A-tím 28.5.2019

Baráž | Pred odvetou strácame na Poprad dva góly

Zverenci trénera Ivana Galáda prehrali prvý zápas baráže o účasť v budúcom ročníku Fortuna ligy na ihrisku FK Poprad 0:2 (0:1). Odveta je na programe v sobotu 1. júna o 17.00 h na štadióne v Žiline.
2:0 (1:0)
Poprad
baráž, 19:00
FK Poprad - AS Trenčín

FK Poprad | Knurovský - Maslo, Luberda, Horváth, Zekucia - Kukoľ, Gallovič, Pajer, Zošák - Acosta (89. Streňo), Šesták (69. Slebodník)

AS Trenčín | Šemrinec - Slávik, Kleščík, Šulek, Skovajsa – Mašovič (78. Ubbink) - Abdul, Corryn – Petráš (51. Roguljič), Umeh (24. Bukari), Sleegers

Góly: 11. Pajer, 58. Šesták

Žlté karty: 52. Gallovič, 61. Acosta, 73. Zekucia – 10. Slávik, 21. Šulek, 72. Mašovič

Rozhodovali: Očenáš – Vorel, Tomčík

Diváci: 2310

Prvý polčas priniesol vyrovnaný futbal. Hoci sme boli aktívnejší, do šancí sme sa nedostali. Chýbala nám agresivita a ochota obetovať sa pre tím a výsledok. Spokojnejší napokon boli domáci. Už v 10. min sa dostali do vedenia. Po centri do šestnástky sa k lopte dostal Pajer a zblízka otvoril skóre - 1:0. Popradčania mohli svoj náskok zvýšiť po polhodine hry. Luberdova hlavička po Kukoľovom centri však skončila na brvne Šemrincovej brány.

Domáci pridali druhý gól hneď v úvode druhého polčasu. V 58. min Horváth posunul loptu Šestákovi, ktorý z hranice šestnástky prestrelil Šemrinca - 2:0. Dvojgólový náskok Popradčanov upokojil. Kontaktný gól sme sa snažili streliť pomocou najmä nakopávaných lôpt, ale defenzíva domácich nám veľa nedovolila. Najmä v závere sme zrýchlili hru, ku gólovému efektu to však neviedlo.

Gong | Musíme ďalej tvrdo pracovať a ťahať za jeden povraz

Naše mužstvo pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká po reprezentačnej prestávke...