A-tím 26.6.2019

Príprava | Na úvod prípravy vysoké víťazstvo proti maďarskému ETO FC

AS Trenčín vyhral prvý prípravný zápas pred štartom ročníka 2019/2020, keď v maďarskom Lipóte zdolal druholigový Győri ETO FC 4:0 (2:0).
0:4 (0:2)
Lipót
PRÍPRAVNÝ, 18:00
ETO FC Győr - AS Trenčín

ETO FC Győr | I. polčas: T. Horváth - Kovács, Dvorschák, Tar, Pereira - Bagi, Domonkos, Szimcsó, Szánthó - Múcska, Z. Horváth, II. polčas: Gyurákovics - Szabados, Vukasovič, Vári, Kalmár - Vaškeba, Hidi, Andrič, Madarász - Lovrencsics, Márton

AS Trenčín | I. polčas: Šemrinec - Slávik, Laczkó, Šulek, Skovajsa - Abdul - Roguljič, Sleegers, Corryn, Osman - Depetris, II. polčas: Chovan - Kvocera, Kleščík, Pavlovič, Julien - Lamine - Issa, Kadák, Ubbink, Comvalius - Emeka

Góly: 5. Depetris (pen.), 8. Roguljič, 61. Kadák, 81. Ubbink