Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V novembri 2018 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
3.11.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti SerediSER - TRE 3:1, 14.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy ŠKF iClinic Sereď - AS Trenčín (3:1).
3.11.Po šiestej prehre nie sme v prvej šestkeSER - TRE 3:1, 14.kolo | tasrTím AS Trenčín prehral šiesty ligový zápas v rade. Na ihrisku v Nitre podľahol Seredi 1:3 (0:2). Jediný náš gól strelil Antonio Mance. Po šiestej ligovej prehre v rade sme v tabuľke klesli na siedmu priečku.
3.11.Týždeň v AS Trenčín objektívom kamery ASTVSER - TRE 3:1, 14.kolo | astvASTV vám prináša nový formát pod názvom Týždeň v AS Trenčín. V závere takmer každého týždňa sa spoločne pozrieme na aktuálne dianie v klube. V prvej edícii vám prinášame výborný štart nášho tímu U19 do súťaže, návrat Vladimíra Cifraniča na post hlavného trénera a Joeyho Sleegers pred zápasom proti Seredi.
4.11.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti SerediastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy ŠKF iClinic Sereď - AS Trenčín (3:1).
4.11.Som presvedčený, že sa to otočí, kvalitu na to mámemgŠesť ligových prehier v rade, len tri strelené gólov od konca septembra a vypadnutie zo Slovnaft Cupu. To je nelichotivá bilancia uplynulých týždňov v podaní AS Trenčín. Po odchode trénera Ricarda Moniza sa mužstva ujal jeho doterajší asistent Vladimír Cifranič, ktorý mal len pár dní, aby vniesol do mužstva nové pravidlá. Obnovená premiéra v pozícii hlavného trénera mu však nevyšla a po prehre proti Seredi mužstvo vypadlo z prvej šestky.
5.11.Zlato a bronz pre AS Trenčín eSports na československom šampionáteastnTím AS Trenčín eSports sa na svojom prvom veľkom turnaji predviedol vo veľkom štýle. Na československom šampionáte v hre FIFA získal zlato v turnaji dvojíc a bronz medzi jednotlivcami. Stal sa tak najúspešnejším tímom turnaja, ktorý bol vyvrcholením niekoľko mesiacov trvajúcej kvalifikácie. Hralo sa počas Veľtrhu videohier a interaktívnej zábavy v Prahe.
6.11.Hviezdy deťom 2018 priniesli cez 40 000 €astnJubilejný desiaty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom priniesol všetko, čo ho zdobilo počas predchádzajúcich deviatich rokov. Skvelú zábavu pre celé rodiny, najväčšie osobnosti slovenského futbalu a hokeja, vynikajúcu atmosféru a to najdôležitejšie čo je rekordný výťažok.
9.11.Týždeň v AS Trenčín objektívom kamery ASTVTRE - ZIL 0:2, 15.kolo | astvASTV vám po druhý raz prináša nový formát pod názvom "Týždeň v AS Trenčín". V závere takmer každého týždňa sa spoločne pozrieme na aktuálne dianie v klube. V druhej edícii uvidíte zábery z tímového fotografovania mládeže, trénera žien Andreja Paulínyho pred záverom jesennej časti súťaže a Antonia Manceho pred zápasom proti Žiline.
10.11.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti ŽilineTRE - ZIL 0:2, 15.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - MŠK Žilina (0:2).
10.11.Séria sa neskončila, siedma prehra v radeTRE - ZIL 0:2, 15.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča prehrali siedmy ligový zápas v rade. MŠK Žilina podľahli na "domácom" trávniku myjavského štadióna 0:2 (0:2).
12.11.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti ŽilineastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - MŠK Žilina (0:2).
13.11.Mládežnícky reprezentant Ghany v AS TrenčínastnNovou tvárou v kabíne AS Trenčín je ghanský reprezentant Mohammed Lamine. Osemnásťročný stredopoliar podpísal po niekoľko týždňov trvajúcej skúške viacročný kontrakt.
15.11.Diskusia o rasizme a Asociácia športov na ZŠ v Trenčianskej TeplejastvFutbalový klub AS Trenčín pokračuje v návštevách škôl trenčianskeho regiónu. Deje sa tak aj vďaka podpore projektu Futbalmania. Pred nedávnom sme sa zastavili na základnej škole v Trenčianskej Teplej.
16.11.Fotogaléria zo zápasu proti Interu BratislavaastnFotogaléria z prípravného stretnutia proti FK Inter Bratislava (3:2).
16.11.ASTV: Záznam z prípravného zápasu proti FK Inter BratislavaastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu AS Trenčín - FK Inter Bratislava (3:2).
16.11.Reakcia AS Trenčín na návrh smernice o infraštruktúre štadiónov 2022astnFutbalové hnutie odštartovalo na základe návrhu novej smernice týkajúcej sa infraštruktúry štadiónov od roku 2022 diskusiu. Tá sa takmer výhradne týka typu hracej plochy. V prípade schválenia novej smernice sa zakazujú hrať súťaže Fortuna ligy a II. ligy na hracej ploche pokrytej umelým trávnikom. My vám prinášame stanovisko, ktoré sme ako klub poskytli zodpovedným orgánom.
16.11.V príprave víťazstvo proti Interu BratislavaTRE - IBR 3:2, 0.kolo | astnZverenci trénera Vladimíra Cifraniča zvíťazili v prípravnom stretnutí proti druholigovému Interu Bratislava 3:2 (1:0). Góly AS strelili Desley Ubbink, Hamza Čatakovič a Philippe van Arnhem. V zápase sa v dobrom svetle ukázalo kvarteto dorastencov Dominik Danko, Jakub Párkaň, Michal Petráš a Nikolas Valo.
17.11.Sedem dní v AS Trenčín pod záštitou 7DAYSastvASTV vám prináša tretie vydanie nového televízneho formátu „Týždeň v AS Trenčín“. Hoci obsah zostáva nezmenený, rubrika mení svoj názov na „7DAYS v AS Trenčín“. Stalo sa tak vďaka vstupu nového reklamného partnera, ktorým je spoločnosť 7DAYS.
17.11.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti Interu BratislavaastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu AS Trenčín - FK Inter Bratislava (3:2).
17.11.Dorastenci v príprave proti Interu nesklamali. Dres áčka pre mladíkov motiváciouTRE - IBR 3:2, 0.kolo | mgKvarteto dorastencov Dominik Danko, Michal Petráš, Jakub Párkaň a Nikolas Valo sa predstavilo v piatkovom prípravnom stretnutí proti druholigovému Interu Bratislava (3:2). Ani jeden z nominovaných mladíkov nesklamal. Prví dvaja menovaní dokonca poslali skúsenejším spoluhráčom finálne prihrávky pred gólmi Hamzu Čatakoviča a Philippa van Arnhema.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus