A-tím 6.2.2021

Príprava | V poslednom zápase zimnej prípravy sme nestačili na Šamorín

Zverenci trénera Stijna Vrevena prehrali v záverečnom zápase zimnej prípravy proti druholigovému ŠTK 1914 Šamorín 1:3 (0:1). Náš jediný gól dal z pokutového kopu Eduvie Ikoba. Dva góly v drese súpera strelil náš bývalý hráč Aldo Baéz.
1:3 (0:1)
Štadión Sihoť
PRÍPRAVNÝ, 13:00
AS Trenčín - ŠTK 1914 Šamorín

AS Trenčín | Bergsen – Yem, Pires (81. Ramón), Kapuadi, Mazanovský – Kmeť, Lavrinčík, Zubairu (68. Ibrahim) – Gaži (72. Amoah), Ikoba (72. Comvalius), Ghali (68. Tučný)

ŠTK 1914 Šamorín | Valach – Pančík, Kostas, Draško – Marič, Fujak – P. Nagy (77. Stašík) – Švec (81. Böndi), Baéz (83. Veselovský), Jančo (70. Bögi) – Leginus (81. Boateng), Rymarenko (70. Z. Nagy)

Góly | 47. Ikoba (pen.) – 24. Leginus, 55. Baéz, 76. Baéz

Žlté karty | 53. Pires – 72. Baéz

Do zápasu sme vstúpili aktívne. Hrozili sme najmä z krídelných priestorov, keď aktívny bol Gaži. Vyloženú šancu sme si však nevypracovali. S pribúdajúcimi minútami sa dostával do hry aj hosťujúci Šamorín, ktorého akcie dirigovala dvojica našich bývalých hráčov Baéz – Jančo. V 24. min poslal Pančík prihrávku pred našu bránu a Leginus dostal loptu do siete – 1:0. Hneď v prvej minúte druhého polčasu bol faulovaný Ghali a Ikoba penaltu bezpečne premenil – 1:1. Náš tím sa prebral, no hostia nás opäť vrátili na zem. V 55. min a 76. min dvakrát dobre zasiahol Bergsen, pri vyrazenej lopte bol však vždy prvý Baéz a dvakrát poslal loptu do siete – 3:1. V poslednej minúte mohol znížiť Comvalius, ale hlavou trafil len brvno.

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Dunajskej Strede

Fotogaléria zo zápasu 16. kola základnej časti Fortuna ligy proti DAC 1904 Dunajská...

Aktuálne 28.11.2021

Slávik | Neviem si vypracovať stopercentné šance

Mužstvo Petra Hlinku má za sebou ďalší zápas, v ktorom hernú dominanciu nedokázalo pretaviť...