Hviezdy deťom 16.6.2016

Hossa, Tatar, Gönci, Martikán, Lohyňa, Kinder a ďalší na Hviezdy deťom 2016

Deň plný zábavy, radosti a pohybu prinesie nedeľa 19. júna na trenčianskom štadióne na Sihoti, kde sa uskutoční už 8. ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom. Akcia priniesla počas predchádzajúcich siedmich rokoch na pomoc tým, ktorí to skutočne potrebujú, už viac ako 100 000 eur.

Program začína už ráno, keď predpoludním sa uskutoční turnaj nádejných futbalistov do deväť rokov. Už od 11.00 h budú fungovať atrakcie nielen pre tých najmenších, ale aj stanovištia, na ktorých vám predstavíme viaceré športy – florbal, hokej, aikido, hádzanú, bedminton a tenis.

Hlavná časť programu, ktorou je tradičný turnaj osobností, začne približne o 14.00 h. Na ihrisku si zmerajú svoje sily opäť štyri tímy. Všetky štyri družstvá sa predstavia aj na autogramiáde.

Lídrom „Hokejistov“ bude trojnásobný víťaz Stanleyho pohára Marián Hossa, ktorý privedie aj Tomáša Tatara, Tomáša Kopeckého, Martin Réwaya alebo Mariána Gáboríka.

Pri príležitosti olympijských hier v Riu sme s pomocou dvojnásobného medailistu z hier v Atlante a Aténach, dvojnásobného najlepšieho strelca sveta a viacnásobného majstra Európy Jozefa Gönciho zložili družstvo „Olympionikov“. Po jeho boku sa predstavia aj Pavol Hurajt, Attila Bátky, Michal Martikán alebo Slavomír Kňazovický.

Veľmi atraktívne zloženie predstaví aj združenie „Československý lev“. Počas európskeho šampionátu sa v tíme predstavia bývalí reprezentanti Július Šimon, Ladislav Jurkemik, Ľubomír Luhový, Ján Kocian, Vladimír Kinder, hokejisti Petr Průcha, Leo Gudas, Martin Štrbák, Róbert Petrovický, zápasník Jozef Lohyňa a to všetko pod dohľadom úspešného trénera Antona Dragúňa.

Štvrtým tímom turnaja je AS Trenčín. Kapitán Peter Kleščík privedie na ihrisko aj Igora Šemrinca, Ibrahima Rabia, Samuela Kalua, Matúša Bera, Jakuba Holúbeka a Gina van Kessela.

Tohtoročné „Hviezdy deťom“ organizujeme v spolupráci so Slovenským paralympijským výborom. „Sme radi, že sa nám podarí spoločne priblížiť návštevníkom akcie aj paralympijské športy. Priamo v akcii môžete vidieť bocciu, sledge hokej a lukostreľbu. Všetky si môžete vyskúšať za pomoci našich reprezentantov,“ povedala manažérka podujatí AS Trenčín Petra Drábová.

Zloženie družstiev na turnaja osobností v rámci Hviezdy deťom 2016
Hokejisti: Marián Hossa, Tomáš Tatar, Tomáš Kopecký, Marcel Hossa, Richard Pánik, Martin Réway, Marián Gáborík, Richard Lintner, Branko Radivojevič, Marcel (Fun rádio)

Olympionici: Ivana Kmeťová, Pavol Hurajt, Ján Kubica, Marián Ostrčil, Eva Sládeková, Jozef Gönci, Attila Bátky, Michal Martikán, Daniel Biksadský, Mário Ostrčil, Ľubomír Hagara, Slavomír Kňazovický, Miloš Krško

Československý lev: Július Šimon, Jozef Lohyňa, Ladislav Jurkemik, Petr Průcha, Leo Gudas, Martin Štrbák, Ján Kocian, Vladimír Kinder, Róbert Petrovický, Ľubomír Luhový, Ján Ďureje, Libor Petrů, František Štambacher, Jaroslav Timko, Peter Ölvecký, Ján Ďureje ml., Peter Paul Pačut, Anton Dragúň

AS Trenčín: Igor Šemrinec, Adrián Chovan, Peter Kleščík, Lukáš Skovajsa, Martin Šulek, James Lawrence, Ibrahim Rabiu, Samuel Kalu, Aliko Bala, Matúš Bero, Jakub Holúbek, Gino van Kessel, Denis Jančo, Christopher Udeh

Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Bratislava
Fortuna liga, 20. kolo, 22.2.2020
ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
8:1 Žilina
Fortuna liga, 19. kolo, 15.2.2020
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 20.2.2020

Kadák | V prvom rade som musel začať inak myslieť

Čerstvo devätnásťročný stredopoliar Jakub Kadák si v zápase proti Michalovciam otvoril...

ASTV 20.2.2020

7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTV (#42)

ASTV vám prináša ďalšie tohtosezónne vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS...

Fanúšikovia 19.2.2020

Fanúšikovia | Na Tehelné pole za euro, vstupenka platná aj na Sereď

Futbalový klub AS Trenčín vďaka podpore jedného z našich dlhodobých...

A-tím 18.2.2020

FL | Pár minút po vysokej výhre mysleli už na Slovan

Hoci jarnú ouvertúru Fortuna ligy proti Michalovciam (8:1) sme zvládli nad očakávanie,...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak