A-tím 19.11.2016

Prehra na ihrisku DAC 1904 Dunajská Streda

Zverenci trénera Martina Ševelu prehrali v zápase 16. kola Fortuna ligy na ihrisku DAC 1904 Dunajská Streda 0:2 (0:0).
2:0 (0:0)
16. kolo, 17:00
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín

DAC 1904 Dunajská Streda | Slávik – Živkovič, Huk, Kwin, Brašeň (37. Németh.) – Ľupták, Kontár – Vida, Simon, Štepanovský (90. Mészáros) – Sarr (87. Michalík)

AS Trenčín | Šemrinec – Šulek, Kleščík, Lawrence, Skovajsa (82. Nwofor) – Paur, Gabriel, Halgoš (46. Kvocera) – Kalu, Janga, Bala (46. Makuda)

Góly: 72. Živkovič, 91. Ľupták

Žlté karty: 56. Vida, 71. Simon, 83. Sarr, 84. Slávik – 63. Šemrinec, 83. Paur

Rozhodovali: Sedlák – Ádam, Kováč

Diváci: 6088

Dunajská Streda sa po dlhých mesiacoch predstavila na domovskom štadióne. V 17. min sa po prihrávke Brašeňa dostal k strele Sarr, ale jeho pokus obetavo zblokoval Skovajsa. Prvých dvadsať minút hýrili aktivitou domáci hnaní početnou diváckou kulisou. V 24. min po centri Živkoviča zneškodnil pokusy Sarra a Živkoviča brankár Šemrinec. Najväčšia šanca AS prišla v 31. min, ale Janga z ľavej strany mieril vedľa. V 36. min po obrovskej príležitosti domácich Kontár trafil hlavičkou žrď.

Aj druhý polčas začali lepšie domáci. V 50. min po centri Živkoviča hlavičkoval vedľa Sarr. Veľmi rýchlo sme však získali kontrolu nad loptou a tým aj nad priebehom hry. V 59. min sme boli nebezpeční po akcii smerujúcej od Kvoceru, cez Paura, ale ten Jangu nenašiel. Súpera sme zatlačili na jeho polovicu, ale gól padol na opačnej strane. V 72. min tvrdou strelou trafil Živkovič – 0:1. Hoci sme ukázali túžbu vyrovnať, do vážnej gólovej príležitosti sme sa nedostali. Dunajská Streda pridala napokon v nadstavenom čase druhý presný zásah. Do čierneho sa trafil Ľupták.

A-tím | Pavek ďalším odchovancom s profesionálnym kontraktom

Ďalším odchovancom This is my sen Academy s prvým kontraktom v AS Trenčín sa...

Fanúšikovia 26.7.2024

Fanúšikovia | Vstupenky na úvodný zápas v Trnave k dispozícii pred vstupom na štadión

Klub AS Trenčín vám prináša informácie o vstupenkách...