Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V septembri 2015 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
29.9.ASTV: Zostrih zo zápasu Nemšová - PalárikovoastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu III. ligy skupiny Západ FKS Nemšová - OTJ Palárikovo (3:0).
29.9.Jančo premiéru v základe takmer okorenil gólommjVo víťaznom zápase proti Skalici (3:0) zažil svoju premiéru v základnej jedenástke a nestratil sa. Denis Jančo si svojich šesťdesiatosem minút na trávniku užil a dokonca si mohol otvoriť strelecký účet.
28.9.Ševela chválil, ale zdvihol aj varovný prstmgNa sobotňajší zápas proti Skalici (3:0) nastúpilo nielen šesť zahraničných futbalistov, ale aj pätica hráčov, ktorá prešla kompletnou mládežníckou pyramídou AS Trenčín. Jakub Holúbek, Lukáš Skovajsa, Martin Šulek, Denis Jančo a Matúš Bero obliekli bielo-červený dres už v prípravkách a prebojovali sa až do prvého mužstva. K nim možno pripočítať aj Petra Kleščíka, ktorý prišiel do Trenčína ako šestnásťročný tínedžer.
28.9.Po dvoch prehrách víťazstvo Nemšovej, dva góly dal VlčekmjNáš partnerský klub FKS Nemšová pretrhol série dvoch prehier v rade. V sobotňajšom súboji 8. kola III. ligy (skupina Západ) zdolali zverenci trénera Vladimíra Cifraniča na domácom ihrisku OTJ Palárikovo 3:0 (1:0). V tabuľke tak posunuli na šiestu priečku so stratou štyroch bodov na druhú Hornú Nitru.
28.9.ASTV: Zostrih zo zápasu FL proti SkaliciastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Skalica (3:0).
28.9.ASTV: Tlačová beseda zo zápasu FL proti SkaliciastvASTV vám prináša tlačovú besedu zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Skalica (3:0).
28.9.Fotogaléria zo zápasu proti MFK SkalicaastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 11. kola Fortuna ligy 2015/2016 medzi AS Trenčín a MFK Skalica (3:0).
27.9.Bero sa prestrieľal na lídra v tabuľke kanonierovTRE - SKA 3:0, 11.kolo | mgPríjemný pohľad je nielen na aktuálnu tabuľku Fortuna ligy, ale aj na poradie ligových strelcov. Prvá priečka totiž nepatrí žiadnemu z vychýrených kanonierov, ale iba dvadsaťročnému mladíkovi z kabíny AS Trenčín. Matúš Bero sa tam posunul vďaka hetriku do siete MFK Skalica (3:0). Na svojom konte má sedem presných zásahov.
26.9.Bero hetrikom zostrelil SkalicuTRE - SKA 3:0, 11.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu zdolali na domácom ihrisku MFK Skalica 3:0 (2:0). Všetky tri góly zaznamenal Matúš Bero.
26.9.ASTV: Piatok pred zápasom proti SkaliciastvMartin Šulek objektívom kamery ASTV pred zápasom proti MFK Skalica.
25.9.ASTV: Hviezdami detskej univerzity aj esá AS TrenčínastvNa Trenčianskej univerzite Alexandra Dubčeka sa aj v tomto roku uskutočnila „detská prázdninová univerzita“. Podujatie s názvom Bakalárik 2015 navštívilo koncom augusta viac ako 130 detí. Tie si rozširovali všeobecný rozhľad v rôznych oblastiach, počnúc fyzikou, informatikou, politológiou, mechanikou, absolvovali pokusy v rôznych laboratóriách a absolvovali aj rôzne pohybové a zábavné aktivity. Medzi prednášajúcimi boli aj hráči AS Trenčín.
25.9.Hviezdami detskej univerzity aj esá AS TrenčínastnNa Trenčianskej univerzite Alexandra Dubčeka sa aj v tomto roku uskutočnila „detská prázdninová univerzita“. Podujatie s názvom Bakalárik 2015 navštívilo koncom augusta viac ako 130 detí. Tie si rozširovali všeobecný rozhľad v rôznych oblastiach, počnúc fyzikou, informatikou, politológiou, mechanikou, absolvovali pokusy v rôznych laboratóriách a absolvovali aj rôzne pohybové a zábavné aktivity.
24.9.ASTV: Zostrih zo zápasu FL proti ŽilineastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - MŠK Žilina (1:4).
24.9.Stanovisko klubu k udalostiam stredajšieho zápasu proti ŽilineastnZápas proti MŠK Žilina priniesol úchvatné futbalové divadlo a množstvo emócií. Klamali by sme sami seba, ak by sme povedali, že tie na štadióny nepatria. Niekedy sú na hrane. Inokedy sa stane, že prekročia mieru. Treba sa však poučiť a hľadať hranicu, ktorá bude rovnaká pre všetkých.
24.9.V predpredaji vstupenky na zápasy proti Skalici a MichalovciamastnV sieti Ticketportal sme odštartovali predaj vstupeniek na najbližšie dve domáce stretnutia. Už dnes si môžete zabezpečiť svoje miesto na tribúne na súboje proti MFK Skalica a MFK Zemplín Michalovce.
24.9.Ideme ďalej, burcuje odhodlane BeroTRE - ZIL 1:4, 10.kolo | mjV nešťastnom zápase proti Žiline (1:4) videli diváci päť gólov a najmä zaujímavý futbal momentálne dvoch najlepších tímov na Slovensku. A hoci body putovali hore po Váhu pod Dubeň, kabína hlavy rozhodne nevešia.
24.9.Stredajší šláger sledovali aj Arsenal, Liverpool, Stuttgart a ďalšíastnSlovenská Fortuna liga začína byť zaujímavá. Potvrdzuje to nielen zvyšujúca sa návštevnosť a rast čísiel televíznej sledovanosti, ale aj záujem skautov veľkých klubov o stredajší šláger AS Trenčín proti MŠK Žilina.
24.9.ASTV: Tlačová beseda zo zápasu FL proti ŽilineastvASTV vám prináša tlačovú besedu zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - MŠK Žilina (1:4).
24.9.Príliš krutá domáca prehra proti ŽilineTRE - ZIL 1:4, 10.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu prehrali doma proti MŠK Žilina 1:4 (1:1). Je to vôbec prvá prehra AS Trenčín v tomto ročníku Fortuna ligy. Jediný gól AS zaznamenal Matúš Bero.
22.9.ASTV: Utorok pred zápasom proti ŽilineastvDávid Guba objektívom kamery ASTV pred zápasom proti MŠK Žilina.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa