A-tím 29.1.2015

V druhom zápase proti Myjave jasné víťazstvo

Zverenci trénera Martina Ševelu odohrali vo štvrtok na domácom ihrisku na Sihoti dva prípravné zápasy proti Spartaku Myjava. V druhom z nich vyhrali 3:0 (1:0). Jeden vlastný gól hostí doplnili presné zásahy Mareka Frimmela a Jaira.
3:0 (1:0)
13:00
AS Trenčín - Spartak Myjava

AS Trenčín | Chovan (46. Vozár) - Vlček, Ramón, Skovajsa, Lawrence – Bariš, Bero (61. Kochan) – Ofori (46. Wesley), Jančo, Frimmel – Edmond (46. Jairo)

Spartak Myjava | Matúš Hruška – Kastelovič, Čiernik (11. Pecha, 52. P. Sivák), Ferenčič, Egri, Marček, Švec (73. Pecha), Martin Hruška, Copko, Vávra, Jastráb

Góly: 5. Frimmel, 72. Švec (vl.), 75. Jairo

Rozhodoval: Dohál

Divákov: 350

Už v úvode zápasu sme sa ujali vedenia. Dobrú loptu do otvorenej obrany dostal Frimmel a v samostatnom nájazde povedľa brankára otvoril skóre zápasu. Po štvrťhodine hry Berovej hlavičke v ťažkej pozícií chýbali iba centimetre. Prvému polčasu však chýbalo tempo a šance sa na oboch stranách rodili iba sporadicky. Oba tímy sa vzájomne pozorne bránili. Hoci bola väčšia aktivita na našej strane, gólové príležitosti sa nerodili. V 38. min vypadla lopta z rúk brankárovi, Ofori však nebol v dobrej pozícií, aby ju dostal do siete.

V 50. min striedajúci Wesley nabil Berovi. Najlepší strelec zimnej prípravy z desiatich metrov minul ľavú žrď. O štyri minúty Jastráb nevyužil zaváhanie obrany a napálil loptu do pripraveného Vozára. V 64. min Vozár vyrazil loptu. Pred nabiehajúcim Vávrom zachránila obrana. V 72. min zabojoval Kochan, loptu chcel ponúknuť Jairovi, no jeden z brániacich hráčov si ju zrazil do siete. O tri minúty dal po vyšachovaní obrany gólovú bodku za stretnutím Jairo.

ASTV | Zostrihy zo zápasu letnej prípravy proti 1.FC Slovácko

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia letnej prípravy proti 1:FC Slovácko...

A-tím 25.6.2022

Príprava | Prehra proti víťazovi Českého pohára

Zverenci trénera Petra Hyballu nevyhrali ani druhý zápas letnej prípravy, keď podľahli...