Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V máji 2023 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
29.5.A-tím | Bainovič, Madu, Azango, Lavrinčík a Ďuriška končiaastnPred štartom letnej prípravy prichádza k zmenám v kádri prvého tímu AS Trenčín. Mužstvo opúšťajú viacerí skúsení hráči a menoslov odchodov nie je definitívne uzatvorený. V budúcom ročníku nebudú obliekať dres nášho klubu Filip Bainovič, Kingsley Madu, Philip Azango, Samuel Lavrinčík a Lukáš Ďuriška.
26.5.A-tím | Prvý tím povedie Ilija StolicaastnNovým trénerom AS Trenčín sa stal Ilija Stolica. Štyridsaťštyri ročný srbský kormidelník podpísal dvojročný kontrakt.
25.5.A-tím | V príprave proti druholigistom, Sigme Olomouc a na sústredenie do PoľskaastnPred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš fortunaligový tím v rámci letnej prípravy šesť zápasov. Všetky stretnutia sa uskutočnia na ihrisku našich súperov s výnimkou stretnutia proti Pohroniu, ktoré bude v neďalekých Bánovciach nad Bebravou. Do prípravy vstúpime tréningovým dňom naplánovaným na štvrtok 15. júna na Štadióne Sihoť.
22.5.Coffee Sheep Halftime | Soares a Pires prekvapili aj sami seba v súťaži kávových expertovastnASTV otvorila štvrtú sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po programoch "Jedna otázka", "3x12 sekúnd" a "Národný kvíz" sme pre vás s podporou partnera projektu pripravili súťaž dvojíc o najlepších kávových expertov kabíny AS Trenčín. Ako prví ochutnávajúcich rôzne kávy Michal Kukučka a Samuel Lavrinčík, ktorých nasledovali Matúš Kmeť a Dominik Hollý. Dnes vám prinášame ako uspela dvojica Eynel Soares a Kelvin Pires. Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
21.5.A-tím | Straka splnil cieľ a lúči sa, ďakujeme pán trénerastnTréner František Straka splnil cieľ, ktorým bola záchrana AS Trenčín v najvyššej súťaži. Na lavičku zasadol po druhom kole nadstavbovej časti Fortuna ligy. V nasledujúcich ôsmich zápasoch získal štrnásť bodov z dvadsaťštyri možných a kolo pred koncom súťaže mohol zahlásiť „misia je splnená“. Pre AS Trenčín je cťou, že taký skúsený odborník sa zaradil k úspešným kormidelníkom v histórii nášho klubu. V budúcom ročníku na lavičke prvého tímu však nebude pokračovať. Ďakujeme pán tréner a prajeme veľa úspechov v ďalších trénerských misiách.
21.5.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti MFK SkalicaastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti MFK Skalica.
21.5.Kmeť | Mrzí nás, že sme prehraliastnZverenci trénera Františka Straku zaznamenali na domácom trávniku v poslednom ligovom zápase aktuálneho ročníka prehru s MFK Skalica 1:3. Po spečatení zotrvania v najvyššej ligovej súťaži sa našim hráčom nepodarilo ukončiť sezónu úspešnou bodkou.
20.5.ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti MFK SkalicaTRE - SKA 1:3, 32.kolo | astnASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MFK Skalica.
20.5.FL | Rozlúčka so sezónou nám nevyšla podľa predstávTRE - SKA 1:3, 32.kolo | astnZverenci trénera Františka Straku prehrali v záverečnom zápase sezóny doma proti MFK Skalica 1:3 (1:1). Jediný náš gól strelil Chinonso Emeka.
19.5.Kmeť | Stále je o čo hraťTRE - SKA 1:3, 32.kolo | astnNašu najvyššiu futbalovú súťaž čaká už tento víkend záverečné kolo aktuálneho ligového ročníka. Zverenci trénera Františka Straku sa rozlúčia so sezónou na našom domácom štadióne Sihoť, kde privítajú tím MFK Skalica. Úvodný hvizd stretnutia zaznie z píšťalky hlavného rozhodcu Maroša Libiaka v sobotu o 18.00 h.
19.5.Hviezdy deťom | Súčasťou 15. ročníka aj charitatívny beh s osobnosťamiastnNajväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku "Hviezdy deťom" sa uskutoční aj v tomto roku. Pätnásty ročník je naplánovaný na 25. júna a už tradične nás privíta areál trenčianskeho Hoss Sport Center.
16.5.Fanúšikovia | Príďte sa rozlúčiť so sezónou astnV sobotu čaká náš mladý tím posledný zápas v aktuálnom ročníku Fortuna ligy. Mužstvo Františka Straku si kolo pred koncom súťaže zabezpečilo záchranu v najvyššej súťaži. Nielen dvoma víťazstvami v rade vás pozvalo na rozlúčku so sezónou. Príďte sa rozlúčiť so sezónou. Ultras sa mobilizujú a my veríme v dobrý zápas v super atmosfére. Našim súperom bude MFK Skalica. Výkop stretnutia je naplánovaný na 18.00 h.
16.5.Akadémia | Ďalší trénerský seminár bude venovaný žiackemu futbaluastnAkadémia AS Trenčín pokračuje v organizovaní trénerských seminárov. Po nedávnom veľmi úspešnom podujatí v rámci turnaj This is my sen 2023, ktorého témou boli kategórie prípraviek, pokračuje vzdelávania trénerov so zameraním na žiacky futbal. Seminár sa uskutoční 25. mája o 17.00 h vo VIP priestoroch klubu na trenčianskej Mestskej plavárni a na Štadióne Sihoť.
15.5.Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté MoravceastnFotogaléria AS Trenčín a Jozefa Bedeja zo zápasu Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce.
13.5.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté MoravceastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce.
13.5.A-tím | Po Zlatých Moravciach vládla v mixzóne veľká spokojnosťastnZverenci trénera Františka Straku vyhrali na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce 2:1 a udržali tak prvoligovú príslušnosť pre náš klub aj do budúcej sezóny. O dôležité góly sa postarali Philip Azango a Chinonso Emeka.
13.5.ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté MoravceZMO - TRE 1:2, 31.kolo | astnASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce.
12.5.FL | Misia splnená, víťazstvo proti ViOnu nás udržalo v najvyššej súťažiZMO - TRE 1:2, 31.kolo | astnZverenci trénera Františka Straku vyhrali na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce 2:1 (1:1) a udržali tak prvoligovú príslušnosť pre náš klub aj do budúcej sezóny. O dôležité góly sa postarali Philip Azango a Chinonso Emeka.
11.5.Stojsavljevič | Vieme, čo je v hre a čo musíme splniť ZMO - TRE 1:2, 31.kolo | astnZverencov trénera Františka Straku čaká po minulotýždňovom úspechu na východe Slovenska predposledné kolo nadstavbovej časti Fortuna ligy. V ňom vycestujeme do Zlatých Moraviec, kde nás privíta domáci FC ViOn. Úvodný výkop stretnutia je naplánovaný nezvyčajne na piatok o 18.30 h. a vysielaný bude na Nova Sport 1. Zápas povedie z pozície hlavného arbitra Michala Očenáš.
11.5.Akadémia | Nábor potvrdil opätovný nárast záujmu o futbalastnZáujem o nábor dievčat a chlapcov do prípraviek AS Trenčín opäť rastie. Zvýšený dopyt nezastavil ani dážď a chladnejšie počasie. Tento rok prišlo na nábor do najmladších družstiev nášho klubu takmer deväťdesiat detí. V prípade, že sa vám nepodarilo prísť na nábor, alebo ušiel vašej pozornosti, kontaktujte šéftrénera prípraviek Miroslava Karasa (0918 701 204).
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa