Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2022 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
2.6.Komunita | Hviezdy deťom sa uskutočnia 19. júnaastnNajväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku „Hviezdy deťom“ sa vracia v pôvodnej podobe. Štrnásty ročník sa uskutoční 19. júna. V posledných rokoch nás privítal areál trenčianskeho Hoss Sport Center a inak tomu nebude ani tentoraz. Začiatok tradičného podujatia je naplánovaný na 12.00 h.
3.6.Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť aprílových zákrokov mesiacaastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety „Zákrok mesiaca“. Pozrite si päť najkrajších zákrokov za apríl v podaní brankárov AS Trenčín. V nominácii sú Marek Jurák, Alex Húdok, Samuel Vavruš, Matúš Sláviček a Matouš Babka. Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile.
4.6.A-tím | Klub opúšťajú Pirinen, Ramón, Tučný a ďalšíastnPred štartom letnej prípravy prichádza k viacerým zmenám v kádri prvého tímu AS Trenčín. Mužstvo opúšťajú nielen hráči, ktorí nemali dostatočnú vyťaženosť, ale aj niektoré z nosných pilierov mužstva počas uplynulých rokov.
6.6.A-tím | Ančic a Galád končia v AS TrenčínastnŠéf A-tímu Juraj Ančic a konzultant realizačného tímu prvého mužstva Ivan Galád nebudú ďalej pokračovať vo svoje práci v AS Trenčín. Obom vypršal kontrakt a klub sa rozhodol nepokračovať v ďalšej spolupráci. O zložení nového realizačného tímu budeme oficiálne informovať v priebehu najbližších dní.
8.6.Fanúšikovia | Ocenili sme najvernejších z vernostného programu My sme TrenčaniaastnAS Trenčín s podporou partnerov klubu Heineken, Pepsi a SpicyBrown ocenil po skončení ročníka 2021/2022 najaktívnejších užívateľov bezhotovostného platobného styku v rámci vernostného programu My sme Trenčania.
8.6.Komunita | Otvárame spoluprácu s trenčianskou univerzitouastnKatedra manažmentu a rozvoja ľudských zdrojov z Fakulty sociálno-ekonomických vzťahov Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka otvára dlhodobú spoluprácu s AS Trenčín.
9.6.Gól mesiaca | Samuel Lavrinčík strelcom gólu mesiaca aprílastnTradične reprezentatívne zložená komisia rozhodla o aprílovom víťazovi ankety „This is my sen Gól mesiaca“. Mládežnícky tréner Marek Ďanovský, Dejan Iliev, Miloš Volešák, Stefan Maierhofer a Ľubomír Talda rozdelili svoje hlasy tak, že trofej získal hráč prvého tímu Samuel Lavrinčík.
9.6.A-tím | V príprave proti dvojici českých prvoligistovastnPred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš fortunaligový tím v rámci letnej prípravy päť zápasov. Všetky stretnutia sa uskutočnia na ihrisku našich súperov. Do prípravy vstúpime tréningovým dňom naplánovaným na pondelok 13. júna. Mužstvo má zraz naplánovaný na 13.00 h na Štadióne Sihoť.
12.6.A-tím | Novým trénerom Peter HyballaastnNovým trénerom AS Trenčín sa stal Peter Hyballa. Nemecký odborník má skúsenosti s najvyššou slovenskou súťažou z pôsobenia v DAC 1904 Dunajská Streda. Tím zo Žitného ostrova doviedol v ročníku 2018/2019 k zisku historického striebra. Štyridsaťšesťročný tréner má na svojom konte pôsobenie nielen v najvyššej slovenskej súťaži, ale aj v profesionálnych ligách v Nemecku, Rakúsko, Holandsku, Poľsku a Dánsku.
13.6.A-tím | Tím trénera Hyballu odštartoval prípravu na novú sezónuastn, foto: tasrFortunaligový tím AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ligový ročník. Nová trénerská dvojica Peter Hyballa – Marián Zimen privítala na úvodnom tréningu dvadsaťjeden hráčov.
13.6.A-tím | Realizačný tím doplnil navrátilec Marián ZimenastnRealizačný tím prvého mužstva AS Trenčín doplnil Marián Zimen. Odchovanec trenčianskeho futbalu bude pôsobiť v pozícii asistenta trénera Petra Hyballu.
15.6.Komunita | Hviezdy deťom opäť s množstvom osobnostíastnNajväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku „Hviezdy deťom“ sa uskutoční už túto nedeľu. Štrnásty ročník akcie je na programe 19. júna v areáli trenčianskeho Hoss Sport Center. Začiatok tradičného podujatia je naplánovaný na 12.00 h.
17.6.Fortuna liga | Ligu odštartujeme zostra, po Žiline nás čaká majstrovský SlovanastnNadchádzajúci ročník Fortuna ligy odštartuje skutočne zostra. V úvodnom kole naplánovanom na sobotu 16. júla privítame MŠK Žilina. O týždeň neskôr sa predstavíme na ihrisku majstrovského Slovana Bratislava.
17.6.Komunita | Poznáme nabitý program Hviezdy deťom 2022astnUž nadchádzajúcu nedeľu 19. júna nás čaká najväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku a plný deň zábavy s akciou „Hviezdy deťom“. Štrnásty ročník sa rovnako ako je tradíciou v posledných rokoch uskutoční v areáli trenčianskeho Hoss Sport Center. Začiatok akcie je naplánovaný na 12.00 h.
20.6.Hyballa | V príprave sa na výsledky nepozerámBBY - TRE 3:2, 0.kolo | astnTréner Peter Hyballa po zápase letnej prípravy proti MFK Dukla Banská Bystrica (2:3).
20.6.Príprava | Na úvod prehra proti nováčikovi Fortuna ligyBBY - TRE 3:2, 0.kolo | astnZverenci trénera Petra Hyballu prehrali v úvodnom zápase letnej prípravy na ihrisku MFK Dukla Banská Bystrica 2:3 (1:2). Naše góly strelili Filip Bainovič a Eynel Soares.
21.6.Hviezdy deťom | Máme za sebou ďalší skvelý ročník s takmer rekordným výťažkomastnNajväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku „Hviezdy deťom“ má za sebou štrnásty ročník. V priestoroch areálu trenčianskeho Hoss Sport Center sme zažili ďalší deň plný zábavy.
21.6.ASTV | Zostrihy zo zápasu letnej prípravy proti Banskej Bystrici astvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia letnej prípravy proti MFK Dukla Banská Bystrica (2:3).
21.6.Príprava | Premiéra ďalších mladíkov z akadémieastnV prvom zápase letnej prípravy na nový ročník najvyššej domácej súťaže absolvovali premiéru v drese prvého mužstva ďalší dvaja mladíci z klubovej akadémie. Čerstvo sedemnásťročný Ľuboš Praženka a o rok mladší Jakub Murko sa nestratili.
22.6.Komunita | Deťom sa páčili Hviezdy deťom 2022astnPočas štrnásteho ročníka charitatívneho podujatia Hviezdy deťom sme vyspovedali aj našich najmenších návštevníkov. Ako sa im na podujatí páčilo? Koho by si priali stretnúť o rok? Všetko v reportážach ASTV.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus