Mládež 27.7.2017

Štrnástka víťazom turnaja O pohár Vysokých Tatier

Tím AS Trenčín do štrnásť rokov sa stal víťazom turnaja O pohár Vysokých Tatier v Tatranskej Lomnici. Zverenci trénera Martina Fabuša vyhrali šesť zo siedmich stretnutí a raz remizovali. Navyše, počas celého turnaja ani raz neinkasovali.

„Chalani splnili s prehľadom úlohu favorita. Napriek mesačnému voľnu sa prezentovali kvalitnou hrou a zaslúžene triumfovali. Hoci je stále priestor na zlepšenie, som veľmi spokojný s prístupom celého družstva. Vzhľadom na začiatok prípravy ma potešila aj predvedená hra,“ povedal tréner Martin Fabuš.

Štrnástka zdolala Poprad, Ružomberok, Výber PFZ, Nitru, Senicu, Trnavu a remizovala proti Michalovciam.

AS Trenčín – FK Poprad 2:0
AS Trenčín – MFK Ružomberok 2:0
AS Trenčín – MFK Zemplín Michalovce 0:0
AS Trenčín - Výber PFZ 11:0
AS Trenčín – FC Nitra 2:0
AS Trenčín – FK Senica 2:0
AS Trenčín – Spartak Trnava 1:0

AS Trenčín U14: Šmulík, Reiter, Bagin, Bednár, Cobori, Ovšonka, Ďorďai, Gajdoš, Veselý, Zaťko, Gogora, Gago, Škultéty, Machara, Horniak, Bulko

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 7. kolo, 13.9.2025
AS Trenčín - MFK Ružomberok
18:00
NIKÉ LIGA, 8. kolo, 20.9.2025
FK Železiarne Podbrezová - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 15.9.2025

Fotogaléria | Stretnutie Niké ligy proti Ružomberku

Fotogaléria zo stretnutia 7. kola Niké ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok (0:3).

B-tím 15.9.2025

B-tím | Zostrih zo stretnutia Tipos III. ligy proti FC Petržalka B

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 7. kola Tipos III. ligy proti FC...

A-tím 14.9.2025

B-tím | Hladké víťazstvo nad Petržalkou

Náš rezervný tím pod vedením trénera Mareka Ďanovského zvíťazil v stretnutí 7. kola Tipos III. ligy...

ASTV 14.9.2025

ASTV | Zostrih zo stretnutia proti MFK Ružomberok

ASTV vám prináša zostrih zo 7. kola Niké ligy proti MFK Ružomberok (0:3).

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Hisense Antes GM