Archív článkov

2007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2017 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
5.6.Začala sa druhá fáza predaja permanentiek, získajte zľavu 15% u našich partnerovastnFutbalový klub AS Trenčín začal druhú fázu predaja permanentných vstupeniek na ročník 2017/2018. Kategorizácia vstupov na zápasy vášho mužstva a cenové relácie zostali rovnaké ako boli počas uplynulých dvoch ročníkov.
6.6.Spolu do Európy: Zájazd na Audi Cup pozná svojho výhercuastnZáverečných sedem zápasov uplynulého ročníka Fortuna ligy sme odohrali na domácom trávniku. Pri tejto príležitosti sme pre našich najvernejších fanúšikov pripravili súťaž s názvom „Spolu do Európy“.
7.6.PlayStation novým partnerom AS TrenčínastnPlayStation je novým partnerom klubu AS Trenčín. Výrobca populárnej hernej konzoly je novým garantom projektu „Mládežnícky hráč mesiaca“ a výročnej ankety „Mladé hviezdy AS Trenčín“. Navyše, počas vybraných ligových zápasov a ďalších športových alebo charitatívnych akcií klubu si môžete v hernej zóne vyskúšať vždy najnovšiu verziu hry „FIFA“. Výrobca populárnej hernej konzoly bude počas nasledujúcich rokov podporovať náš klub taktiež produktovou formou.
7.6.Hviezdy deťom 18. júna v Hoss Sport Centre na NovináchastnUž deviaty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom sa uskutoční v nedeľu 18. júna v priestoroch Hoss Sport Centra na Novinách v Trenčíne. Výťažok akcie organizovanej futbalovým klubom AS Trenčín priniesol v ôsmom roku života sumu vo výške 18 000 €. Dnes neoddeliteľná súčasť komunitného programu nášho klubu získala počas svojej existencie na pomoc tým, ktorým osud postavil do cesty neľahké prekážky, finančnú podporu vo výške takmer 123 000 €. Počas tohto obdobia sme vďaka podpore osobností športového a kultúrneho života, významných spoločností, drobných firiem a jednotlivcov pomohli mnohým nielen v našom regióne.
7.6.Odštartovala letná príprava florbalistov AS TrenčínastnUž tri týždne sa na nový ročník extraligy florbalistov pripravuje tím vicemajstrov Slovenska FBK AS Trenčín. Mesiac trvajúca prestávka po sezóne ovenčenej historickým úspechom bola pre väčšinu tímu dostačujúca na doliečenie zranení a menších šrámov z play-off. Do prípravy sa zapojila mužská zložka spoločne s juniormi a najlepšími dorastencami. Tréner Juraj Matejka má k dispozícii celkovo štyridsať hráčov.
8.6.Futbalový festival dievčat pre ZŠ SoblahovastnAS Trenčín zorganizoval v závere mája „Futbalový festival pre dievčatá“. Stalo sa tak s podporou Slovenského futbalového zväzu. Nielen počet dievčat, ale aj ich futbalové zručnosti potvrdili, že dievčenský a ženský futbal v Trenčíne je na vzostupe. Ukazuje to aj nárast dievčat priamo v našom klube.
9.6.Prípravu odštartovala dvadsiatka hráčovastn, tasrS letnou prípravou na novú sezónu začali v piatok popoludní zverenci trénera Martina Ševelu. Už koncom tohto mesiaca nás čaká vstup do Európskej ligy UEFA a v druhej polovici júla prvý ligový zápas v Senici. Stretnutia prvého predkola sú na programe 29. júna a 6. júla.
9.6.Na úvod Európskej ligy v pozícii nasadeného tímuastnPo nevydarenej jesennej časti Fortuna ligy nastal v tíme Martina Ševelu radikálny rez. Jedenástku odchádzajúcich hráčov nahradilo jedenásť nových a začalo sa budovanie nového tímu. Napriek veľkým zmenám mužstvo okolo kapitána Petra Kleščíka splnilo cieľ a postúpilo do kvalifikačnej fázy Európskej ligy UEFA. V posledných desiatich zápasoch sezóny vyhralo sedemkrát, remizovalo raz, prehralo dvakrát a získalo do tabuľky 22 bodov. Len o tri menej ako najlepší tím v tomto období sezóny MŠK Žilina.
10.6.ASTV: Peter Kleščík a Igor Šemrinec po prvom tréningu letnej prípravyastnASTV vám prináša rozhovory s Igorom Šemrincom a Petrom Kleščíkom po prvom tréningu v rámci letnej prípravy na sezónu 2017/2018.
12.6.Prvou posilou florbalistov najproduktívnejší hráč extraligy juniorovastnPrvou posilou florbalového klubu FBK AS Trenčín sa stal nádejný strelec Patrik Mišák. Doposiaľ pôsobil v konkurenčnom ŠK 1. FBC Trenčín. Najproduktívnejší hráč a najlepší strelec uplynulého ročníka extraligy juniorov tak vstúpi do mužského extraligového florbalu v drese úradujúceho vicemajstra.
13.6.Prvý turnaj sezóny pre tím okolo UbbinkaastnTréner Martin Ševela obohacuje náročnú predsezónnu prípravu rôznymi hrami a turnajmi. Inak tomu nie je ani počas tohto leta. Pondelňajšie popoludnie spestril turnaj kvarteta mužstiev, ktoré viedli kapitán Peter Kleščík, jeho partner zo stopérskej dvojice James Lawrence, Jakub Paur a Desley Ubbink.
14.6.ASTV: Tréner Ševela po stredajšom modelovanom zápaseastvASTV vám prináša rozhovor s trénerom Martinom Ševelom po stredajšom modelovanom zápase v rámci popoludňajšieho tréningu AS Trenčín a pred ďalšou fázou prípravy.
14.6.V príprave proti Maccabi Tel Aviv a ŽilineZIL - TRE 3:6, 0.kolo | astnZverenci trénera Martina Ševelu odohrajú v príprave na prvé predkolo Európskej ligy UEFA dva priateľské zápasy. Počas budúceho týždňa narazíme v rozpätí dvoch dní na Maccabi Tel Aviv a MŠK Žilina.
16.6.ASTV: Beridze po predĺžení hosťovania v AS TrenčínastvASTV vám prináša rozhovor s Giorgim Beridzem po predĺžení jeho hosťovania v AS Trenčín o jeden rok. Klub sa na pokračovaní pôsobenia gruzínskeho reprezentanta do 21 rokov dohodol s KAA Gent.
16.6.Nový ročník odštartujeme v Senici, prvý domáci zápas proti DAC 1904astnNový ročník Fortuna ligy 2017/2018 prinesie celkom nový hrací model. Dvanásť účastníkov najvyššej domácej súťaže čaká najskôr 22. kôl základnej časti, v ktorej sa stretne každý s každým raz doma a raz vonku. Následne sa súťaž rozdelí na dve šesťčlenné skupiny. Prvá bude bojovať o majstrovský titul, druhá o záchranu. Opäť bude hrať každý s každým doma i vonku, čo prinesie ďalších desať zápasov. Všetky body získané v základnej časti si mužstvá prenesú do nadstavby. Prvé kolo je na programe 22. júla.
17.6.Hviezdy deťom s Hossom, Tatarom, Škantárovcami, Kinderom a ďalšímiastnUž deviaty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom sa uskutoční v nedeľu 18. júna v priestoroch Hoss Sport Centra na Novinách v Trenčíne. Výťažok akcie organizovanej futbalovým klubom AS Trenčín priniesol v ôsmom roku života sumu vo výške 18 000 €. Dnes neoddeliteľná súčasť komunitného programu trenčianskeho klubu získala počas svojej existencie na pomoc tým, ktorým osud postavil do cesty neľahké prekážky, finančnú podporu vo výške takmer 123 000 €. Hviezdy deťom počas tohto obdobia vďaka podpore osobností športového a kultúrneho života, významných spoločností, drobných firiem a jednotlivcov pomohli mnohým nielen v našom regióne.
19.6.​V prvom predkole EL UEFA proti Torpedu KutaisiastnZverenci trénera Martina Ševelu nastúpia v 1. predkole Európskej ligy UEFA 2017/2018 proti gruzínskemu FC Torpedo Kutaisi. Rozhodol o tom pondelňajší žreb v sídle UEFA vo švajčiarskom Nyone. Prvý zápas odohráme 29. júna na Slovensku. Odveta je na programe 6. júla v Kutaisi. Trojnásobný gruzínsky šampión bol jedným z piatich možných súperov, ktoré UEFA zaradila medzi nenasadené tímy do žrebovacieho osudia s AS Trenčín. Zostávajúcimi možnými súpermi boli macedónska Škendija Tetovo, slovinská Gorica, srbský klub Mladosť Lučani a FK Tirana z Albánska.
20.6.Na úvod prípravy remíza proti Maccabi Tel AvivMTA - TRE 1:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Martina Ševelu remizovali s Maccabi Tel Aviv 1:1 (0:0) v prvom z dvojice prípravných stretnutí pred zápasmi prvého predkola Európskej ligy UEFA. Jediný gól AS zaznamenal Hamza Čatakovič. Šancu dostali hráči, ktorí mali v minulom ročníku menej príležitostí a futbalisti na skúške. V stredu 21. júna odohráme druhý zápas prípravy, keď sa predstavíme na ihrisku MŠK Žilina (11.00 h).
20.6.Prípravu štartujeme proti Maccabi Tel AvivMTA - TRE 1:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Martina Ševelu odštartujú dnes hernú časť prípravy na zápasy prvého predkola Európskej ligy UEFA. V rakúskom mestečku Laa an der Thaya neďaleko hraníc s Českou republikou nastúpime proti izraelskému Maccabi Tel Aviv. Výkop stretnutia je o 14.00 h.
21.6.Zápas proti Maccabi v znamení viacerých premiérMTA - TRE 1:1, 0.kolo | mgPrvý tím AS Trenčín odohral v rámci prípravy na úvodné predkolo Európskej ligy UEFA dva prípravné zápasy v priebehu dvoch dní. Najskôr remizoval v Rakúsku proti silnému Maccabi Tel Aviv (1:1) a následne dominoval na ihrisku majstrovského MŠK Žilina (6:3).
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport