Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V marci 2019 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
31.3.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti NitreastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy FC Nitra - AS Trenčín (2:2).
31.3.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti NitreNIT - TRE 2:2, 24.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy FC Nitra - AS Trenčín (2:2).
30.3.Zlepšená hra priniesla bod z ihriska NitryNIT - TRE 2:2, 24.kolo | tasrZverenci trénera Matthiasa Kohlera remizovali na ihrisku FC Nitra 2:2 (1:1). Naše góly v zápase druhého kola nadstavby o udržanie zaznamenali Hamza Čatakovič a Jakub Paur.
30.3.7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTVNIT - TRE 2:2, 24.kolo | astvASTV vám prináša ďalšie tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore značky 7DAYS.
29.3.TiMS | Lákadlom TiMS 2019 Neapol, Fenerbahce a West Ham UnitedtimsSSC Neapol, Fenerbahce Istanbul a West Ham United FC sú najväčšími lákadlami nadchádzajúceho turnaja „This is my sen 2019“. V poradí už piate zápolenie najstarších prípraviek pod záštitou Stanislava Lobotku sa napriek svojej krátkej histórii stalo najlepšie obsadeným turnajom pre mladých futbalistov do jedenásť rokov nielen na Slovensku. Turnaj odštartuje v piatok 12. apríla popoludní a vyvrcholí v nedeľu 14. apríla. Hrať sa bude tradične na štadióne na Sihoti.
28.3.TiMS | West Ham United po štvrtý raz na This is my sen U11astnUž o dva týždne privíta štadión na Sihoti piaty ročník turnaja „This is my sen“ určený pre hráčov kategórie U11. Zápolenie najstarších prípraviek sa napriek svojej krátkej histórii stalo najlepšie obsadeným turnajom pre mladých futbalistov do jedenásť rokov nielen na Slovensku. Hrať sa po prvý raz bude tri dni. Turnaj odštartuje v piatok 12. apríla popoludní a vyvrcholí v nedeľu 14. apríla.
28.3.AS Trenčín eSports víťazom Hitpoint Legends, postúpil na EU MastersastnTím AS Trenčín eSports sa stal víťazom Hitpoint Masters. Vybojoval si tak miestenku na EU Masters, ktorý je druhým najprestížnejším turnajom „starého kontinentu“ hry League of Legends. Naša sekcia eSportu tak dosiahla ďalší skvelý výsledok na česko-slovenskej scéne.
26.3.Pavlík ďalší mládežnícky hráč mesiaca na tréningu s prvým mužstvomastnĎalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Maxim Pavlík z tímu do osem rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
23.3.7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTVastvASTV vám prináša ďalšie tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore značky 7DAYS.
20.3.AS Trenčín povedie KohlermgAS Trenčín povedie do konca sezóny nemecký kormidelník Matthias Kohler. Realizačný tím opustil na vlastnú žiadosť doterajší hlavný tréner Vladimír Cifranič.
20.3.V hre League of Legends sme v semifinále Hitpoint LegendsastnTím AS Trenčín eSports reprezentujúci nás v hre League of Legends má za sebou zápasy jarnej edície Hitpoint Masters. Náš tím sa z tretej priečky prebojoval do turnaja Hitpoint Legends. Ten je česko-slovenskou kvalifikáciou na European Regional League, ktorá je v tomto ohľade obdobou futbalovej Ligy majstrov.
19.3.Simona Levaiová strelila Gól roka 2018astvHlasy čitateľov našej stránky astrencin.sk rozhodli o tom, že "Gól roka 2018" strelila Simona Levaiová. Slovenská dorastenecká reprezentantka sa exportnou strelou prezentovala v zápase ligy dorasteniek proti MFK Dubnica. Naša mladá futbalistka získala 58 percent z takmer deviatich stoviek hlasov vďaka čomu získala cenu od spoločnosti adidas.
18.3.Slávik | Herne to nebolo zlé, ale my potrebujeme bodymgJedným z pozitívnych momentov víkendového zápasu proti Trnave bol výkon jedného z odchovancov našej akadémie Adriána Slávika. Len devätnásťročný krajný obranca svoju úlohu zvládol, hoci ho tréneri zaradili na opačnú stranu obrannej línie, než je prirodzené jeho naturelu.
17.3.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti TrnaveastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - FC Spartak Trnava (0:1).
16.3.Fotogaléria zo zápasu proti TrnaveastnFotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti FC Spartak Trnava (0:1).
16.3.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti TrnaveTRE - TRN 0:1, 23.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - FC Spartak Trnava (0:1).
16.3.Herná prevaha na Spartak Trnava nestačilaTRE - TRN 0:1, 23.kolo | tasrTím Vladimíra Cifraniča podľahol v prvom kole nadstavby Spartaku Trnava 0:1 (0:1). Napriek hernej prevahe a viac ako šesťdesiatpercentnému držaniu lopty sme do druhej časti sezóny vstúpili prehrou.
16.3.7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTVTRE - TRN 0:1, 23.kolo | astvASTV vám prináša ďalšie tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore značky 7DAYS.
15.3.Ubbink | Chcel som zostať s mužstvommgPočas jarnej časti aktuálneho ročníka Fortuna ligy sa realizačný tím musí zaobísť bez Achrafa El Mahdiouiho a v zápase proti Zlatým Moravciam sa zranil Desley Ubbink. Najlepšie prihrávajúci hráč uplynulého ročníka našej ligy si na ťažkom teréne zranil koleno.
13.3.Najmladší futbalisti potešili vystúpením na Inter CupeastnNaši najmladší futbalisti sa počas víkendu predstavili na turnaji Inter Cup U7 v Bratislave. V konkurencii Slovana Bratislava, Kalinkova, Dunajskej Stredy, Senca, Petržalky, Karlovej Vsi a domáceho tímu sa nestratili.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa