Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V marci 2020 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
29.3.Archív | Prvé video v histórii ASTV je z WiganuastnV závere roka 2011 vznikla klubová televízia - ASTV. Odvtedy získala už viac ako päť tisíc pravidelných odberateľov. Na svojom konte má viac ako 3,5 milióna zhliadnutí, cez 200 000 videných hodín, stovky reportáží a desiatky priamych prenosov.
28.3.eSports | Vyhraj turnaj FIFA20 a staň sa členom esportového tímu AS TrenčínastnAS Trenčín eSports a futbalový klub AS Trenčín pripravili pre všetkých hráčov otvorený turnaj FIFA20. Turnaj je otvorený pre 32 hráčov. Svoje prihlášky posielajte na adresu esports@astrencin.sk.
25.3.TiMS | Podporte svojimi 2% akadémiu AS Trenčín - This is my sen AcademytimsPriatelia, podporovatelia a fanúšikovia trenčianskeho futbalu. Každoročne sa na vás obraciame so žiadosťou o venovanie 2% z vašich daní v prospech akadémie AS Trenčín - This is my sen Academy. Výnimkou nie je napriek komplikovanej situácii ani tento rok.
24.3.Komunita AS Trenčín | Spolu to zvládnemeastnFutbalový klub AS Trenčín dlhodobo spája inštitúcie, firmy a obchodné spoločnosti za účelom podpory, vzájomnej komunikácie a charity. Dnes sa mnohí pre šírenie pandémie koronavírusu dostali do komplikovanej situácie. Denne musia robiť množstvo dôležitých rozhodnutí a my nie sme výnimkou. Napriek tomu sa snažíme nájsť cestu, ako pomôcť ostatným okolo nás.
21.3.FL | Fortuna liga odložená do konca aprílaflNajbližšie týždne budú kľúčové, ak sa bude hrať, tak až v máji. Rozhodlo o tom piatkové online hlasovanie Prezídia ÚLK.
19.3.ASTV | Video návrat k ASTN Párty 2020 a fotogalériaastvASTV vám prináša návrat k siedmemu ročníku ASTN párty. Ide o hlavné podujatie klubu organizované na spoločenskom poli. Párty sa zaradila k tradičných mimofutbalovým akciám AS Trenčín spoločne s podujatiami Hviezdy deťom, MikulAS Cup alebo diskusiami na školách o rasizme. Aj touto cestou chceme poďakovať všetkým partnerom, ktorí podporili tohtoročnú ASTN párty.
17.3.TiMS | Aj prestížny turnaj This is my sen U11 postihol koronavírusastnKritická situácia z dôvodu pandémie koronavírusu, sa premieta aj do života nášho klubu. Zrušenie všetkých športových podujatí na Slovensku postihlo aj medzinárodný mládežnícky turnaj „This is my sen“, ktorý sa mal uskutočniť v polovici apríla. Klub AS Trenčín rozhodol o predbežnom presunutí šiesteho ročníka prestížneho turnaja futbalistov do jedenásť rokov na september.
13.3.FL | Situácia sa mení, liga je pripravená na štart 4. aprílaflFortuna liga má pripravených niekoľko scenárov, ktoré reagujú na možný vývoj situácie v krajine postihnutej šírením koronavírusu. Tým najoptimistickejším je návrat na trávniky 4. apríla v prípade zrušenia zákazu organizovania športových podujatí Ústredným krízovým štábom Slovenskej republiky. Stále však platí, že prvoradé zostáva zdravie a bezpečnosť hráčov, fanúšikov a všetkých ľudí pohybujúcich sa v slovenskom futbale.
12.3.TiMS | Vailing ďalším hráčom mesiaca, ktorý trénoval s prvým tímomastnĎalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Tadeáš Vailing z tímu žiakov do pätnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred niekoľkými rokmi, sme ocenili už takmer stovku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
11.3.ASTV | Hlasuj za Futbalový sen Gól roka 2019astvASTV vám prináša možnosť podieľať sa na hlasovaní v ankete "Futbalový sen Gól roka 2019". Prinášame vám sedem víťazov čiastkových mesačných ankiet. Jeden z nominovaných sa stane autorom najkrajšieho gólu v prevedení strelcov AS Trenčín za rok 2019. Pre víťaza pripravila cestovná kancelária Futbalový sen atraktívne ocenenie. Hlasovať môžete jedenkrát za deň. Hlasovanie uzavrieme 20. marca.
10.3.AS | Informácie týkajúce sa preventívnych opatrení pri šírení koronavírusuastnÚstredný výbor krízového štábu Slovenskej republiky rozhodol v pondelok o zrušení všetkých športových podujatí v krajine s dobou trvania na dva týždne. Únia ligových klubov na základe tohto rozhodnutia presunula najbližšie dve kolá nadstavbovej časti Fortuna ligy na neurčito.
9.3.FL | V prvom kole nadstavby v sobotu proti Serediastn​Sériu desiatich zápasov v rámci nadstavby tohto ročníka Fortuna ligy odštartujeme už v sobotu stretnutím proti ŠKF Sereď, ktorá má svoje domáce ihrisko v Zlatých Moravciach.
8.3.Križan | Sme sklamaní, ale môžeme si za to samimgTakmer do konca zbabraného zápasu proti Zlatým Moravciam bolo na poloprázdnom štadióne ViOnu počuť najmä nášho obrancu Richarda Križana.
8.3.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Zlatým MoravciamastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 22. kola Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce (0:2).
8.3.Šulek | Nevychádzala nám kombinačná hra, ani nakopávaniemg„Dostali sme dva góly a nedali ani jeden,“ skonštatoval lakonicky Martin Šulek po zbabranom zápase proti Zlatým Moravciam. Ten rozhodol o tom, že druhý rok v rade budeme hrať spodnú šestku. Napokon sa však predsa len rozhovoril.
8.3.Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Zlatým MoravciamastnFotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce (0:2).
7.3.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Zlatým MoravciamZMO - TRE 2:0, 22.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce (0:2).
7.3.FL | Po prehre proti Zlatým Moravciam opäť len v druhej šestkeZMO - TRE 2:0, 22.kolo | tasrZverenci trénera Norberta Hrnčára prehrali v poslednom zápase základnej časti Fortuna ligy na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce 0:2 (0:1) a v nadstavbe tak budú hrať v šestke o záchranu.
6.3.ASTV | El Mahdioui pred zápasom proti Zlatým MoravciamZMO - TRE 2:0, 22.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Achrafom El Mahdiouim pred stretnutím 22. kola Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce (sobota, 7. marca, 15.30 h).
6.3.A-tím | Voitiuk, Pišoja a Petráš na hosťovanie do PúchovamgTrojica hráčov prvého tímu AS Trenčín Oleksandr Voitiuk, Marián Pišoja a Michal Petráš absolvuje jarnú časť aktuálneho ročníka v drese druholigového MŠK Púchov. Všetci traja odišli do aktuálne desiateho tímu druhej najvyššej súťaže na polročné hosťovanie.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa