Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V novembri 2018 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
30.11.7DAYS v AS Trenčín objektívom kamery ASTVastvASTV vám prináša už piate vydanie nového televízneho formátu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Už po tretí raz pod názov „7DAYS v AS Trenčín“ vďaka vstupu nového reklamného partnera spoločnosti 7DAYS.
30.11.Fotogaléria zo zápasu proti FK Senica U19 v lige dorastuastnFotogaléria zo stretnutia ligy staršieho dorastu AS Trenčín U19 proti FK Senica U19 (5:0).
30.11.Šulek sa klubu upísal do 2021astnOdchovanec klubu AS Trenčín Martin Šulek podpísal nový kontrakt platný do konca roka 2021.
27.11.Sieň slávy trenčianskeho futbalu 2018 objektívom ASTVastnASTV vám prináša reportáž zo slávnostnej inaugurácie nových členov Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) v roku 2018. Už piaty slávnostný inauguračný večer sa uskutočnil v spolupráci SSTnF, klubu AS Trenčín a Trenčianskeho samosprávneho kraja v priestoroch kasární Trenčianskeho hradu.
27.11.Papánek vicemajstrom Slovenska, Vojtíšková triumfoval v BrneastnÚspešné dni majú za sebou bedmintonisti AS Trenčín. Patrik Papánek sa stal vicemajstrom Slovenska do sedemnásť rokov. Darilo sa aj sestrám Vojtíškovým a Lucii Vašatovej. Dievčatá si cenné kovy priviezli z turnaja v Brne.
26.11.Charitatívny McHappy Day v utorok v trenčianskom McDonald´sastnSieť reštaurácií McDonald´s privíta v utorok 27. novembra podvečer po celom svete množstvo známych osobností v rámci charitatívnej akcie McHappy Day 2018. Po pätnásty raz organizuje táto spoločnosť akciu, počas ktorej herci, speváci, televízne osobnosti a športovci budú obsluhovať zákazníkov. „Výťažok z predaja dostanú tí, ktorí ho veľmi potrebujú,“ píše McDonald´s.
25.11.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Dunajskej StredeastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín (0:0).
25.11.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti Dunajskej StredeDST - TRE 0:0, 16.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín (0:0).
24.11.Séria prehier zastavená napriek skorému vylúčeniu MašovičaDST - TRE 0:0, 16.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča uhrali bezgólovú remízu na ihrisku DAC 1904 Dunajská Streda. Bod a zastavenie série siedmich prehier v rade si vybojovali napriek skorému vylúčeniu Erhana Mašoviča.
24.11.ASTV: Rozhodnite o tom, kto strelil gól mesiaca októberastvASTV vám prináša októbrovú edíciu ankety o najkrajší gól za minulý mesiac v podaní strelcov AS Trenčín. Aj tentoraz rozhodnete práve vy svojimi hlasmi o víťazovi. V septembri ste zvolili za gól mesiaca presný zásah Mateja Gogoru (U15).
23.11.7DAYS v AS Trenčín objektívom kamery ASTVastvASTV vám prináša štvrté vydanie nového televízneho formátu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Už po druhý raz pod názov „7DAYS v AS Trenčín“ vďaka vstupu nového reklamného partnera spoločnosti 7DAYS.
23.11.Danihel ďalším mládežníckym hráčom mesiaca AS TrenčínastnMládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac júl sa stal Daniel Danihel z tímu do štrnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako šiestimi rokmi, sme doposiaľ ocenili viac ako šesťdesiatku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
23.11.V trnavskej hale dorastenky štvrté, prípravka tretiaastnDievčatá AS Trenčín sa počas víkendu predstavili na halových turnajoch v Trnave. Dorastenky obsadili v konkurencii ôsmich tímov štvrté miesto a prípravka skončila na tretej priečke.
22.11.Inšpirácia bojovníka v maske a farbách AS TrenčínastnKaždý má právo plniť si svoje sny. Výnimkou nie je ani Matúš Jelínek. Šestnásťročný mladík s diagnózou syndrómu detskej mozgovej obrny si ide vytrvalo za nimi, hoci život sa s ním nemazná.
21.11.Štyri hádzanárky AS Trenčín v reprezentácii kadetiekastnHádzanárska reprezentácia kadetiek má za sebou turnaj olympijských nádejí v maďarskom Kecskeméte. V nominácii sa ocitlo až kvarteto hráčok AS Trenčín Karolína Dovičínová, Nicole Katarína Sedláčková, Natália Petríková a Valéria Dulinová. Na zraze pred turnajom bola aj Klára Paulínyová.
21.11.Chudý ďalším z akadémie so zmluvou v AS TrenčínastvOsemnásťročný brankár Denis Chudý bol pred rokom najmladším účastníkom zimného sústredenia v tureckom Beleku. Neuplynulo ani dvanásť mesiacov a ďalší z odchovancov This is my sen Academy podpísal s klubom viacročný profesionálny kontrakt. V priebehu necelého roka to je už piaty hráč z akadémie, ktorý dostal šancu bojovať o miesto v prvom mužstve AS Trenčín. Už dávnejšie podpísali zmluvy Lukáš Letenay, Jakub Kadák, Marián Pišoja a Adrián Slávik.
19.11.Fotogaléria z galavečera SSTnF 2018astnFotogaléria zo slávnostného galavečera Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF).
19.11.Do Siene slávy vstúpili Bartovič, Macháč a HojsíksstnfNovými členmi Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) sa počas uplynulého víkendu stali Dušan Bartovič, Jaroslav Macháč a Štefan Hojsík. Už piaty slávnostný inauguračný večer sa uskutočnil v sobotu v spolupráci SSTnF, klubu AS Trenčín a Trenčianskeho samosprávneho kraja v priestoroch kasární Trenčianskeho hradu.
17.11.Sedem dní v AS Trenčín pod záštitou 7DAYSastvASTV vám prináša tretie vydanie nového televízneho formátu „Týždeň v AS Trenčín“. Hoci obsah zostáva nezmenený, rubrika mení svoj názov na „7DAYS v AS Trenčín“. Stalo sa tak vďaka vstupu nového reklamného partnera, ktorým je spoločnosť 7DAYS.
17.11.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti Interu BratislavaastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu AS Trenčín - FK Inter Bratislava (3:2).
Ďalšie stránky
12>>
orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa