A-tím 23.9.2022

Príprava | Počas reprezentačnej prestávky prehra proti Dubnici

Prvý tím AS Trenčín prehral v prípravnom zápase na ihrisku druholigového FK Dubnica 1:3 (0:1). Náš jediný gól strelil Filip Bainovič.
3:1 (1:0)
Dubnica nad Váhom
PRÍPRAVNÝ, 11:00
FK Dubnica nad Váhom - AS Trenčín


AS Trenčín | Kukučka (46. Sláviček) – Yem (61. Letenay), Ďuriška, Stojsavljevič (61. Bainovič), Kozlovský – C. Ramírez, Oladoye, Ibrahim (61. Škultéty) – Kmeť, Kupusovič (74. Mikulaj), Baars (46. Soares)

Góly | 41. Yem (vlastný), 66. Dubova, 83. Cyprian – 90. Bainovič


Komentár

Do zápasu sme vstúpili aktívne, ale finálna fáza nám opäť nefungovala podľa predstáv. Prvú šancu mali dobre brániaci domáci. Po faule pred pokutovým územím prišla nebezpečná štandardná situácia, avšak Kukučka bol pozorný. Na opačnej strane nedotiahli do strely šancu Yem a následne ani Kupusovič. V polovici prvého polčasu dobre zahral priamy kop Kmeť, ale brankár Vavruš skvele zasiahol. Po polhodine hry upozornil na seba Ramírez, no jeho strela spoza šestnástky letela tesne nad bránu. Podobne dopadla ďalšia šanca Kupusoviča. Krížnu strelu poslal mimo žrde. V 41. min domáci otvorili skóre zápasu. Po nezvládnutej situácii na ľavej strane si Yem prihrávku pred bránu zrazil do siete – 1:0. Aj v druhom polčase sme boli aktívnejším mužstvom, avšak naše akcie končili väčšinou pred pokutovým územím. Gól ale padol na opačnej strane, keď za chrbtom Slávička skončila tečovaná strela z kopačky Dubovu – 2:0. V 71. min Kmeť uvoľnil Letenaya, no lopta skončila na žrdi. V sieti neskončila ani gólová hlavička Ramíreza a následne strela toho istého hráča. V 83. min skórovali opäť domáci. Loptu po kombinácii dostal do siete voľný Cyprian – 3:0. Keď striedajúci domáci brankár Hodál vychytal v závere Letenaya, zdalo sa, že v kolóne strelených gólov nášho mužstva zostala nula. V nadstavenom čase ale napokon znížil Bainovič – 1:3.

Autor: astn
Rozpis zápasov
7:1 voestalpine Stadion
Prípravný, 12.7.2025
LASK Linz - AS Trenčín
18:00
Prípravný, 19.7.2025
AS Trenčín - MŠK Púchov
Tabuľka

Tabuľka 2024-2025 nebyla nalezena.


Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 14.7.2025

Fotogaléria | Prípravné stretnutie proti LASK Linz

Fotogaléria z prípravného stretnutia LASK Linz - AS Trenčín (7:1).

ASTV 13.7.2025

ASTV | Zostrih z prípravného stretnutia proti LASK Linz

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti LASK Linz (1:7).

A-tím 13.7.2025

Katič | Linz odhalil naše slabiny

Štvrté stretnutie letnej prípravy nám herne ani výsledkovo vôbec nevyšlo. Rakúsky súper LASK Linz nás...

A-tím 12.7.2025

Príprava | Tvrdá lekcia od LASKu

V prípravnom zápase proti rakúskemu LASK Linz naši futbalisti čelili mimoriadne náročnému súperovi, ktorý...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM