Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2023 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
30.6.Príprava | A-tím odohrá ďalšie prípravné stretnutie v neďalekých Bánovciach nad BebravouPOH - TRE 1:1, 0.kolo | astnAS Trenčín čaká už túto sobotu ďalšie prípravné stretnutie pod vedením nového trénera Iliju Stolicu. Zápas sa odohrá na trávniku MFC Spartak Bánovce nad Bebravou proti tímu FK Pohronie. Priamy prenos prinesie klubová televízia ASTV na našom YouTube kanáli.
30.6.A-tím | Soares podpísal viacročný kontraktastnĎalším hráčom, ktorý spojil svoju budúcnosť s AS Trenčín, sa stal Eynel Soares. Služby Kapverďana si náš klub poistil do konca roku 2026. Agilný krídelník tak bude naďalej patriť medzi nosných hráčov mladého mužstva.
29.6.Fortuna liga | Ligu odštartujeme zostra, v prvých troch kolách dvaja súperi z európskych pohárovastnNadchádzajúci ročník najvyššej futbalovej súťaže odštartuje skutočne zostra. V úvodnom zápase naplánovanom na nedeľu 30. júla vycestujeme do Trnavy, kde sa stretneme s tretím tímom uplynulého ročníka. O týždeň neskôr sa predstavíme po prvý raz doma. Privítame MFK Zemplín Michalovce. V treťom kole odohráme ďalší zápas proti účastníkovi európskych pohárov, keď budeme hrať pod žilinským Dubňom.
28.6.Fotogaléria | Hviezdy deťom 2023astnFotogaléria Petra Kapustu z charitatívneho podujatia Hviezdy deťom 2023.
28.6.Komunita | Drábová, Hossa, Ševela a Tatar o víkendovom podujatí Hviezdy deťomastnManažérka podujatí AS Trenčín Petra Drábová, Marián Hossa, Martin Ševela a Tomáš Tatar o víkendovom charitatívnom podujatí Hviezdy deťom 2023.
27.6.Komunita | Hviezdy deťom prekročili v pätnástom roku hranicu 300 000 eurastnNajväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku "Hviezdy deťom" má za sebou ďalší úspešný ročník. Aj vďaka výťažku z aktuálneho roka prekročí výťažok tohto projektu hranicu 300 000 €.
26.6.Hollý | Začiatok prípravy bol ťažší, ale pomaly sa dostávam do pohodyPUC - TRE 1:1, 0.kolo | astnStále iba devätnásťročný stredopoliar Dominik Hollý bol jedným z pilierov tímu v ťažkom boji o zotrvanie mužstva v najvyššej súťaži. Napriek tomu sa ešte pred definitívnym potvrdením záchrany AS Trenčín v prvej lige dozvedel radostnú zvesť. Klub ho spoločne s ďalšími troma spoluhráčmi uvoľnil na majstrovstvá sveta do dvadsať rokov.
26.6.ASTV | Zostrih zo zápasu letnej prípravy proti MŠK PúchovastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia letnej prípravy proti MŠK Púchov (1:1).
25.6.Fotogaléria | Zápas letnej prípravy proti MŠK PúchovastnFotogaléria zo stretnutia letnej prípravy proti MŠK Púchov (1:1).
25.6.Príprava | Na úvod letnej prípravy remíza proti PúchovuPUC - TRE 1:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Iliju Stolicu remizovali v úvodnom zápase letnej prípravy na ihrisku MŠK Púchov 1:1 (1:1). Náš gól strelil Strahinja Kerkez. Už nasledujúcu sobotu privítame FK Pohronie na ihrisku v Bánovciach nad Bebravou.
24.6.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti MŠK PúchovastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu proti MŠK Púchov (1:1).
23.6.Stolica | Prvý zápas beriem ako skúšku doterajšej práce s tímomPUC - TRE 1:1, 0.kolo | astnPred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš fortunaligový tím v rámci letnej prípravy šesť zápasov. Už v sobotu predpoludním narazíme v prvom z nich na druholigový MŠK Púchov. Výkop stretnutia je naplánovaný na 10.30 h a v priamom prenose ho môžete sledovať na ASTV.
23.6.Komunita | Hviezdy deťom s Hossom, Tatarom, Regendom, Štefečekovou, Poláškom, Ševelom a ďalšímiastnPočas nasledujúceho víkendu nás čaká už pätnásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom. Nedeľňajší netradičný štart obstará beh so začiatkom o 11.00 h. Ten povedie z Mierového námestia cez Štadión Sihoť do Hoss Sport Center, ktoré je posledné roky domovom projektu AS Trenčín. V nasledujúcich riadkoch nájdete aj kompletný program a celý menoslov účastníkov podujatia. Nielen oni, ale aj vy ako návštevníci dávate akcii skutočný zmysel. Tešíme sa na vás!
21.6.Komunita | Už v nedeľu 15. ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťomastnPočas nasledujúceho víkendu nás čaká už pätnásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom. Nedeľňajší netradičný štart obstará beh so začiatkom o 11.00 h. Ten povedie z Mierového námestia cez Štadión Sihoť do Hoss Sport Center, ktoré je posledné roky domovom projektu AS Trenčín.
19.6.A-tím | Bariš naspäť v materskom klubeastnOdchovanec klubovej akadémie Damián Bariš spojil svoju najbližšiu budúcnosť s AS Trenčín. Dvadsaťosemročný stredopoliar prichádza so skúsenosťami z najvyššej českej a slovenskej súťaže.
19.6.Coffee Sheep Halftime | Bainovič a Ďuriška bojovali až do koncaastnASTV uzatvára štvrtú sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po programoch "Jedna otázka", "3x12 sekúnd" a "Národný kvíz" sme pre vás s podporou partnera projektu pripravili súťaž dvojíc o najlepších kávových expertov kabíny AS Trenčín. Ako prví ochutnávajúcich rôzne kávy Michal Kukučka a Samuel Lavrinčík, ktorých nasledovali Matúš Kmeť, Dominik Hollý a Kelvin Pires s Eynelom Soaresom. Ako predposlední sa predstavili tréneri Marián Zimen, Peter Kleščík. Na záver sa dali do boja s chuťami káv Filip Bainovič a Lukáš Ďuriška. Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
16.6.Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca aprílastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si päť najkrajších zákrokov za apríl v podaní brankárov AS Trenčín. V nominácii sú Michal Kukučka (A-tím), Thomas Minárech (U15), Alex Húdok (U17), Oliver Lapoš (U19) a Michal Kukučka (A-tím). Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Fortuna ligy.
15.6.Fotogaléria | Media Day a prvý tréning letnej prípravyastnFotogaléria z prvého pracovného dňa letnej prípravy pred štartom nového ročníka najvyššej futbalovej súťaže. Na úvod predstúpili zástupcovia klubu pred médiá a následne absolvovali hráči testovanie a prvý tréning.
15.6.A-tím | Príprava odštartovala, novému realizačnému tímu chýbali reprezentantiastnPríprava na nový ročník najvyššej domácej súťaže odštartovala vo štvrtok predpoludním v domácich podmienkach Štadióna Sihoť. Novému realizačnému tímu vedenému Ilijom Stolicom sa hlásilo dvadsať tri hráčov.
14.6.A-tím | El Nasri podpísal trojročný kontraktastnNovou tvárou v kabíne AS Trenčín je holandský krídelník Azzam el Nasri. Stále len osemnásťročný mladík podpísal trojročný kontrakt. Odchovanec rotterdamského Excelsioru môže v nasledujúcej sezóne obliekať aj dres našej "devätnástky".
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa