A-tím 17.1.2015

Remíza proti Sigme Olomouc

Zverenci trénera Martina Ševelu remizovali v zápase proti lídrovi českej druhej ligy Sigme Olomouc 2:2 (2:0). O naše góly sa ešte v prvom polčase postarali Dávid Guba a Jakub Holúbek. V druhom polčase sa na ihrisku predstavili vo farbách AS rumunský brankár Andrei Coblis a anglický krídelník Germaine Ofori. Druhý menovaný však pre svalové zranenie zápas nedohral.
2:2 (2:0)
11:00
AS Trenčín - SK Sigma Olomouc

AS Trenčín | Šemrinec (46. Coblis) – Čögley (63. Ranko), Ramón (63. Rundič), Kleščík, Madu (63. Jančo) – Bero (70. Frimmel) – Lobotka (63. Bariš), Rabiu (63. Opatovský) – Guba (63. Mondek), Edmond (46. Ofori), Holúbek

SK Sigma Olomouc | Reichel – Vavřík (46. Texl), Rajnoch, Šindelář (46. O. Ševčík), Vepřek – Houska, Plšek, Buchvaldek (46. Javůrek), Ordoš (46. P. Ševčík) – Falta (46. Zahradníček), Vašíček (46. Chorý)

Góly: 11. Guba, 43. Holúbek – 62. Chorý, 73. Plšek

Rozhodovali: Jaška - Sľuk, Vítko

Divákov: 500

Súper začal aktívne a niekoľkokrát pohrozil v našej šestnástke. Gól však z toho nebol. V 7. min mal najvážnejšiu príležitosť Buchvaldek, ale vybiehajúci Šemrinec jeho gólovú strelu vyrazil. Hneď nato nastrelil ten istý hráč brvno. S pribúdajúcim časom sme sa dostávali k svojej hre a prišli aj príležitosti pred bránkou súpera. Už v 11. min si krížny pas Bera našiel Gubu a ten strelou k vzdialenejšej žrdi otvoril skóre stretnutia – 1:0. V polovici prvého polčasu Gubovu strelu brankár hostí vyrazil a pred dobiehajúcim Holúbekom odkopli hráči Sigmy na rohový kop. V 43. min si Holúbek nabehol na kolmicu z hĺbky poľa a strelou okolo brankára upravil na 2:0.

V úvode druhej časti hry sme mohli dať hneď niekoľko gólov. Berova hlavička po mäkkom centri Čögleya mierila mimo. Ani ďalšia šanca mladého záložníka neskončila gólom. Rovnako dopadla šanca Gubu a akcia Rabiua. Gól však padol na opačnej strane. Po nenápadnej akcii upravil Chorý na 1:2. Sedem striedaní na našej strane sa následne podpísalo pod hru nášho mužstva. Olomouc to dokázal zužitkovať a v 73. min zásluhou Plšeka vyrovnal na konečných 2:2.

ASTV | Zostrihy zo zápasu letnej prípravy proti 1.FC Slovácko

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia letnej prípravy proti 1:FC Slovácko...

A-tím 25.6.2022

Príprava | Prehra proti víťazovi Českého pohára

Zverenci trénera Petra Hyballu nevyhrali ani druhý zápas letnej prípravy, keď podľahli...