A-tím 4.10.2020

FL | Proti Senici bez gólu a bez bodov

Zverenci trénera Stijna Vrevena prehrali v zápase 9. kola Fortuna ligy proti FK Senica 0:1 (0:0).
0:1 (0:0)
Žilina
9. kolo, 19:00
AS Trenčín - FK Senica

AS Trenčín | Šemrinec - Ligeon, Šulek, Kapuadi, Pirinen - El Mahdioui, Kadák (81.Ikoba), Corryn (68. Tučný) - Roguljič, Čatakovič (75. Depetris), Ghali (75. Comvalius)

FK Senica | Fryšták - Addo, Carrillo, Nemec, Kopečný – Košťál (14. Yenne), Gallovič, Totka, Moses (78. Šimčák) - Piroska, Malec (90. Berisha)

Gól | 67. Yenne

Žlté karty | 48. Corryn, 83. Depetris

Rozhodovali | Glova – Hancko, Galo

Diváci | bez divákov

V prvom polčase si ani jeden tím veľa čistých šancí nevypracoval. Už v 9. min Senicu podržal brankár Fryšták, ktorý zlikvidoval hlavičku Šuleka po centri Kadáka. Hoci sme kontrolovali loptu, chýbala finálna nám finálna fáza hry. Preto to mohli byť hostia, ktorí mohli otvoriť skóre. V 39. min v ťažkej pozícii hlavičkoval Konečný do brvna Šemrincovej brány. V závere prvého polčasu ešte vystrelil z otočky senický Yenne mimo.

V 53. min sa nikým neatakovaný dostal do zakončenia senický Nemec. Tiež bol nepresný. Na druhej strane po priamom kope v šestnástke hlavičkoval Kadák, ale Fryšták vyrazil na roh. V 66. min center našiel Maleca, ten pripravil pozíciu Yennemu a Nigérijčan zakončil chladnokrvne k žrdi – 1:0. Hostia mohli zvýšiť už o dve minúty. Yenne prihral Malecovi, ale ten zblízka prestrelil. V 83. min dal gól striedajúci Depetris rukou, čo hlavný rozhodca postrehol. Všetko sme vrhli do útoku, na ihrisko prišli nové sily, avšak hlavička Ikobu nemala razanciu. V nadstavenom čase ešte mohol streliť gól Piroska, ale trafil len žrď.

Lavrinčík | Treba sa sústrediť, aby sme nový systém rýchlo vstrebali

Aj druhý prípravný zápas pred štartom nového ročníka Fortuna ligy...

Hyballa | Pri štandardných situáciách musíme byť disciplinovanejší

Tréner Peter Hyballa po zápase letnej prípravy proti 1.FC Slovácko (0:2).

ASTV 25.6.2022

ASTV | Zostrihy zo zápasu letnej prípravy proti 1.FC Slovácko

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia letnej prípravy proti 1:FC Slovácko...

A-tím 25.6.2022

Príprava | Prehra proti víťazovi Českého pohára

Zverenci trénera Petra Hyballu nevyhrali ani druhý zápas letnej prípravy, keď podľahli...

Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel