Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V marci 2018 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
31.3.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti ŽilineastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy MŠK Žilina - AS Trenčín (1:5).
31.3.Vysoké víťazstvo na ihrisku aktuálneho majstraZIL - TRE 1:5, 25.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča vyhrali v treťom zápase ligovej nadstavby na ihrisku MŠK Žilina 5:1 (3:1). Na svoje konto si pripísali prvé body v druhej časti aktuálneho ročníka Fortuna ligy. Po dva góly dali Antonio Mance a Hilary Gong, jeden pridal Achraf El Mahdioui.
31.3.ASTV: Ančic a Paur pred zápasom proti ŽilineZIL - TRE 1:5, 25.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s asistentom trénera Jurajom Ančicom a Jakubom Paurom pred zápasom 3. kola nadstavby Fortuna ligy proti MŠK Žilina (sobota, 31. marca, 15.00 h).
30.3.Kto nastúpi proti Zvolenu v semifinále extraligy?astnNa drobnú chybu v infografike RTVS zareagovala klubová ASTV nasledujúcim krátkym videom. Prijali sme hodenú rukavicu a v semifinálovej sérii proti HKm Zvolen sa predstaví...
29.3.Hájovský mládežníckym hráčom mesiaca AS TrenčínastnMládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac január sa stal Tadeáš Hájovský z tímu do trinásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako piatimi rokmi a je vzorom aj pre iné slovenské kluby, sme doposiaľ ocenili viac ako šesťdesiatku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
28.3.Vstupenky na zápas v Žiline k dispozícii pred sektorom hostíastnKlub AS Trenčín vám prináša informácie o vstupenkách na zápas 3. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy, ktorý odohráme v sobotu 31. marca o 15.00 h v Žiline.
27.3.Lucia vo farbách AS Trenčín vo finále Miss Fortuna ligyastnProjekt Miss Fortuna ligy spájajúci ženskú krásu s krásou futbalu vstupuje do svojej finálnej fázy. Z viac ako stovky dievčat vzišla dvanástka finalistiek medzi, ktorými sa nachádza aj zástupkyňa AS Trenčín. V popradskom finále sa 10. mája predstaví devätnásťročná Lucia Rožníková.
27.3.ASTV: Od Šemrinca po Depetrisa,vyjadrenia všetkých hráčov zvolených do Jedenástky desaťročiaastvKlub AS Trenčín prednedávnom vyhlásil Jedenástku desaťročia 2007 - 2018, ktorá sa viaže k ére začínajúcej príchodom súčasného majiteľa klubu Tschena La Linga pod Čákov hrad. Dnes vám prinášame vyjadrenia všetkých hráčov, ktorí sa ocitli v ideálnej zostave uplynulých desiatich rokov.
24.3.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti Honvédu BudapešťastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu Honvéd Budapešť - AS Trenčín (2:2).
23.3.Remíza na ihrisku maďarského šampiónaHON - TRE 2:2, 0.kolo | mgZverenci trénera Vladimíra Cifraniča remizovali na ihrisku maďarského šampióna Honvédu Budapešť 2:2 (0:1). O góly AS Trenčín sa postarali Philip Azango a Desley Ubbink.
23.3.ASTV: Záznam z prípravného zápasu proti Honvédu BudapešťastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu Honvéd Budapešť - AS Trenčín (2:2).
23.3.Dnes o 14.00 h proti Honvédu BudapešťHON - TRE 2:2, 0.kolo | mgAS Trenčín odohrá dnes o 14.00 h prípravný zápas proti Honvédu Budapešť. Hrať sa bude na štadióne aktuálneho majstra Maďarska, ktorý je dnes šiestym tímom najvyššej súťaže našich južných susedov.
22.3.Reakcia na iniciatívu "Trenčín chce štadión"astnFutbalový klub AS Trenčín vníma znepokojenie fanúšikov týkajúce sa posunu začiatku výstavby nového štadióna. S rešpektom akceptujeme aj súčasnú kultivovanosť vystúpenia členov občianskeho združenia Légia Laugaricio (OZ LL) a spôsob komunikácie. Práve takto dnes vnímame a chceme vnímať vzťah klubu s našimi fanúšikmi. Preto sa v nasledujúcich riadkoch pokúsime zhrnúť náš postoj k posledným iniciatívam OZ LL.
20.3.Ubbink: Striedame dobré zápasy so zlými, pre fanúšikov to musí byť frustrujúceRUZ - TRE 2:1, 24.kolo | mgZverenci trénera Vladimíra Cifraniča neokúsili od konca novembra do začiatku marca horkosť ligovej prehry. V náročných zápasoch záveru základnej časti si vybojovali miesto v skupine o titul. V prvých dvoch dueloch nadstavby ale nebodovali.
19.3.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti RužomberkuastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy MFK Ružomberok - AS Trenčín (2:1).
18.3.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti RužomberkuastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy MFK Ružomberok - AS Trenčín (2:1).
17.3.Proti Ružomberku sme viedli, ale napokon prehraliRUZ - TRE 2:1, 24.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča prehrali v druhom zápase ligovej nadstavby na ihrisku MFK Ružomberok 1:2 (1:0). Jediný gól AS zaznamenal Desley Ubbink hneď v úvode stretnutia. Domáci tím však v druhom polčase skóre stretnutia otočil vo svoj prospech.
16.3.ASTV: Šemrinec a Ubbink pred zápasom proti RužomberkuRUZ - TRE 2:1, 24.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s Igorom Šemrincom a Desleym Ubbinkom pred zápasom 2. kola nadstavby Fortuna ligy proti MFK Ružomberok (sobota, 17. marca, 17.00 h).
14.3.Sedemnásťročný Kadák má za sebou ligovú premiérumgDesať minút pred koncom stretnutia proti Spartaku Trnava siahol tréner Vladimír Cifranič po svojom poslednom striedaní. Záverečný nápor a snahu o vyrovnanie mal podporiť aj Jakub Kadák, ktorý si vo veku sedemnásť rokov, dva mesiace a dvadsaťpäť dní odkrútil svoju prvoligovú premiéru.
13.3.Nezaslúženú prehru pomohla stráviť najmä podpora z tribúnyTRE - TRN 1:2, 23.kolo | mgVíkendový zápas proti lídrovi aktuálneho ročníka najvyššej domácej súťaže sme nezvládli. Nezvládli sme ho však len z pohľadu konečného výsledku. Hra, ktorú zverenci trénera Vladimíra Cifraniča predviedli, výrazne pripomenula naše najlepšie chvíle počas majstrovských sezón. Suveréna Fortuna ligy sme zatlačili na jeho polovicu. Držanie lopty, počet streleckých pokusov a rohových kopov bol jednoznačne na našej strane.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus