Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V máji 2023 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
3.5.This is my sen | Galéria účastníkov nedávno skončeného turnajaastvPrinášame vám galériu účastníkov nedávno skončeného turnaja hráčov do jedenásť rokov This is my sen 2023. Myslíte si, že medzi nimi sú aj budúce hviezdičky na európskom futbalovom nebi?
4.5.Akadémia | Viac ako 500 fotografií z turnaja This is my sen 2023astnFotogaléria z turnaja futbalistov do jedenásť rokov This is my sen 2023.
4.5.Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších marcových zásahov brankárov AS TrenčínastnASTV vám prináša pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si päť najkrajších zásahov za marec v podaní brankárov AS Trenčín. V nominácii sú Marek Jurák (U14), Thomas Minárech (U15), Matúš Kotrha (U16), Samuel Vavruš (U17) a Vozinha (A-tím). Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile. Z hlasujúcich vyberieme jedného, ktorý získa dve vstupenky na zápas Fortuna ligy.
5.5.Bainovič | Verím, že náš mladý tím ma bude nasledovať a svoju úlohu zvládnemeMIC - TRE 0:2, 30.kolo | astnNáš tím spod Čákovho hradu čaká už tento víkend 8. kolo nadstavbovej časti Fortuna ligy. V ňom vycestujeme na východ Slovenska, kde nás privíta domáci MFK Zemplín Michalovce. Stretnutie odštartuje úvodným hvizdom hlavného rozhodcu Michala Smoláka v sobotu o 18.00 h.
5.5.Akadémie | Reakcie účastníkov po skončení turnaja This is my sen 2023astnASTV vám prináša reakcie účastníkov po skončení turnaja This is my sen 2023. Pred mikrofón predstúpili tréner víťazného DAC 1904 Dunajská Streda Tibor Ravasz, kormidelník Liverpool FC Josh Wesselby, najlepší hráča turnaja Maxim Pavlík a hráč prvého tímu AS Trenčín a účastník prvého ročníka turnaja Artur Gajdoš.
6.5.ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti MFK Zemplín Michalovce MIC - TRE 0:2, 30.kolo | astnASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MFK Zemplín Michalovce.
6.5.FL | Vydreté víťazstvo v Michalovciach, Vozinha s nulouMIC - TRE 0:2, 30.kolo | astnZverenci trénera Františka Straku urobili krok k záchrane v najvyššej súťaži. V zápase 8. kola nadstavby Fortuna ligy zdolali MFK Zemplín Michalovce na jeho trávniku 2:0. Oba naše góly zaznamenali ešte v prvom polčase stopéri Samuel Bagín a Lazar Stojsavljevič. Čisté konto si vďaka niekoľkým skvelým zákrokom udržal brankár Vozinha.
7.5.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti MFK Zemplín MichalovceastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti MFK Zemplín Michalovce.
7.5.Bagín | Je to veľmi dôležité víťazstvoastnZverenci trénera Františka Straku urobili krok k záchrane v najvyššej súťaži. V zápase 8. kola nadstavby Fortuna ligy zdolali MFK Zemplín Michalovce na jeho trávniku 2:0.
10.5.Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac marecastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku 2022/2023. Pozrite si päť najkrajších gólov za marec v podaní strelcov AS Trenčín. V nominácii sú Samuel Brnák (U14), Timotej Gavenda (U15), Matúš Uhlárik (U16), Jonáš Javorský (U17) a Njegoš Kupusović (A-tím). O víťazovi rozhodnú vaše hlasy na klubovom profile na Facebooku. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Fortuna ligy.
11.5.Stojsavljevič | Vieme, čo je v hre a čo musíme splniť ZMO - TRE 1:2, 31.kolo | astnZverencov trénera Františka Straku čaká po minulotýždňovom úspechu na východe Slovenska predposledné kolo nadstavbovej časti Fortuna ligy. V ňom vycestujeme do Zlatých Moraviec, kde nás privíta domáci FC ViOn. Úvodný výkop stretnutia je naplánovaný nezvyčajne na piatok o 18.30 h. a vysielaný bude na Nova Sport 1. Zápas povedie z pozície hlavného arbitra Michala Očenáš.
11.5.Akadémia | Nábor potvrdil opätovný nárast záujmu o futbalastnZáujem o nábor dievčat a chlapcov do prípraviek AS Trenčín opäť rastie. Zvýšený dopyt nezastavil ani dážď a chladnejšie počasie. Tento rok prišlo na nábor do najmladších družstiev nášho klubu takmer deväťdesiat detí. V prípade, že sa vám nepodarilo prísť na nábor, alebo ušiel vašej pozornosti, kontaktujte šéftrénera prípraviek Miroslava Karasa (0918 701 204).
12.5.FL | Misia splnená, víťazstvo proti ViOnu nás udržalo v najvyššej súťažiZMO - TRE 1:2, 31.kolo | astnZverenci trénera Františka Straku vyhrali na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce 2:1 (1:1) a udržali tak prvoligovú príslušnosť pre náš klub aj do budúcej sezóny. O dôležité góly sa postarali Philip Azango a Chinonso Emeka.
13.5.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté MoravceastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce.
13.5.A-tím | Po Zlatých Moravciach vládla v mixzóne veľká spokojnosťastnZverenci trénera Františka Straku vyhrali na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce 2:1 a udržali tak prvoligovú príslušnosť pre náš klub aj do budúcej sezóny. O dôležité góly sa postarali Philip Azango a Chinonso Emeka.
13.5.ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté MoravceZMO - TRE 1:2, 31.kolo | astnASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce.
15.5.Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté MoravceastnFotogaléria AS Trenčín a Jozefa Bedeja zo zápasu Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce.
16.5.Fanúšikovia | Príďte sa rozlúčiť so sezónou astnV sobotu čaká náš mladý tím posledný zápas v aktuálnom ročníku Fortuna ligy. Mužstvo Františka Straku si kolo pred koncom súťaže zabezpečilo záchranu v najvyššej súťaži. Nielen dvoma víťazstvami v rade vás pozvalo na rozlúčku so sezónou. Príďte sa rozlúčiť so sezónou. Ultras sa mobilizujú a my veríme v dobrý zápas v super atmosfére. Našim súperom bude MFK Skalica. Výkop stretnutia je naplánovaný na 18.00 h.
16.5.Akadémia | Ďalší trénerský seminár bude venovaný žiackemu futbaluastnAkadémia AS Trenčín pokračuje v organizovaní trénerských seminárov. Po nedávnom veľmi úspešnom podujatí v rámci turnaj This is my sen 2023, ktorého témou boli kategórie prípraviek, pokračuje vzdelávania trénerov so zameraním na žiacky futbal. Seminár sa uskutoční 25. mája o 17.00 h vo VIP priestoroch klubu na trenčianskej Mestskej plavárni a na Štadióne Sihoť.
19.5.Kmeť | Stále je o čo hraťTRE - SKA 1:3, 32.kolo | astnNašu najvyššiu futbalovú súťaž čaká už tento víkend záverečné kolo aktuálneho ligového ročníka. Zverenci trénera Františka Straku sa rozlúčia so sezónou na našom domácom štadióne Sihoť, kde privítajú tím MFK Skalica. Úvodný hvizd stretnutia zaznie z píšťalky hlavného rozhodcu Maroša Libiaka v sobotu o 18.00 h.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus