Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
januárfebruármarecaprílmájjún
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2023 vyšli tieto články:

1.6.Hviezdy deťom | Pozývame vás na charitatívny beh, prihlasovanie spustenéastnNajväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku "Hviezdy deťom" sa uskutoční aj v tomto roku. Pätnásty ročník je naplánovaný na 25. júna a už tradične nás privíta areál trenčianskeho Hoss Sport Center.
6.6.Coffee Sheep Halftime | Zimen a Kleščík sa ukázali ako znalci kávyastnASTV otvorila štvrtú sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po programoch "Jedna otázka", "3x12 sekúnd" a "Národný kvíz" sme pre vás s podporou partnera projektu pripravili súťaž dvojíc o najlepších kávových expertov kabíny AS Trenčín. Ako prví ochutnávajúcich rôzne kávy Michal Kukučka a Samuel Lavrinčík, ktorých nasledovali Matúš Kmeť, Dominik Hollý a následne sa predviedli Kelvin Pires s Eynelom Soaresom. Dnes vám prinášame ako uspela trénerska dvojica Marián Zimen - Peter Kleščík. Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
6.6.Fanúšikovia | Ocenili sme najaktívnejších užívateľov vernostného programu My sme TrenčaniaastnAS Trenčín s podporou partnerov klubu Heineken, Mattoni a Hotela Magnus ocenil po skončení ročníka 2022/2023 najaktívnejších užívateľov bezhotovostného platobného styku v rámci vernostného programu My sme Trenčania.
7.6.Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac aprílastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku 2022/2023. Pozrite si päť najkrajších gólov za apríl v podaní strelcov AS Trenčín. V nominácii sú Oliver Rakovan (U14), Rocco Baravelli (U16), Adrián Fiala (U19), Sára Straková (ženy) a Artur Gajdoš (A-tím). O víťazovi rozhodnú vaše hlasy na klubovom profile na Facebooku. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Fortuna ligy.
8.6.A-tím | Realizačný tím má definitívnu podobuastnNový tréner AS Trenčín Ilija Stolica uzavrel v uplynulých dňoch realizačný tím, s ktorým bude pracovať v nasledujúcej sezóne. Jeho najužší tím budú tvoriť dvaja Srbi, Chorvát a dvojica Slovákov zostávajúca na svojich pozíciách z predchádzajúceho obdobia.
9.6.A-tím | V príprave proti izraelskému vicemajstrovi a Sigme OlomoucastnPred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš fortunaligový tím v rámci letnej prípravy šesť zápasov. Všetky stretnutia sa uskutočnia mimo Trenčína. Najbližší zápas na cestovanie odohráme proti FK Pohronie, ktorý bude v neďalekých Bánovciach nad Bebravou. Vrcholom prípravy je dvojica zápasov počas sústredenia v poľských Kielcoch.
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio