Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2021 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
29.6.História | Čatakovič preskočil Albrechta, Depetrisa a NavrátilaastnSúčasný AS Trenčín prijal zodpovednosť za pokračovanie futbalového príbehu pod Čákovým hradom. Zodpovednosť za udržanie storočnej tradície a úspešnej histórie. Za to, aby sa ani po rokoch nezabúdalo na osobnosti, ktoré šírili dobré meno nášho mesta na futbalových trávnikoch.
28.6.Hviezdy deťom | Opäť s hviezdami a opäť aj s deťmiastnNajväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku „Hviezdy deťom“ nezastavila ani pandémia. Po minuloročnom špeciálnom ročníku sa vraciame o krok bližšie k štandardného režimu. Ani tentoraz to nepôjde bez osobností našej športovej scény. Podujatie okrem iných podporia Zdeno Chára, Marián Hossa, Denis Vavro alebo Ján Volko.
27.6.ASTV | Tréner Hlinka a Kadák po prvom zápase letnej prípravyKAR - TRE 0:3, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s trénerom Petrom Hlinkom a strelcom troch gólov Jakubom Kadákom po zápase letnej prípravy proti MFK Karviná (3:0).
27.6.ASTV | Zostrih zo zápasu letnej prípravy proti MFK KarvináastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia letnej prípravy proti MFK Karviná (3:0).
26.6.Príprava | Na úvod vysoké víťazstvo proti KarvinejKAR - TRE 0:3, 0.kolo | astnZverenci trénera Petra Hlinku vyhrali prvý zápas letnej prípravy, keď zdolali MFK Karviná 3:0 (1:0). Všetky tri góly strelil Jakub Kadák.
26.6.Príprava | Záznam zo zápasu proti MFK KarvináastvASTV vám prináša záznam zo zápasu letnej prípravy proti MFK Karviná (3:0).
25.6.Hlinka | Od prvého zápasu potrebujeme ukazovať naše princípyastnTím Petra Hlinku čaká v sobotu tesne pred poludním prvý zápas letnej prípravy. Na tréningovom ihrisku MFK Karviná na „Bažantnici“ narazíme na dvanáste mužstvo uplynulého ročníka českej ligy. Výkop stretnutia je o 11.15 h. Pred štartom hernej časti prípravného obdobia sme vyspovedali trénera nášho mužstva. V prípade vyriešenia technických a logistických detailov budeme zápas vysielať v priamom prenose na ASTV. Sledujte informácie na našom webe a sociálnych sieťach.
25.6.Coffee Sheep Halftime | Zubairu bojoval, ale ...astnHráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Abdul Zubairu uzavrel túto sériu videí. Nigérijský stredopoliar bojoval s tlakom tikajúcej časomiery statočne, ale napokon zostal posledný. Najviac bodov zo sedmičky hráčov získal Jakub Kadák.
23.6.A-tím | Prichádza stopér z BragyastnNa ročné hosťovanie z portugalskej Bragy prichádza srbský stopér Djordje Jovičič. Stále iba devätnásťročný futbalista môže zotrvať v AS Trenčín aj dlhšiu dobu než len nadchádzajúcu sezónu. Klub má totiž opciu na prípadný prestup.
22.6.A-tím | Zubairu predĺžil o dva rokyastnNigérijský stredopoliar Abdul Musa Zubairu predĺžil zmluvu s AS Trenčín o ďalšie dva roky. Klubu sa tak zaviazal do konca kalendárneho roka 2023.
20.6.Coffee Sheep Halftime | Kadák zaútočil na všetkých troch frontochastnHráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Jakub Kadák bojoval s tlakom tikajúcej časomiery vynikajúco a na prvé miesto zaútočil na všetkých troch frontoch.
18.6.ASTV | Prvý tréning letnej prípravy objektívom kamery klubovej televízieastnASTV vám prináša pohľad na prvý tréning letnej prípravy objektívom kamery klubovej televízie.
17.6.Fortuna liga | Sezónu odštartujeme televíznym zápasom v piatok 23. júlaastnNadchádzajúci ročník Fortuna ligy odštartuje televízny zápas zo Štadióna Sihoť. V piatok 23. júla privítame na domácom trávniku piaty tím uplynulej sezóny FC ViOn Zlaté Moravce. Zápas prinesie naživo športový kanál Nova Sport.
17.6.Coffee Sheep Halftime | Rozbehnutý Križan sa zasekol na realizačnom tímeastnASTV pripravila v závere minulého roka dve série krátkych videí o nefutbalových zákutiach futbalového života. Po programe s názvom „Jedna otázka“ vám v najbližších týždňoch prinesieme v „Halftime“ sériu „3 x 12 sekúnd“. Hráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Richard Križan bojoval s tlakom tikajúcej časomiery veľmi dobre až do momentu, keď prišlo na mená členov realizačného tímu.
16.6.ASTV | Hlinka, Kadák a Križan pred prvým tréningom letnej prípravyastv, foto: tasrASTV vám prináša záznamy z rozhovorov trénera Petra Hlinku, Jakuba Kadáka a Richarda Križana pred prvým tréningom letnej prípravy.
16.6.A-tím | Odštartovali sme prípravu na novú sezónuastn, foto: tasrFortunaligový tím AS Trenčín odštartoval stredajším tréningom prípravu na nový ročník najvyššej domácej súťaže. Trénerovi Petrovi Hlinkovi chýbali z necelej tridsiatky hráčov nigérijská trojica Abdul Zubairu, Ahmad Ghali, Kingsley Madu a Jakub Kadák.
15.6.A-tím | Od stredy príprava, štyrikrát proti českým ligistomastnV stredu odštartuje príprava na novú sezónu. Tím vedený Petrom Hlinkom čaká päť zápasov. Po štyroch stretnutiach proti účastníkom najvyššej českej súťaže čaká mužstvo domáca generálka, v ktorej privítame na domácom štadióne druholigový MŠK Púchov.
13.6.Čatakovič | Za štyri roky do historickej desiatky strelcovastvBosniansky kanonier Hamza Čatakovič odohral v drese AS Trenčín štyri sezóny. Napriek tak krátkemu času sa zásluhou 39 ligových zásahov zaradil medzi nezabudnuteľných zakončovateľov spod Čákovho hradu. Úspešnejšími sú iba nezmazateľné legendy ako Pavol Benc, Vojtech Masný a Martin Fabuš. Čatakovič nastúpil dohromady na 124 zápasov v lige, domácom pohári a európskych súťažiach. Jeho konečná bilancia sa uzavrela na 45 zásahoch. ASTV vám pripravila desiatku najkrajších gólov v podaní „Čakiho“. Ktorý bol podľa vás ten najkrajší?
12.6.Coffee Sheep Halftime | Gajdoš zaútočil na celkové prvenstvoastnASTV pripravila v závere minulého roka dve série krátkych videí o nefutbalových zákutiach futbalového života. Po programe s názvom „Jedna otázka“ vám v najbližších týždňoch prinesieme v „Halftime“ sériu „3 x 12 sekúnd“. Hráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Artur Gajdoš bojoval s tlakom tikajúcej časomiery statočne a skvelým výkonom zaútočil na celkové prvenstvo.
11.6.Fortuna liga | Nový ročník začneme doma, čoskoro predaj permanentiekastnNasledujúci ročník Fortuna ligy odštartujeme domácim zápasom proti FC ViOn Zlaté Moravce. Prvým hracím dňom novej sezóny najvyššej domácej súťaže je 24. júl.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa