A-tím 15.2.2020

FL | Skvelý vstup do jari vďaka vysokému víťazstvu proti Michalovciam

Zverenci trénera Norberta Hrnčára skvele vstúpili do jarnej časti Fortuna ligy, keď zdolali MFK Zemplín Michalovce 8:1 (2:1). Tri góly strelil Osman Bukari, dva Ante Roguljič a po jednom pridali Ruben Ligeon, Achraf El Mahdioui a Jakub Kadák.
8:1 (2:1)
Žilina
19. kolo, 14:00
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce

AS Trenčín | Bergsen – Šulek, Križan, Kapuadi, Ligeon – El Mahdioui - Roguljič (76. Kadák), Zubairu (62. Koolwijk) – Bukari, Čatakovič (67. Depetris), Van Kessel

MFK Zemplín Michalovce | Kira - Konstantinidis, Carrillo, Soler Pino, Vojtko – Danko (62. Kvocera), Savvidis, Grič – Neofytidis (54. Turík), Kountouiotis – Sidibé (72. Hovhannisyan)

Góly | 10. Roguljič, 21. Ligeon, 51. Roguljič, 54. Bukari, 75. El Mahdioui, 78. Bukari, 87. Bukari, 89. Kadák – 14. Grič

Žlté karty | 48. Zubairu – 84. Soler Pino

Rozhodovali | Gemzický – Somoláni, Hrmo

Diváci | 223

Od úvodných minút sme boli aktívnejším tímom. Prvý gól prišiel už po desiatich minútach hry. Dlho padajúci center Van Kessela umiestnil hlavou Roguljič – 1:0. O tri minúty neskôr sa po rohu a zlom odkope zblízka presadil Grič - 1:1. Bukari obišiel v 16. min takmer celú obranu hostí, prihral Van Kesselovi a ten zoči-voči Kirovi skóroval. Gól však pre ofsajd neplatil. V 21. min vysoký center Ligeona zľava prekvapivo zapadol k vzdialenejšej žrdi brány hostí – 2:1. Po necelej polhodine opäť hrozil Bukari. Po prihrávke Zubaira sa ocitol pred Kirom, umne počkal na pohyb brankára, napokon ho však neprestrelil. Z dorážky nemieril presne Čataković.

Druhý polčas sa začal opäť aktivitou AS. Po centri Bukariho sa v 51. min strelou k ľavej žrdi presadil Roguljič – 3:1. O tri minúty neskôr bolo už o tri góly. Po krásnej prihrávke Roguljiča sa nekompromisne presadil Bukari – 4:1. V 60. min si na center nabehol domáci Križan, neistý Kira nezasiahol, hlavička však letela tesne nad bránu hostí. Následne po dobre umiestnenej strele Roguljiča vynikajúco zasiahol Kira a vyrazil na roh. V 68. min sa v pokutovom území snažil presadiť Kvocera, obišiel Bergsena, no toho na bránkovej čiare zastúpil Kapuadi. V 75. min sa El Mahdioui presadil priamym kopom tesne spoza pokutového územia, ktorý trafil na centimeter presne do horného rohu - 5:1. V 79. min Van Kessel vypichol loptu v strede poľa, zbehol si po krídle a naservíroval prihrávku Bukarimu - 6:1. Gólostroj AS pokračoval aj ďalej. Na začiatku 87. min ďalší únik Van Kessela zakončil Bukari – 7:1. Striedajúci Kadák v 89. min po centrovanej lopte hlavičkou zvýšil na konečných 8:1.

Ohlasy po zápase

Fotogaléria

Autor: tasr

ASTV 17.3.2024

Bondarenko | V zápase nám chýbala energia, ktorá by nám pomohla vyhrať

Náš tím sa v 2. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie predstavil...

ASTV 16.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

A-tím 16.3.2024

Niké liga | Domáca prehra proti Skalici

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v zápase nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica 1:3, keď o...

Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  bahis