Mládež 4.9.2021

TiMS | Výborný vstup jedenástky do nového ročníka

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov vyhral pod vedením dvojice Miroslav Karas – Roman Rýdzi kvalitne obsadený Visegrad Cup 2021. V Kravařoch neďaleko Opavy sa predstavilo dvadsať mužstiev zo štyroch krajín. Druhý skončil FC Baník Ostrava a tretí Sleza Wroclaw.

„Absolvovali sme skvele organizovaný turnaj. Chlapci hrali v prvý deň výborne. Vyhrali skupinu s bilanciou osem víťazstiev a jedna remíza. Druhý deň bol pre celý tím náročnejší, keďže nás čakali súboje proti najlepším z druhej skupiny. Chlapci však ukázali svoju kvalitu s ďalšími štyrmi víťazstvami a jednou prehrou dominovali,“ prezradil tréner Karas.

„Chlapci si zaslúžia pochvalu za nasadenie a predvedenú kvalitu. Chcel poďakovať rodičom, ktorí vytvorili skvelú atmosféru. Všetci spolu sme úspešne reprezentovali Trenčín a Slovensko. Potvrdili sme, že Trenčín je futbalové mesto s veľkou kvalitou hry a správania sa,“ doplnil tréner našej „jedenástky“.

Visegrad Cup | konečné poradie | 1. AS Trenčín, 2. FC Baník Ostrava, 3. Sleza Wroclaw, 4. FC Lurko, 5. Sigma Olomouc, 6. MFK Kravaře, 7. ŠK Slovan Bratislava, 8. FC Hlučín, 9. SFC Opava, 10. MŠK Skalica, 11. Fastav Zlín, 12. Sigma Olomouc II., 13. Liptovský Mikuláš, 14. Valašské Meziříčí, 15. Krnov, 16. Slavkov, 17. Vratimov, 18. KS Unia Raciborz, 19. MFK Vítkovic, 20. Slavia Opava

Piata priečka na turnaji v Poľsku

Chlapci z tímu U11 sa pred dvoma týždňami predstavili na turnaji v poľskom Lubine. V konkurencii najlepších akadémií v krajine našich severných susedov a Slavie Praha sa nestratili.

„Bol to náš prvý turnaj v novom ročníku. V prvom dni sme nehrali celkom podľa predstáv. Veľmi sa to zlepšilo počas finálových súbojov. Nešťastne sme neprešli do bojov o medaily. Na záver sme sa však potešili ziskom piateho miesta a víťazstvom proti Slavii Praha,“ povedal tréner Karas.

Autor: astn
Rozpis zápasov
0:1 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 12. kolo, 23.10.2021
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
14:30 Príbelce
Slovnaft Cup, 4. kolo, 27.10.2021
TJD Príbelce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 26.10.2021

Fanúšikovia | Predaj vstupeniek na Slovan Bratislava spustený

AS Trenčín dal do predaja vstupenky na zápas 13 kola Fortuna ligy, v ktorom...

Fanúšikovia 26.10.2021

Klub | predpredaj.sk novým poskytovateľom ticketingových služieb

Spoločnosť predpredaj.sk je novým poskytovateľom ticketingových služieb AS...

ASTV 25.10.2021

Lavrinčík | Iba som bežal, ani som nepozeral na akciu

Patrí medzi najväčšie prekvapenia prvej polovice základnej časti Fortuna ligy. Samuel...

ASTV 24.10.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Zlatým Moravciam

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 12. kola základnej časti Fortuna ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa