A-tím 25.6.2022

Príprava | Prehra proti víťazovi Českého pohára

Zverenci trénera Petra Hyballu nevyhrali ani druhý zápas letnej prípravy, keď podľahli víťazovi českej pohárovej súťaže 1.FC Slovácko 0:2 (0:1).
2:0 (1:0)
Staré Město
PRÍPRAVNÝ, 11:00
1.FC Slovácko - AS Trenčín

1.FC Slovácko | I. polčas: Borek - Šimko, Srubek, Kadlec, Kalabiška - Brandner, Levin, Kohút, Aldin, Doski - Kozák, II. polčas: Nguyen - Merdovič, Hofmann, Daníček - Brandner, Sinyavskiy, Havlík, Polášek, Doski - Vecheta

AS Trenčín | Iliev (46. Kukučka) – Madu (61. Kozlovský), Stojsavljevič, Ďuriška (58. Bagín), Yem (80. Mazanovský) – Bainovič (80. Ikoba), Lavrinčík (61. Kupusovič), Ibrahim – Soares (71. Praženka), Azango (71. Demitra) – Letenay (90. Murko)

Góly | 10 Kalabiška, 63. Polášek

Skóre sa menilo už v desiatej minúte stretnutia. Dlhý aut domácich Iliev podbehol a pred Kalabiškom zostala už len prázdna brána - 1:0. Prvýkrát sme ohrozili bránu až tesne pred uplynutím pol hodiny hry. Yemov center z pravej strany odvrátila obrana Slovácka iba k Azangovi. Jeho prízemná strela presvišťala tesne veľa pravej žrde. Kontrovať chcel útočník hostí Kozák. Hlavou minul našu bránu. V 31. min súper rozohrával štandardnú situáciu z ľavej strany. Na center si najlepšie naskočil Kadlec, no jeho zakončenie hlavou Iliev bravúrne vytlačil mimo troch žrdí. O päť minút hosťom takmer vyšiel signál z rohového kopu, no Kohútov volej skončil tesne nad brvnom. V úvode druhého polčasu sa hralo najmä medzi šestnástkami. V 63. min však domácim vyšla krídelná akcia a Polášek prekonal Kukučku - 2:0. V 69. min obral Slovácko o čistý gól obranným sklzom Bagín. Našu hru oživili čerství Praženka s Demitrom, no napriek tomu sa nám nedarilo dostať sa k ohrozeniu súperovej brány. V 76. min mohol tretí gól domácich pridať Vecheta. Strieľaný center však usmernil tesne vedľa.

Bondarenko | V zápase nám chýbala energia, ktorá by nám pomohla vyhrať

Náš tím sa v 2. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie predstavil...

ASTV 16.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

A-tím 16.3.2024

Niké liga | Domáca prehra proti Skalici

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v zápase nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica 1:3, keď o...

Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  bahis