Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V o februári 2016 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
29.2.Chýbal nám moment prekvapenia, myslí si kapitán KleščíkTRE - SLO 0:2, 20.kolo | mjDlho očakávaný prvý jarný zápas sa neskončil podľa našich predstáv. Hoci sme loptu držali na kopačkách oveľa viac ako súper, nebolo to napokon nič platné. Bratislavský Slovan si po dvoch góloch z úvodného polčasu odviezol všetky body so sebou (0:2).
28.2.Neváhajte a poďte podporiť tím do ŽilinyastnJarný ligový štart proti Slovanu Bratislava je za nami. Sezóna pokračuje v rýchlom tempe a chlapcov čaká dôležitý zápas na ihrisku MŠK Žilina. Nenechajte ich v tom a podporte ich priamo na tribúne žilinského štadióna. Výkop utorňajšieho zápasu je o 16.55 h.
28.2.ASTV: Zostrih zo zápasu FL proti Slovanu BratislavaastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava (0:2).
28.2.ASTV: Tlačová konferencia zo zápasu FL proti Slovanu BratislavaastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava (0:2).
27.2.Napriek veľkej prevahe prehra proti Slovanu BratislavaTRE - SLO 0:2, 20.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu prehrali úvodný zápas jari, keď na domácom ihrisku podľahli Slovanu Bratislava 0:2 (0:2). Už v utorok sa predstavíme na ihrisku MŠK Žilina (16.55 h).
27.2.Proti Slovanu štartujeme súťaž o Euro 2016 a predaj novej knihyastnPrvý jarný zápas aktuálneho ročníka Fortuna ligy vám prináša dve mimoriadne príležitosti. Spoločne s partnerom klubu cestovnou kanceláriou „Futbalový sen“ štartujeme súťaž o vstupenky na zápasy Euro 2016, ale aj Ligy majstrov. Tou druhou je šanca zakúpiť si v našom fAnShope na štadióne celkom novú publikáciu o histórii futbalu pod Čákovým hradom.
27.2.Posledné vstupenky v pokladniach pred zápasom, kúpite aj zájazd do ŽilinyastnJarný ligový štart proti Slovanu Bratislava sa blíži. Výkop dnešného zápasu je naplánovaný na 15.45 h. Prinášame vám viaceré dôležité informácie, ktoré sa spájajú s týmto domácim zápasom, ale aj utorňajším stretnutím na ihrisku MŠK Žilina.
26.2.Ozeta sa vrátila do futbalu pod Čákovým hradomastnNovým partnerom klubu AS Trenčín sa stala spoločnosť Ozeta, ktorá zabezpečila pre hráčov a realizačný tím unikátne spoločenské oblečenie. Hráči sa v nich po prvý raz predstavia už počas víkendu na tradičnej „ASTN Party“.
26.2.Sme dostatočne pripravení, povedal SkovajsaTRE - SLO 0:2, 20.kolo | mjDlhá zimná prestávka sa končí. Na zverencov trénera Martina Ševelu čaká úvod ako hrom. Hneď v prvom jarnom zápase vyzvú najväčšieho konkurenta v boji o titul Slovan Bratislava. Zápas má výkop dnes o 15.45 h a môžete ho sledovať aj na TV Dajto.
25.2.AS Trenčín ponúka rôzne formy spolupráceastnFutbalový klub AS Trenčín ponúka rôzne formy spolupráce. Na tomto mieste si vždy nájdete aktuálne ponuky. Dnes sa na vás obraciame so žiadosťou poskytnutia zázemia pre hráčov našej akadémie, ponukou práce a brigády v Penzióne Aston a možnosťou stať sa stewardom na zápasoch Fortuna ligy. Viac informácií nájdete nižšie v texte.
25.2.Aktualizované informácie k zápasom proti Slovanu a ŽilineastnFutbalový klub AS Trenčín vám prináša dôležité informácie k nadchádzajúcim zápasom proti ŠK Slovan Bratislava a AS Trenčín.
24.2.Cieľom obhajoba double, prioritou štadión, podpísaná spolupráca s Interomtasr, foto: tasrKlub AS Trenčín prezentoval na tlačovej konferencii pred štartom jarnej časti súťaže najvyššie ambície. Našim cieľom je zabojovať o obhajobu na oboch frontoch. Ale ako na stredajšej tlačovej konferencii povedal generálny manažér AS Róbert Rybníček, prioritou zostáva vybudovanie nového štadióna a príslušnej infraštruktúry.
24.2.ASTV: Záznam z tlačovej konferencie pred štartom jarnej časti ligyastvASTV vám prináša záznam z tlačovej konferencie AS Trenčín pred štartom jarnej časti Fortuna ligy. Jej súčasťou bol podpis zmluvy o spolupráci s klubom FK Inter Bratislava.
23.2.ASTV: Ševela prijal výzvu trénera Slovana BratislavaastvŠéf realizačného tímu AS Trenčín Martin Ševela prijal výzvu trénera Slovana Bratislava Nikodimosa Papavasilioua na "crossbar challenge". Ako to dopadlo si môžete pozrieť na ASTV. Len pripomíname, že tréner nášho najbližšieho súpera trafil brvno trikrát.
22.2.Oznam o akreditáciách pre jarnú časť 2015/2016astnFutbalový klub AS Trenčín upozorňuje médiá, že aj pred domácimi zápasmi jarnej časti vo Fortuna lige a Slovnaft Cupe je nutné zaslať žiadosť o novinárske akreditácie na jednotlivé stretnutia. Žiadosti zasielajte prosím na emailovú adresu medialne@astrencin.sk.
22.2.ASTV: Van Kessel a Šulek o zápase proti 1.SC ZnojmoastvASTV vám prináša rozhovory s Ginom van Kesselom a Martinom Šulekom o poslednom prípravnom zápase v rámci zimnej prípravy. Zverenci trénera Martina Ševelu zdolali 1.SC Znojmo 5:1.
20.2.ASTV: Zostrih zo zápasu proti 1.SC ZnojmoastvASTV vám prináša zostrih z posledného zápasu zimnej prípravy AS Trenčín - 1.SC Znojmo (5:1).
20.2.Test pred ligou úspešne zvládnutýTRE - ZNO 5:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Martina Ševelu zdolali v záverečnom zápase prípravného obdobia lídra druhej najvyššej českej súťaže 1.SC Znojmo 5:1 (4:1). O góly AS Trenčín sa postarali Gino van Kessel s dvoma presnými zásahmi. Po jednom pridali Mitchell Schet, Martin Šulek a Stefan Maierhofer.
20.2.ASTV: Živý prenos z prípravného zápasu proti 1.SC ZnojmoastvASTV vám prináša živý prenos z prípravného zápasu AS Trenčín - 1.SC Znojmo (16.00 h), ktorý je generálkou pred jarnou časťou sezóny.
17.2.ASTV: AS Trenčín a fakultná nemocnica podpísali zmluvu o spolupráciastvAS Trenčín a Fakultná nemocnica Trenčín podpísali zmluvu o vzájomnej spolupráci a podpore. Prinášame vám reportáž ASTV, v ktorej sme nechali prehovoriť riaditeľa nemocnice MUDr. Stanislava Pastvu a marketingového manažéra AS Trenčín Igora Schlesingera.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa