Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V máji 2016 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
31.5.Futbalisti pred dovolenkami na základných školáchastnEšte pred odchodom na zaslúžené dovolenky sa hráči AS Trenčín našli čas a navštívili trenčianske základné školy Na dolinách a Veľkomoravská. Atmosféru počas ich návštevy vám prinášame v nasledujúcich videách.
30.5.Odštartoval predaj permanentiek na novú sezónuastnFutbalový klub AS Trenčín otvoril predaj permanentných vstupeniek na ročník 2016/2017. Kategorizácia vstupov na zápasy vášho mužstva a cenové relácie zostali rovnaké ako boli počas nedávno skončeného ročníka.
28.5.Bero otvorí v pondelok popoludní nový klubový fAnShopastnFutbalový klub AS Trenčín čaká v pondelok (30. mája) slávnostné otvorenie nového fAnShopu, ktorý bude umiestnený v priestoroch nákupného centra Max. Nový obchod s vynoveným a rozšíreným sortimentom otvoríme o 16.00 h vystavením trofejí za víťazstvá v Slovnaft Cupe a Fortuna lige. Nasledovať bude slávnostné otvorenie fAnShopu (17.00) krstným otcom, ktorým sa stane čerstvý reprezentant Slovenska Matúš Bero.
27.5.Hráčom roka Bero, mladou hviezdou ŠulekastnAS Trenčín pripravil už šiestu edíciu výročného oceňovania najlepších hráčov klubu pod názvom „Hviezdy AS Trenčín 2016“. Po prvý raz v histórii sa uskutočnil slávnostný galavečer, ktorého sa okrem členov prvého mužstva a najlepších mladých hráčov klubu zúčastnili aj tréneri všetkých mládežníckych tímov nášho klubu.
26.5.Hádzanárky AS Trenčín si v budúcom ročníku zahrajú WHILastnHádzanárky AS Trenčín si v budúcom ročníku zahrajú nadnárodnú súťaž WHIL. Ženská hádzaná spod Čákovho hradu sa tak po piatich rokoch vracia medzi česko-slovenskú elitu. Dievčatám držíme palce.
25.5.Pri žrebe 2. predkola LM pravdepodobne medzi nasadenými tasrAS Trenčín bude na rozdiel od minulej sezóny figurovať pri žrebe 2. predkola futbalovej Ligy majstrov 2016/2017 medzi nasadenými tímami. Hoci to nie je oficiálne potvrdené, nič by sa na tom už nemalo zmeniť. Rozhodli o tom výsledky v iných ligových súťažiach, ktoré nášmu mužstvu zahrali do karát.
23.5.Odovzdanie majstrovskej trofeje prostredníctvom kamery ASTVTRE - SKA 2:1, 33.kolo | astvASTV vám prináša odovzdávanie zlatých medailí a majstrovskej trofeje po poslednom stretnutí skončeného ročníka Fortuna ligy proti MFK Skalica.
23.5.ASTV: Zostrih zo zápasu FL proti SkaliciastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Skalica (2:1).
21.5.Víťaznú rozlúčku zariadil v poslednej minúte BalaTRE - SKA 2:1, 33.kolo | tasr, foto: tasrZverenci trénera Martina Ševelu sa rozlúčili s aktuálnym ročníkom domácim víťazstvom proti MFK Skalica 2:1 (1:0). Prvý gól AS zaznamenal Gino van Kessel, ktorý sa stal najlepším strelcom súťaže. Súper síce vyrovnal, ale Aliko Bala rozhodol v poslednej minúte stretnutia o troch bodoch pre náš tím.
20.5.Oslavuj v piatok a v sobotu s AS Trenčín a vyhrajastnPiatkové popoludnie a celá sobota je v meste pod Čákovým hradom venovaná nášmu AS Trenčín a je na to pádny dôvod. Tím okolo trénera Martina Ševelu a kapitána Petra Kleščíka dokázal obhájiť triumf v Slovnaft Cupe a rovnako tak aj vo Fortuna lige.
20.5.Zarmútili nás správy o úmrtiach pánov Javorského a Olšáka astnV posledných dňoch predtým ako futbalisti AS Trenčín zdvihnú nad hlavu po druhý raz v rade majstrovskú trofej zastihli trenčiansku futbalovú rodinu smutné zvesti. Vo veku 80 rokov zomrel v stredu dlhoročný lekár futbalistov Jednoty Trenčín, reprezentácií Československa a veľký fanúšik AS Trenčín MUDr. Ivan Javorský (na fotografii). Následne v piatok skonal dlhoročný člen armádneho strediska Dukla Trenčín a spolupracovník nášho klubu (1998 - 2007) v oblasti diagnostiky Dr. Stanislav Olšák.
20.5.ASTV: Deň pred zápasom proti MFK SkalicaTRE - SKA 2:1, 33.kolo | astvASTV vám prináša spoveď Petra Kleščíka pred zápasom proti MFK Skalica (piatok, 20. mája, 20.30 h).
18.5.ASTV: Ševelov tím absolvoval v stredu majstrovské fotenieastvV stredu sme sa v AS Trenčín pre vás fotili, aby ste mali na sobotňajšiu oslavu pripravené plagáty s oboma trofejami. "Požičali" sme si minuloročný majstrovský pohár. Ten aktuálny nám za vašej asistencie odovzdajú v piatok večer. ASTV vám prináša z foto dňa krátke video.
18.5.ASTV: Zápas proti MŠK Žilina za #90sekúndastvASTV vám opäť prináša atraktívny pohľad na dianie na štadióne pred zápasom, ale aj počas stretnutia proti MŠK Žilina v rámci rubriky #90sekúnd.
18.5.Starší dorast zaváhal, ženy zvrátili nepriaznivý vývojastnPočas uplynulého týždňa pokračovali mládežnícke futbalové súťaže. Starší doraste nečakane nestačil na poslednú Banskú Bystricu. Žiacke výbery zdolali Hornú Nitru, Trnavu i Karlovu Ves. Ženy brali všetky body z Považskej Bystrice.
17.5.Žilinčania vytvorili špalier, gratulovali aj trenčianski veterániastvNa piatkový ligový zápas proti MŠK Žilina nastúpili hráči AS Trenčín už ako noví majstri Slovenska. Ešte pred úvodným výkopom sa uskutočnila malá slávnosť.
17.5.Florbalový M-Šport Salming vstúpil do Asociácie športovastvNovým členom Asociácie športov Trenčín sa spoločne s bedmintonom stal aj florbal, ktorý je v meste pod Čákovým hradom stále populárnejším športom. Do AS Trenčín vstúpil klub vystupujúci doposiaľ pod hlavičkou M-Šport Salming Trenčín. Ten vám v nasledujúcom videu predstavuje prezident klubu Juraj Matejka. Seniorský tím florbalistov pôsobí v najvyššej slovenskej súťaži a v tomto ročníku si zahral semifinále. Klub však pracuje veľmi aktívne aj s mládežou.
17.5.Rundič si užil úspechy s tímom, na trávniky sa vráti koncom letaastnNa jeseň bol postrachom hosťujúcich útočníkov. S Petrom Kleščíkom vytvoril nepriepustnú hrádzu. Svojim dielom pomáhal k úspešným výsledkom. Jeho výkony nenechali chladnými skautov po celej Európe. Prestup Milana Rundiča do dánskeho FC Nordsjaeland bol na spadnutie.
15.5.ÚFTS a AS Trenčín pripravili trénersky seminár s účasťou Hřebíka a LucchesihoastnÚnia futbalových trénerov Slovenska (ÚFTS) a AS Trenčín pripravili na pondelok 16. mája medzinárodný trénersky seminár tematicky zameraný na „zónový pressing“. Dvoma exkluzívnymi prednášajúcimi hosťami sú Jaroslav Hřebík a Massimo Lucchesi.
15.5.ASTV: Zostrih zo zápasu FL proti ŽilineastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - MŠK Žilina (5:2).
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa