A-tím 28.8.2021

FL | Po šiestom zápase stále s jednou prehrou

Zverenci trénera Petra Hlinku remizovali v zápase 6. kola Fortuna ligy proti ŠKF Sereď 0:0. Po šiestich odohraných zápasoch majú len jednu prehru, ale proti tímu z juhozápadu Slovenska sme chceli viac.
0:0 (0:0)
Štadión Sihoť
6. kolo, 18:00
AS Trenčín - ŠKF Sereď

AS Trenčín | Fryšták - Yem, Pires, Pirinen, Madu – Zubairu (78. Jendrišek), Lavrinčík, Kadák – Gaži (78. Ghali), Ibrahim (65. Ikoba), Azango

ŠKF Sereď | Iliev - A. Kadlec, Dias, Hurtado, Jureškin (78. Hučko) - Potoma, Machuča - Popovič, Gatarič (90. Michalík), Yao – Haša (87. Radič)

Žlté karty | 31. Pires, 82. Kadák - 14. Machuča, 73. Iliev

Rozhodovali | Mastiš - Jánošík, Kuba

Diváci | 720

Už v 3. min musel ukázať svoj postreh Fryšták, keď zvnútra šestnástky pálil Yao. Následne hra upadla do priemeru a šance ani na jednej strane neprichádzali. V 26. min vypálil spoza šestnástky Madu, lopta však letela nad bránu. Aj po polhodine hry sme boli bez strely medzi žrde. V 40. min hlavičkoval nebezpečne Haša, no Fryšták bol dobre postavený. O pár minút neskôr vystrelil z otočky Kadák. Stela nebola dostatočne dôrazná. Hneď v úvode druhého polčasu pohrozil Azango. Gól z toho nebol. V 54. min vystrelil z veľkej diaľky tesne vedľa pravej žrde Lavrinčík. Prvopolčasový scenár pokračoval aj v druhej polovici. V 71. min sa po rohu neuchytila Piresova hlavička. Desať minút pred koncom Fryšták vytlačil strelu k žrdi. Na opačnej strane mieril medzi žrde Kadák. Bol z toho však iba rohový kop. Nasledujúcu hlavičku Pirinena vyhlavičkoval z bránkovej čiary jeden z hráčov Serede. Tesne pred záverečným hvizdom minul gólovú hlavičku Ikoba. Hostia faulovali v nadstavenom čase pred šestnástkou Kadáka. Ten sa postavil k priamemu kopu, ale Iliev jeho strelu k žrdi vyrazil.

A-tím | Pavek ďalším odchovancom s profesionálnym kontraktom

Ďalším odchovancom This is my sen Academy s prvým kontraktom v AS Trenčín sa...

Fanúšikovia 26.7.2024

Fanúšikovia | Vstupenky na úvodný zápas v Trnave k dispozícii pred vstupom na štadión

Klub AS Trenčín vám prináša informácie o vstupenkách...