Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V novembri 2018 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
30.11.7DAYS v AS Trenčín objektívom kamery ASTVastvASTV vám prináša už piate vydanie nového televízneho formátu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Už po tretí raz pod názov „7DAYS v AS Trenčín“ vďaka vstupu nového reklamného partnera spoločnosti 7DAYS.
30.11.Fotogaléria zo zápasu proti FK Senica U19 v lige dorastuastnFotogaléria zo stretnutia ligy staršieho dorastu AS Trenčín U19 proti FK Senica U19 (5:0).
30.11.Šulek sa klubu upísal do 2021astnOdchovanec klubu AS Trenčín Martin Šulek podpísal nový kontrakt platný do konca roka 2021.
27.11.Sieň slávy | SSTnF 2018 objektívom ASTVastnASTV vám prináša reportáž zo slávnostnej inaugurácie nových členov Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) v roku 2018. Už piaty slávnostný inauguračný večer sa uskutočnil v spolupráci SSTnF, klubu AS Trenčín a Trenčianskeho samosprávneho kraja v priestoroch kasární Trenčianskeho hradu.
27.11.Papánek vicemajstrom Slovenska, Vojtíšková triumfoval v BrneastnÚspešné dni majú za sebou bedmintonisti AS Trenčín. Patrik Papánek sa stal vicemajstrom Slovenska do sedemnásť rokov. Darilo sa aj sestrám Vojtíškovým a Lucii Vašatovej. Dievčatá si cenné kovy priviezli z turnaja v Brne.
26.11.Charitatívny McHappy Day v utorok v trenčianskom McDonald´sastnSieť reštaurácií McDonald´s privíta v utorok 27. novembra podvečer po celom svete množstvo známych osobností v rámci charitatívnej akcie McHappy Day 2018. Po pätnásty raz organizuje táto spoločnosť akciu, počas ktorej herci, speváci, televízne osobnosti a športovci budú obsluhovať zákazníkov. „Výťažok z predaja dostanú tí, ktorí ho veľmi potrebujú,“ píše McDonald´s.
25.11.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Dunajskej StredeastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín (0:0).
25.11.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti Dunajskej StredeDST - TRE 0:0, 16.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín (0:0).
24.11.Séria prehier zastavená napriek skorému vylúčeniu MašovičaDST - TRE 0:0, 16.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča uhrali bezgólovú remízu na ihrisku DAC 1904 Dunajská Streda. Bod a zastavenie série siedmich prehier v rade si vybojovali napriek skorému vylúčeniu Erhana Mašoviča.
24.11.ASTV: Rozhodnite o tom, kto strelil gól mesiaca októberastvASTV vám prináša októbrovú edíciu ankety o najkrajší gól za minulý mesiac v podaní strelcov AS Trenčín. Aj tentoraz rozhodnete práve vy svojimi hlasmi o víťazovi. V septembri ste zvolili za gól mesiaca presný zásah Mateja Gogoru (U15).
23.11.7DAYS v AS Trenčín objektívom kamery ASTVastvASTV vám prináša štvrté vydanie nového televízneho formátu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Už po druhý raz pod názov „7DAYS v AS Trenčín“ vďaka vstupu nového reklamného partnera spoločnosti 7DAYS.
23.11.Danihel ďalším mládežníckym hráčom mesiaca AS TrenčínastnMládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac júl sa stal Daniel Danihel z tímu do štrnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako šiestimi rokmi, sme doposiaľ ocenili viac ako šesťdesiatku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
23.11.V trnavskej hale dorastenky štvrté, prípravka tretiaastnDievčatá AS Trenčín sa počas víkendu predstavili na halových turnajoch v Trnave. Dorastenky obsadili v konkurencii ôsmich tímov štvrté miesto a prípravka skončila na tretej priečke.
22.11.Inšpirácia bojovníka v maske a farbách AS TrenčínastnKaždý má právo plniť si svoje sny. Výnimkou nie je ani Matúš Jelínek. Šestnásťročný mladík s diagnózou syndrómu detskej mozgovej obrny si ide vytrvalo za nimi, hoci život sa s ním nemazná.
21.11.Štyri hádzanárky AS Trenčín v reprezentácii kadetiekastnHádzanárska reprezentácia kadetiek má za sebou turnaj olympijských nádejí v maďarskom Kecskeméte. V nominácii sa ocitlo až kvarteto hráčok AS Trenčín Karolína Dovičínová, Nicole Katarína Sedláčková, Natália Petríková a Valéria Dulinová. Na zraze pred turnajom bola aj Klára Paulínyová.
21.11.Chudý ďalším z akadémie so zmluvou v AS TrenčínastvOsemnásťročný brankár Denis Chudý bol pred rokom najmladším účastníkom zimného sústredenia v tureckom Beleku. Neuplynulo ani dvanásť mesiacov a ďalší z odchovancov This is my sen Academy podpísal s klubom viacročný profesionálny kontrakt. V priebehu necelého roka to je už piaty hráč z akadémie, ktorý dostal šancu bojovať o miesto v prvom mužstve AS Trenčín. Už dávnejšie podpísali zmluvy Lukáš Letenay, Jakub Kadák, Marián Pišoja a Adrián Slávik.
19.11.Fotogaléria z galavečera SSTnF 2018astnFotogaléria zo slávnostného galavečera Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF).
19.11.Sieň slávy | Do Siene slávy vstúpili Bartovič, Macháč a HojsíksstnfNovými členmi Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) sa počas uplynulého víkendu stali Dušan Bartovič, Jaroslav Macháč a Štefan Hojsík. Už piaty slávnostný inauguračný večer sa uskutočnil v sobotu v spolupráci SSTnF, klubu AS Trenčín a Trenčianskeho samosprávneho kraja v priestoroch kasární Trenčianskeho hradu.
17.11.Sedem dní v AS Trenčín pod záštitou 7DAYSastvASTV vám prináša tretie vydanie nového televízneho formátu „Týždeň v AS Trenčín“. Hoci obsah zostáva nezmenený, rubrika mení svoj názov na „7DAYS v AS Trenčín“. Stalo sa tak vďaka vstupu nového reklamného partnera, ktorým je spoločnosť 7DAYS.
17.11.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti Interu BratislavaastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu AS Trenčín - FK Inter Bratislava (3:2).
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa