A-tím 25.2.2024

Niké liga | Napriek skvelej hre, domáca prehra proti Slovanu Bratislava

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v zápase 21. kola Niké ligy na domácom trávniku proti ŠK Slovan Bratislava 0:2 (0:0). O výsledku zápasu rozhodlo najmä množstvo nepremenených šancí na našej strane.
0:2 (0:0)
21. kolo, 15:00
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava

AS Trenčín | Kukučka – Kmeť, Bondarenko, Stojsavljevič, Kozlovský – Ibrahim (80. Donkor), Bariš, Gajdoš (80. Djerlek) – Gong (86. Uchegbu), Kupusovič (72. Emeka), Soares (72. Sunday)

ŠK Slovan Bratislava | Borjan – Lichý (80. Kashia), Bajrič, Wimmer – Pauschek (89. Blackman), Kankava, Savvidis, Vojtko – Marcelli (Barseghyan), Strelec (59. Rodrigues), Tolič (59. Kucka)

Góly | 51. Tolič (pen.), 66. Rodrigues

Žlté karty | 82. Donkor

Rozhodovali | Glova – Štrbo Kuba

Diváci | 4377

V 6. min zahral Gajdoš priamy kop na kopačku Kupusoviča, ale lopta skončila tesne vedľa pravej žrde. Kupusovič o pár minút síce skóroval, avšak v momente prihrávky bol v postavení mimo hry. Po dvadsať minút trvajúcej prevahe nášho mužstva sa do hry začal dostávať aj hosťujúci Slovan. Kukučka ale dvakrát skvele zasiahol. V 30. min mal gól na hlave Kupusovič. Borjan jeho hlavičku reflexívne vyrazil. O desať minút neskôr sa za obrannú líniu hostí dostal aktívny Kupusovič. Strelu do stredu brány Borjan síce s problémami, ale vyrazil. Tesne pred odchodom do kabín sa opäť vyznamenal brankár Slovana. Mimo žrdí vytlačil gólovú strelu Bariša a po nasledujúcom rohovom kope úradoval gólman hostí po hlavičke Ibrahima. V úvode druhého polčasu Kozlovský podľa rozhodcu Glovu v pokutovom územní fauloval a Tolič pokutové kop premenil – 1:0. Naďalej sme boli aktívnejším tímom s cieľom zápas vyrovnať. O pár minút neskôr však prišla chyba Kmeťa pred vlastným brankárom a Rodrigues už nemal problém poslať loptu do siete – 2:0. Nasledujúce minúty stretnutia sa už len dohrávali, hoci naďalej sme sa snažili odomknúť bránu súpera. Vyloženú gólovú príležitosť sme si už nevypracovali.

A-tím | Pavek ďalším odchovancom s profesionálnym kontraktom

Ďalším odchovancom This is my sen Academy s prvým kontraktom v AS Trenčín sa...

Fanúšikovia 26.7.2024

Fanúšikovia | Vstupenky na úvodný zápas v Trnave k dispozícii pred vstupom na štadión

Klub AS Trenčín vám prináša informácie o vstupenkách...