk alebo v sieti Ticketportal. Pokladne štadióna na Severnej a Južnej tribúne budú otvorené iba v deň zápasu. Predaj sa začína o 15.00 h. V jednotlivých pokladniach budú k dispozícii iba vstupenky na danú tribúnu.

Cena vstupenky so zľavou a balíkovej vstupenky je platná len pre fanúšikov zaregistrovaných vo vernostnom programe mysmetrencania.sk. Viac nájdete na astrencin.sk.

PERMANENTKY | Predaj a vyzdvihnutie online zakúpených permanentiek s platnosťou na zápas proti FK Senica bude možný v deň zápasu len v čase 15.00 - 16.30 h v pokladniach štadióna. Predaj a vyzdvihnutie fyzickej karty „My sme Trenčania“ rovnako v pokladniach v deň zápasu od 15.00 h. 

Prosíme všetkých fanúšikov, aby sa registrovali z domova a potom si už len prevzali kartu, aby sme sa vyhli prípadnému dlhému čakaniu pred pokladňami.

REŽIMZápas bude prebiehať v režime OTP, čo v červenom okrese značí, že na vstup potrebujete plné zaočkovanie, test (72 h PCR, resp. 48 AG) alebo byť max 180 dní po prekonaní ochorenia COVID-19. Kapacita štadióna je podľa Covid automatu pre nami vybraný režim a červenú farbu okresu 25% z celkovo dostupnej kapacity. V našom prípade to je 1000 divákov. Navyše, pri červenej farbe okresu je potrebné odovzdať pred vstupom na štadión svoje kontaktné údaje (meno, telefonický kontakt), čo značne predlžuje predajný proces. 

Zbieranie kontaktných údajov sa netýka fanúšikov, ktorí sú zaregistrovaní vo vernostnom programe, alebo si kúpili vstupenku v predpredaji cez Ticketportal. Preto vám odporúčame kúpiť si vstupenku online alebo prísť na štadión v dostatočnom predstihu.

BUFETY | Na štadióne začína fungovať bezhotovostný platobný systém, ktorý sa týka všetkých platieb v rámci nášho štadióna. Otvorené budú bufety priamo v priestoroch štadióna pod Severnou a Južnou tribúnou. Počas ligových zápasov zaplatíte za nápoje a jedlo iba kreditom z vernostnej karty. Hotovosťou a platobnou kartou nezaplatíte. Viac informácií nájdete na astrencin.sk. Kredit si doplníte podľa inštrukcií v článku alebo nasledujúcom videu. Najlepšie je, ak si kredit doplníte pohodlne doma pred odchodom na zápas.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:1 Poprad
Fortuna liga, 11. kolo, 15.10.2021
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín
18:00 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 12. kolo, 23.10.2021
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 20.10.2021

TiMS | Gatorade hráčkou mesiaca Zoja Lahká

„Gatorade Mládežnícka hráčka mesiaca“ sa stala Zoja Lahka. V úspešnom projekte sme ocenili už...

ASTV 18.10.2021

Jendrišek | Ťahá sa to s nami už pár týždňov

Sedemzápasová šnúra bez prehry počas augusta a septembra sa po dvoch prehrách v rade zmenila na...

ASTV 16.10.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Liptovskému Mikulášu

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 11. kola základnej časti Fortuna...

ASTV 15.10.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Liptovskému Mikulášu

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa