A-tím 15.1.2020

Príprava | V druhom zápase dňa vysoké víťazstvo proti treťoligistovi

Zverenci trénera Norberta Hrnčára vyhrali v druhom stredajšom prípravnom stretnutí proti moravsko-sliezskemu treťoligovému tímu MFK Frýdek-Místek 5:0 (3:0). Štyrmi gólmi upútal Jakub Kadák. Piaty zásah pridal Ante Roguljič.
5:0 (3:0)
Trenčín
PRÍPRAVNÝ, 13:00
AS Trenčín - MFK Frýdek-Místek

AS Trenčín | Kukučka (46. Chudý) – Šulek, Pišoja, Kpekawa, Petráš – Roguljič (62. Kneževič), Lamine, Kadák – Bukari (62. Buyl), Čatakovič (62. Letenay), Comvalius (29. Ghali)

MFK Frýdek-Místek | Zouhar (46. Ciupa) - Hurta, Bialek, Bányácski, Fulnek (46. Mikulenka) - Skwarczek (46. Mozol) - Ožvolda (79. Kutáč) - Šohaj, Šumský (79. Repček), Nezhoda (46. Vychodil) - Varadi (46. Telnar)

Góly | 5. Kadák, 7. Kadák, 15. Kadák, 59. Roguljič, 80. Kadák

Proti treťoligovému súperovi sme začali zostra. Už po štvrťhodine hry sme viedlo rozdielom troch gólov, keď o všetky tri presné zásahy sa postaral Kadák. Člen širšieho kádra reprezentácie do dvadsaťjeden rokov stihol hetrik za desať minút. V polovici prvého polčasu začali byť aktívnejší aj hostia, ale ich snaha končila vždy na našej obrannej línii. Skóre mohol zvýšiť po rohu Pišoja, no Bialek loptu vyhlavičkoval z bránkovej čiary. Keď sa súper začal ešte viac osmeľovať, prišiel gól Roguljiča – 4:0. Znížiť mohol Šumský, no sám pred Chovanom neuspel. Desať minút pred záverečným hvizdom loptu nepretlačil do siete Letenay, no bol tam ešte Kadák, ktorý upravil na konečných 5:0.

Príprava | Dnes doma proti Vyškovu v druhom zápase Tipsport ligy

Zverencov trénera Juraja Ančica čaká druhé vystúpenie v rámci zimnej...

Fotogalérie 15.1.2022

Fotogaléria | Zápas Tipsport ligy proti Olomoucu

Fotogaléria zo zápasu zimnej Tipsport ligy proti SK Sigma Olomouc (1:0).

ASTV 14.1.2022

ASTV | Tréner Ančic, Jendrišek a Mičuda po zápase Tipsport ligy proti Sigme Olomouc

ASTV vám prináša rozhovory s trénerom Jurajom Ančicom,...