Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2023 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.6.Hviezdy deťom | Pozývame vás na charitatívny beh, prihlasovanie spustenéastnNajväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku "Hviezdy deťom" sa uskutoční aj v tomto roku. Pätnásty ročník je naplánovaný na 25. júna a už tradične nás privíta areál trenčianskeho Hoss Sport Center.
6.6.Coffee Sheep Halftime | Zimen a Kleščík sa ukázali ako znalci kávyastnASTV otvorila štvrtú sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po programoch "Jedna otázka", "3x12 sekúnd" a "Národný kvíz" sme pre vás s podporou partnera projektu pripravili súťaž dvojíc o najlepších kávových expertov kabíny AS Trenčín. Ako prví ochutnávajúcich rôzne kávy Michal Kukučka a Samuel Lavrinčík, ktorých nasledovali Matúš Kmeť, Dominik Hollý a následne sa predviedli Kelvin Pires s Eynelom Soaresom. Dnes vám prinášame ako uspela trénerska dvojica Marián Zimen - Peter Kleščík. Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
6.6.Fanúšikovia | Ocenili sme najaktívnejších užívateľov vernostného programu My sme TrenčaniaastnAS Trenčín s podporou partnerov klubu Heineken, Mattoni a Hotela Magnus ocenil po skončení ročníka 2022/2023 najaktívnejších užívateľov bezhotovostného platobného styku v rámci vernostného programu My sme Trenčania.
7.6.Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac aprílastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku 2022/2023. Pozrite si päť najkrajších gólov za apríl v podaní strelcov AS Trenčín. V nominácii sú Oliver Rakovan (U14), Rocco Baravelli (U16), Adrián Fiala (U19), Sára Straková (ženy) a Artur Gajdoš (A-tím). O víťazovi rozhodnú vaše hlasy na klubovom profile na Facebooku. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Fortuna ligy.
8.6.A-tím | Realizačný tím má definitívnu podobuastnNový tréner AS Trenčín Ilija Stolica uzavrel v uplynulých dňoch realizačný tím, s ktorým bude pracovať v nasledujúcej sezóne. Jeho najužší tím budú tvoriť dvaja Srbi, Chorvát a dvojica Slovákov zostávajúca na svojich pozíciách z predchádzajúceho obdobia.
9.6.A-tím | V príprave proti izraelskému vicemajstrovi a Sigme OlomoucastnPred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš fortunaligový tím v rámci letnej prípravy šesť zápasov. Všetky stretnutia sa uskutočnia mimo Trenčína. Najbližší zápas na cestovanie odohráme proti FK Pohronie, ktorý bude v neďalekých Bánovciach nad Bebravou. Vrcholom prípravy je dvojica zápasov počas sústredenia v poľských Kielcoch.
14.6.A-tím | El Nasri podpísal trojročný kontraktastnNovou tvárou v kabíne AS Trenčín je holandský krídelník Azzam el Nasri. Stále len osemnásťročný mladík podpísal trojročný kontrakt. Odchovanec rotterdamského Excelsioru môže v nasledujúcej sezóne obliekať aj dres našej "devätnástky".
14.6.A-tím | Dvojica útočníkov skončila v AS TrenčínastnDres AS Trenčín nebude už obliekať dvojica útočníkov. Mužstvo opúšťajú Lukáš Letenay a Lekan Okunola.
15.6.Fotogaléria | Media Day a prvý tréning letnej prípravyastnFotogaléria z prvého pracovného dňa letnej prípravy pred štartom nového ročníka najvyššej futbalovej súťaže. Na úvod predstúpili zástupcovia klubu pred médiá a následne absolvovali hráči testovanie a prvý tréning.
15.6.A-tím | Príprava odštartovala, novému realizačnému tímu chýbali reprezentantiastnPríprava na nový ročník najvyššej domácej súťaže odštartovala vo štvrtok predpoludním v domácich podmienkach Štadióna Sihoť. Novému realizačnému tímu vedenému Ilijom Stolicom sa hlásilo dvadsať tri hráčov.
16.6.Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca aprílastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si päť najkrajších zákrokov za apríl v podaní brankárov AS Trenčín. V nominácii sú Michal Kukučka (A-tím), Thomas Minárech (U15), Alex Húdok (U17), Oliver Lapoš (U19) a Michal Kukučka (A-tím). Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Fortuna ligy.
19.6.A-tím | Bariš naspäť v materskom klubeastnOdchovanec klubovej akadémie Damián Bariš spojil svoju najbližšiu budúcnosť s AS Trenčín. Dvadsaťosemročný stredopoliar prichádza so skúsenosťami z najvyššej českej a slovenskej súťaže.
19.6.Coffee Sheep Halftime | Bainovič a Ďuriška bojovali až do koncaastnASTV uzatvára štvrtú sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po programoch "Jedna otázka", "3x12 sekúnd" a "Národný kvíz" sme pre vás s podporou partnera projektu pripravili súťaž dvojíc o najlepších kávových expertov kabíny AS Trenčín. Ako prví ochutnávajúcich rôzne kávy Michal Kukučka a Samuel Lavrinčík, ktorých nasledovali Matúš Kmeť, Dominik Hollý a Kelvin Pires s Eynelom Soaresom. Ako predposlední sa predstavili tréneri Marián Zimen, Peter Kleščík. Na záver sa dali do boja s chuťami káv Filip Bainovič a Lukáš Ďuriška. Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
21.6.Komunita | Už v nedeľu 15. ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťomastnPočas nasledujúceho víkendu nás čaká už pätnásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom. Nedeľňajší netradičný štart obstará beh so začiatkom o 11.00 h. Ten povedie z Mierového námestia cez Štadión Sihoť do Hoss Sport Center, ktoré je posledné roky domovom projektu AS Trenčín.
23.6.Stolica | Prvý zápas beriem ako skúšku doterajšej práce s tímomPUC - TRE 1:1, 0.kolo | astnPred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš fortunaligový tím v rámci letnej prípravy šesť zápasov. Už v sobotu predpoludním narazíme v prvom z nich na druholigový MŠK Púchov. Výkop stretnutia je naplánovaný na 10.30 h a v priamom prenose ho môžete sledovať na ASTV.
23.6.Komunita | Hviezdy deťom s Hossom, Tatarom, Regendom, Štefečekovou, Poláškom, Ševelom a ďalšímiastnPočas nasledujúceho víkendu nás čaká už pätnásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom. Nedeľňajší netradičný štart obstará beh so začiatkom o 11.00 h. Ten povedie z Mierového námestia cez Štadión Sihoť do Hoss Sport Center, ktoré je posledné roky domovom projektu AS Trenčín. V nasledujúcich riadkoch nájdete aj kompletný program a celý menoslov účastníkov podujatia. Nielen oni, ale aj vy ako návštevníci dávate akcii skutočný zmysel. Tešíme sa na vás!
24.6.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti MŠK PúchovastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu proti MŠK Púchov (1:1).
25.6.Fotogaléria | Zápas letnej prípravy proti MŠK PúchovastnFotogaléria zo stretnutia letnej prípravy proti MŠK Púchov (1:1).
25.6.Príprava | Na úvod letnej prípravy remíza proti PúchovuPUC - TRE 1:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Iliju Stolicu remizovali v úvodnom zápase letnej prípravy na ihrisku MŠK Púchov 1:1 (1:1). Náš gól strelil Strahinja Kerkez. Už nasledujúcu sobotu privítame FK Pohronie na ihrisku v Bánovciach nad Bebravou.
26.6.Hollý | Začiatok prípravy bol ťažší, ale pomaly sa dostávam do pohodyPUC - TRE 1:1, 0.kolo | astnStále iba devätnásťročný stredopoliar Dominik Hollý bol jedným z pilierov tímu v ťažkom boji o zotrvanie mužstva v najvyššej súťaži. Napriek tomu sa ešte pred definitívnym potvrdením záchrany AS Trenčín v prvej lige dozvedel radostnú zvesť. Klub ho spoločne s ďalšími troma spoluhráčmi uvoľnil na majstrovstvá sveta do dvadsať rokov.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa