A-tím 17.9.2022

FL | Ďalšia prehra bez streleného gólu

Zverenci trénera Mariána Zimena prehrali v zápase 11. kola Fortuna ligy na ihrisku FK Železiarne Podbrezová 0:2 (0:2).
2:0 (2:0)
Podbrezová
11. kolo, 18:00
FK Železiarne Podbrezová - AS Trenčín

FK Železiarne Podbrezová | Ludha - M. Bartoš, Godál, Grešák – Vasiľ (46. Pavúk), Bakaľa, Kukoľ (71. Bariš), Paraj – Cobnan (69. Grendel), Ďatko (90. Šikula) – Kuzma (90. Horvát)

AS Trenčín | Vozinha – Mičuda (46. Demitra), Pires, Stojsavljevič, Kozlovský – Gajdoš (46. Ibrahim), Lavrinčík (83. Kupusovič), Hollý (61. Letenay) – Kmeť, Bainovič, Soares (83. Witan)

Góly | 7. Paraj, 33. Kuzma

Žlté karty | 61. Paraj, 70. Pavúk - 52. Soares, 72. Pires, 74. Bainovič

Rozhodovali | Dzivjak – Štofik, Roszbeck

Diváci | 1722

Domáci boli od úvodného výkope aktívnejším tímom. Zatlačili nás pred pokutové územie a už po siedmich minútach hry otvoril skóre stretnutia Paraj – 1:0. Ďalšie veľké šance mali Ďatko a Vasiľ. V prvom prípade však zasiahol Vozinha a druhý menovaný nenamieril presne. Prvé ohrozenie brány domáceho mužstva prišlo v polovici prvého polčasu. Kmeťova šanca však skončila len rohovým kopom. Loptu sme do siete nepretlačili ani po nasledujúcej štandardnej situácii. V 27. min sa dostali hostia jednoduchou kombináciou za chrbát našej obrany, no Kuzma trafil iba žrď. Už o pár minút neskôr sa ale nemýlil, keď sa presadil okolo Mičudu – 2:0. V 48. min sa spoza šestnástky zastreľoval Lavrinčík. Avšak lopta letela tesne vedľa ľavej žrde. O chvíľu neskôr sľubne vyzerajúce prečíslenie Soares rozvinul na Demitru, ale ten strieľal už len do blokujúceho obrancu. V 58. min mohol po centri Demitru znížiť Soares, ale sám na päťke hlavou netrafil medzi žrde. Druhý polčas mal celkom iný priebeh ako prvá časť stretnutia, ale napriek tomu sa nám skórovať nepodarilo.

A-tím | Pavek ďalším odchovancom s profesionálnym kontraktom

Ďalším odchovancom This is my sen Academy s prvým kontraktom v AS Trenčín sa...

Fanúšikovia 26.7.2024

Fanúšikovia | Vstupenky na úvodný zápas v Trnave k dispozícii pred vstupom na štadión

Klub AS Trenčín vám prináša informácie o vstupenkách...