PROGRAM TJ NA 26. TÝŽDEŇ (22.6. - 28.6.2020) - ROČNÍK 2012
Pondelok 22.6.
Utorok 23.6. TJ 17:30 - 19:00 hod - Ihrisko č.3
Streda 24.6.
Štvrtok 25.6. 16:30 - 19:00 hod - Ihrisko č.1 - Ukončenie sezóny
Piatok 26.6.
Sobota 27.6. Turnaj v Novom Meste n.V. - nominovaní (nominácia bude vo štvrtok večer po tréningu)
MCHL 9:00 - 11:00 hod - Ihrisko č.3 - nenominovaní na turnaj
Nedeľa 28.6.
- Každý hráč bude mať riadne nafúkanú loptu !!!!
- Pri vchode na ihriská bude dezinfekcia, ktorú hráči při vstupe na tréning povinne použijú na ruky.
AFC CUP 2020
Dátum : sobota 27.6.2020
Miesto : štadión AFC Nové Mesto nad Váhom, prírodná tráva, v prípade nepriaznivého počasie budeme hrať na umelej
Časový harmonogram :
8:00 – 8:30 príchod družstiev
8:30 – 8:45 organizačné pokyny – VYLOSOVANIE DO SKUPÍN
9:00 – 12:30 hra
12:30 Vyhodnotenie
Systém hry : hrá sa systémom 4+1, striedanie ľubovoľné, max.počet hráčov na súpiske 12, hrací čas 1x 18 minút, medzera medzi zápasmi iba v trvaní 2 minút, preto prosíme byť pripravení nastúpiť na ďalší zápas, hrať sa bude na ihriskách č.3 a č.4 v dvoch skupinách, A skupina na ihrisku č.3, B skupina na ihrisku č.4, v skupinách sa hrá systémom každý s každým, Hrá SA S LOPTOU VEĽKOSTI č.4
Hráči : hrajú hráči narodený po 1.1.2012 a mladší
Ocenenie : každý hráč obdrží medailu, prvé tri tímy špeciálne medaile a víťazný team pohár
Občerstvenie : vzhľadom na hygienické zabezpečenie sa nebude počas turnaja variť, deťom bude zabezpečený pitný režim a jednoduché občerstvenie vo forme sladkostí
Dôležité upozornenia :
RODIČIA MAJÚ PRÍSNY ZÁKAZ VSTUPU DO PRIESTOROV ŠATNÍ, DO PRIESTOROV IHRISKA A TARTANOVEJ DRÁHY
– môžu za zdržiavať na tribúnach a okolo štadióna
NA TURNAJI BUDE ZABEZPEČENÝ PROFESIONÁLNY FOTOGRAF, TAKŽE BUDE MOŽNÉ U NEHO ZAKÚPIŤ FOTO.
HRÁČI NASTUPUJÚ NA VLASTNÉ RIZIKO, TURNAJ NIE JE NIJAKO POISTENÝ
PRIHLÁSENÉ TEAMY :
AFC N.MESTO,CFM J.ADAMCA, TEMPO PARTIZÁNSKE, JUVENTUS ŽILINA, LOKOMOTÍVA TRNAVA, MFK STARÁ TURÁ, AS TRENČÍN,FMG ZVONČIN
Rozpis stretnutí :
IHRISKO č.3 IHRISKO č.4
9:00 A1 – A2 B1 – B2
9:20 A3 – A4 B3 – B4
9:40 A1 – A4 B1 – B4
10:00 A2 – A3 B2 – B3
10:20 A1 – A3 B1 – B3
10:40 A2 – A4 B2 – B4
11:00 koniec zápasov v základných skupinách
11:10 3.A – 4.B 3.B – 4.A
11:30 2.A – 1.B 1.A – 2.B
11:50 O 7.MIESTO O 5.MIESTO
12:10 O 3.MIESTO FINÁLE
12:30 VYHODNOTENIE TURNAJA
PRAVIDLÁ :
Za víťazný zápas 3 body, za remízu 1 bod
O poradí v skupine rozhoduje :
- 1.Počet bodov
- 2.Vzájomný zápas
- 3.Väčší rozdiel skóre
- 4.Väčší počet strelených gólov
- 5.Penaltový rozstrel
V prípade rovnosti bodov u 3 tímov sa spraví minitabuľka týchto troch tímov a postupuje sa podľa vyššie uvedeného. V prípade remízy v zápasoch o umiestnenie nasleduje penaltový rozstrel
Auty sa hádžu, brankár nesmie chytiť do rúk prihrávku od spoluhráča