Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2019 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
29.6.ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti rezerve MŠK ŽilinaastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu MŠK Žilina "B" - AS Trenčín (3:2).
29.6.Príprava | Zmiešaný tím siahal po zlom úvode na remízu proti rezerve MŠKZIL - TRE 3:2, 0.kolo | astnPrvý tím AS Trenčín prehral proti druholigovej rezerve MŠK Žilina 2:3 (1:3). Mužstvo zložené z nových a mladých hráčov sa potrebovalo najskôr nájsť, keď už po necelých desiatich minútach prehrávalo o tri góly. Napokon siahalo na remízu, ale šance Slávika, Buyla, Kadáka a Ubbinka neskončili gólom.
29.6.Ženy | Tréner Paulíny k postupu dievčat do najvyššej súťažeastvASTV vám prináša návrat trénera Andreja Paulínyho k postupu našich dievčat do najvyššej slovenskej súťaže. Ešte raz gratulujeme.
28.6.ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti ETO FC GyörastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu ETO FC Györ - AS Trenčín (0:4).
27.6.Príprava | Na úvod prípravy vysoké víťazstvo proti maďarskému ETO FCGYO - TRE 0:4, 0.kolo | astnAS Trenčín vyhral prvý prípravný zápas pred štartom ročníka 2019/2020, keď v maďarskom Lipóte zdolal druholigový Győri ETO FC 4:0 (2:0).
26.6.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti Győri ETO FCastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu Győri ETO FC - AS Trenčín (0:4).
26.6.A-tím | Koolwijk sa vrátil do AS TrenčínastnTridsaťtriročný veterán Ryan Koolwijk sa po troch rokoch v najvyššej holandskej súťaži vracia do AS Trenčín. S klubom podpísal kontrakt na jeden rok. Pod Čákovým hradom pôsobil počas našich doposiaľ najúspešnejších sezón, keď bol pri oboch ziskoch titulu majstra Slovenska a dvoch triumfoch v Slovnaft Cupe.
24.6.A-tím | V realizačnom tíme Ančic a HanekastnRealizačný tím AS Trenčín pre nadchádzajúci ročník začína dostávať definitívnu podobu. K trénerovi Matthiasovi Kohlerovi pribudla dvojica Juraj Ančic a Michal Hanek. Obaja majú spoločnú nielen reprezentačnú, ale aj trenčiansku futbalovú minulosť.
21.6.Hviezdy deťom | Poznáme program, urobte si plán na 23. júnaastnHviezdy deťom vyčarili počas predchádzajúcich desiatich rokov nespočetnému množstvu detí úsmev na tvári. Potešili ich a inšpirovali stretnutiami so športovými idolmi. Navyše, stovkám detí a mladých ľudí skvalitnilo a spríjemnilo životy prostredníctvom podpory partnerov projektu. Ani tentoraz to nebude inak. Preto príďte a podporte aj svojou účasťou dobrú myšlienku. Stretneme sa v nedeľu 23. júna v Hoss Sport Center v Trenčíne.
21.6.A-tím | Mance mieri do chorvátskeho OsijekuastnAntonio Mance definitívne opúšťa náš klub. Po polročnom hosťovaní vo francúzskom FC Nantes prestúpil do chorvátskeho NK Osijek. Tretí tímom minulého ročníka najvyššej chorvátskej súťaže čaká kvalifikačná fáza Európskej ligy.
21.6.Hviezdy deťom | Hviezdy privedú do Trenčína ďalšie veľké hviezdyastnNajväčšie športovo-charitatívne podujatí na Slovensku Hviezdy deťom pozná zloženie kvarteta tímov osobností. V nedeľu 23. júna sa v priestoroch Hoss Sport Center v Trenčíne predstaví opäť exkluzívna spoločnosť. Aj tentoraz vás čakajú súboje štyroch tímov v plážovom futbale a plážovom volejbale.
20.6.Hádzaná | Mládežnícke tímy získali niekoľko cenných kovovastnHádzanárky HK AS Trenčín majú za sebou vydarený ročník napriek všetkými kategóriami. Výnimkou neboli v ročníku 2018/2019 ani medailové priečky. Viac sa dozviete v nasledujúcom prehľade uplynulých dvanástich mesiacov z pohľadu nádejných hádzanárok patriacich pod krídla Asociácie športov.
20.6.Fanúšikovia | Fanshop v Maxe končí, zľavy až do výšky 50%astnAS Trenčín zatvára svoj fanshop v priestoroch obchodného centra Max. Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili výpredaj skladových zásob so zľavou až do výšky 50% na vybraný tovar.
19.6.Depetris | Som naspäť doma, teším sa a som rádastnArgentínsky kanonier David Depetris sa po necelých siedmich rokoch vrátil do AS Trenčín. Klubu, v ktorom začal svoju futbalovú kariéru na starom kontinente, sa upísal na jeden a pol roka. “
19.6.ASTV | Štart letnej prípravy objektívom kamery ASTVastvASTV vám prináša reportáž z prvého tréningu v úvode letnej prípravy 2019.
19.6.ASTV | Peter Kleščík pred štartom letnej prípravyastvASTV vám prináša rozhovor médií s kapitánom AS Trenčín Petrom Kleščíkom pred štartom letnej prípravy.
18.6.ASTV | Róbert Rybníček pred štartom letnej prípravyastvASTV vám prináša rozhovor médií s generálnym manažérom AS Trenčín Róbertom Rybníčkom pred štartom letnej prípravy.
18.6.A-tím | Odštartovala príprava na novú sezónuastnAS Trenčín pod vedením Matthiasa Kohlera odštartoval prípravu na novú sezónu Fortuna ligy. Zatiaľ neúplný realizačný tím mal k dispozícii troch brankárov a dvadsaťpäť hráčov do poľa.
17.6.A-tím | Reuben Yem do KAA GentastnReuben Yem prestúpil do belgického tímu KAA Gent. Nigérijský obranca prišiel do AS Trenčín v lete minulého roka po polročnom pôsobení v Interi Bratislava. Ihneď sa zaradil medzi opory mužstva. V ročníku 2018/2019 sa stal držiteľom trofeje pre hráča roka v klubovej ankete Hviezdy AS Trenčín.
15.6.Ženy | Dievčatá vstupujú do ďalšej baráže o prvú liguastnŽeny AS Trenčín čaká v krátkom čase už tretia baráž o postup do najvyššej súťaže. Ako víťazky B-skupiny druhej ligy budú bojovať v nedeľu proti Union Nové Zámky a v stredu proti FK Poprad o jedinú miestenku do najvyššej súťaže.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa