A-tím 14.1.2017

Beridze zariadil víťazstvo proti FC Nitra

Zverenci trénera Martina Ševelu zdolali v druhom prípravnom stretnutí pred štartom jarnej časti sezóny druholigový tím FC Nitra 1:0 (0:0). Jediný gól AS Trenčín zaznamenal gruzínsky krídelník Giorgi Beridze.
1:0 (0:0)
PRÍPRAVNÝ, 13:00
AS Trenčín - FC Nitra

AS Trenčín | Vozár – R. Milton, Maduka, Kleščík, Pinas – Lawrence – Zubairu, Ubbink – Kvocera (80. Bala), Janga, Beridze

Gól: 79. Beridze

Žlté karty: 52. Lawrence – 32. Ďurek

Rozhodoval: Jaška

Diváci: 200

Úvodná polhodina stretnutia veľa vzruchu nepriniesla. V 27. min sa po faule na Beridzeho postavil k priamemu kopu Ubbink. Lopta však letela tesne ponad brvno. O desať minút neskôr sa na hranici šestnástky uvoľnil Zubairu, ale tiež mieril iba nad bránu.

V 53. min poslal priamy kop medzi žrde Fábry, ale dobre postavený Kleščík loptu vyhlavičkoval. Lawrence z viac ako dvadsiatich metrov vystrelil tesne vedľa pravej žrde. Do stredu brány namieril z hranice pokutového územia Beridze. V 71. min poslal loptu z pravej strany pred bránu Kvocera, ale Kolmokov si aj s touto šancou poradil. O pár minút neskôr Janga skvele sklepol loptu v šestnástke pre Beridzeho a ten nezaváhal – 1:0.