A-tím 4.7.2024

Klub | Niké ligu čaká vzrušujúca jazda s Cuprou a Todosom

Do novej sezóny 2024/2025 vstúpi Niké liga s novým automobilovým partnerom. Spolupráca Niké ligy so spoločnosťami CUPRA a Todos zahŕňa najbližšie 3 sezóny.

CUPRA sa predstavila automobilovému svetu v roku 2018 ako mladá, ambiciózna značka športových áut, ktorú reprezentuje dravosť a drzosť. Presne ako aj Niké liga. Plná mladých, dravých hráčov, ktorí sa chcú v každom zápase so zdravou športovou drzosťou predviesť v najlepšom svetle a podať najlepší výkon. Naša liga patrila v uplynulej sezóne podľa hodnotenia CIES Football Observatory medzi tucet najmladších národných súťaží spomedzi 53 líg z celého sveta. Spolupráca so značkou CUPRA, ktorá disponuje podobnými vlastnosťami a zdieľa rovnaké hodnoty, sa preto javí ako prirodzená.

„CUPRA je mladá, ambiciózna značka a Todos sa stal jedným z autorizovaných predajcov tejto značky. So spoločnosťou Todos sme spolupracovali na viacerých eventových projektoch, a keď prišla možnosť prehĺbiť našu spoluprácu, tak sme to len privítali. CUPRU vnímame ako dynamickú značku, s ktorou ide o prirodzené spojenie. Naše partnerstvo štartujeme postupne, s cieľom presvedčiť, že Niké liga je zaujímavým partnerom. Vzájomnú spoluprácu chceme odprezentovať v modernom a svižnom trende,“ povedal Ivan Kozák, prezident Únie ligových klubov.

„Značka CUPRA je najmladšia európska automobilová značka s raketovým nástupom. Patrí k najrýchlejšie rastúcim značkám na európskom trhu. Tento rok uvedieme na trh 4 nové modely Leon, Formentor, Tavascan a koncom roka našu vlajkovú loď CUPRA Terramar. Charakterizuje nás športový, dynamický, netradičný dizajn v spojení so špičkovými technológiami, vysokým výkonom a nezabudnuteľným jazdným zážitkom. Radi sa spájame s hodnotovo podobnými športmi a veríme, že každý športovec si jazdu v CUPRE skutočne užije,“ uviedol Matej Macháček, riaditeľ značky CUPRA Slovensko.

Zo spolupráce budú ťažiť predovšetkým kluby Niké ligy. Do väčšiny z nich CUPRA v spolupráci s autorizovaným predajcom Todos ešte pred začiatkom ligovej sezóny 2024/2025 distribuuje dovedna 20 áut. Zástupcovia klubov si vozidlá osobne vyzdvihnú u partnera Todos.

„Sme radi, že sme sa mohli stať partnermi a súčasťou tohto projektu, ktorý je postavený na vzájomnom porozumení, podpore a korektných vzťahoch. Prepojenie mladej generácie futbalistov s mladou dynamickou značkou CUPRA sa nedalo odmietnuť. CUPRA je značka produkujúca vozidlá plné emócií, vášne a zážitkov z jazdy. Držíme palce všetkým klubom Niké ligy, aby sa im v nasledujúcej sezóne darilo a dúfame, že im v tom budú pomáhať aj zážitky z jazdy s vozidlami CUPRA. A pozývame všetkých fanúšikov futbalu, a nielen ich, ochutnať atmosféru a štýl tejto mladej značky v novej CUPRA GARAGE, v priestoroch prevádzky Todos Panónska,“ povedal Peter Vojtko, konateľ spoločnosti Todos, dlhodobého partnera Niké ligy.

Vďaka novej spolupráci s automobilovým partnerom budú môcť ľudia vidieť a zažiť značku CUPRA v kluboch Niké ligy aj prostredníctvom rôznych projektov, či súťaží. Nech táto spoločná jazda stojí za to! 

Autor: astn
Rozpis zápasov
4:0 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
19:30 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 15.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Bohemians Praha 1905

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Bohemians Praha 1905.

ASTV 15.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Bohemias Praha 1905

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Bohemians Praha 1905...

A-tím 14.7.2024

Kmeť | Prehrali sme po vlastných chybách

V zápase s českým prvoligistom Bohemians 1905 Praha sme zaznamenali vysokú prehru 0:4. Náš tím...

A-tím 14.7.2024

Príprava | Vysoká prehra bez vsieteného gólu s pražskými Bohemians

Náš tím zaznamenal v prípravnom zápase v rámci letného sústredenia...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa