ASTV 9.12.2023

Kozlovský | Chýbajú nám góly a pokoj pri zakončení

Náš tím pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká ďalšie stretnutie na súperovej pôde. V 17. kole vycestujeme na Žitný ostrov, kde nás vyzve domáci FC DAC 1904 Dunajská Streda. Úvodný výkop stretnutia, ktoré povedie z pozície hlavného arbitra Michal Smolák, je naplánovaný na nedeľu o 17.30. Priamy prenos prinesie TV Dajto.

Dunajskostredčania sa aktuálne nachádzajú na piatej priečke tabuľky s 28 bodmi na konte. V šestnástich odohratých kolách zaznamenali osem výhier, štyri prehry a rovnaký počet remíz. Mužstvo pod vedením nového trénera Munoza ťahá päťzápasovú šnúru bez prehry. Naposledy odišlo bodovo naprázdno ešte v 11. kole Niké ligy, kedy na štadióne pod Dubňom podľahlo Žiline 1:5. Tím zo Žitného ostrova je na domácej pôde veľmi silný, keď v MOL aréne získal až 16 bodov. Okrem toho sa môže pýšiť aj treťou najpevnejšou defenzívou súťaže, ktorá inkasovala iba 17 gólov.

Mužstvo okolo kapitána Damiána Bariša sa nachádza na siedmom mieste tabuľky s dvadsiatimi piatimi bodmi. Aktuálne ťaháme nelichotivú šnúru siedmich zápasov bez výhry. Na nášho najbližšieho soka strácame tri body. V aktuálnom ligovom ročníku sme sa s Dunajskou Stredou stretli v 6. kole. Na štadióne Sihoť sme vyhrali 1:0 po góle Matúša Kmeťa. Pri našej poslednej návšteve Žitného ostrova sme si z MOL Areny odniesli všetky tri body. O našom triumfe 2:1 rozhodol dvoma presnými zásahmi v priebehu troch minút Filip Bainovič.

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 21. kolo, 25.2.2024
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava
17:00
NIKÉ LIGA, 22. kolo, 2.3.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 1.3.2024

Kmeť | Vieme o čo hráme, ideme sa pobiť o hornú šestku

Tím pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká už tento víkend vyvrcholenie základnej...

Fanúšikovia 27.2.2024

Výjazd | Poďte s nami na výjazd do Skalice, tím potrebuje vašu podporu

Tím okolo kapitána Damiána Bariša čaká záverečný zápas základnej...

ASTV 25.2.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti ŠK Slovan Bratislava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu 21. kola základnej časti Niké ligy proti...

ASTV 25.2.2024

Kmeť | Ukázali sme svoju kvalitu

V predposlednom kole základnej časti našej najvyššej futbalovej súťaže sme na domácom trávniku podľahli...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus